תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

התייחסתי ל “מקומם בכלובים”, לשאר אני מניח שאתה צודק על פי היכרותי עם הישראלי המצוי…

זה לא קורה הרבה, אבל אני מסכים עם שביט. גם בגלל הסיבות לפציעה (חזרה מוקדמת, לחץ היסטרי סביבו וכ׳ו), וגם לגבי סיכויי החזרה. אולי הוא איכשהו ימציא את עצמו מחדש, אולי הוא ישנה סגנון ועמדה, או יעבוד בצורה סופר מבוקרת שתשנה לו את התבנית התנועתית במשחק, אבל סיכויי החזרה לרמה אליה הוא שואף הם בעייתיים.

כבר קרו דברים מעולם, והרבה הצליחו להשתקם גם מניתוח חוזר (באותה נשימה גם הרבה סיימו את הקריירה), אבל להגיד שבוודאות ספורטאים חוזרים טוב יותר? לא מסכים עם האמירה הזאת.

בנוגע לקהל, אני לא נכנס לזה. אין לי מושג מה קרה בחדרי חדרים, וכיצד הצדדים התנהלו, ובכנות זה גם לא ממש מעניין אותי.

הרבה מאוהדי באר שבע התנצלו בפני מאור בוזגלו, בהחלט לא מכבד.

מי שמאמין בנאחסים, יכול בהחלט להציג את מכבי חיפה כטיעון משמעותי. נראה שמה שלא יעשו עם הקבוצה הזאת הכל ילך הפוך…

לפי ידיעתי ערוץ הספורט משדר את ליגת הnba אבל אני לא רואה שהם משדרים את גולדן סטייט,האם יש ערוץ אחר שמשדר אותם?

לא בארץ. הם משדרים גם את גולדן סטייט. כנראה שהזכויות שלהם מוגבלות בנושא הזה, לפעמים יש משחקים הרבה פחות אטרקטיביים שמשודרים במקבלים למשחקים גדולים יחסית, אז ככה שעל פניו פרט לעניין הזכויות אין סיבה אמיתית שהם לא ישדרו.

תנסה לחפש סטרימים. הכי טוב.

@sari.23.11 או כל חבר אחר המעוניין לקבל שידורים לNBA או בכלל לספורט, יש ת’רד מיוחד לזה פה. אשמח לעזור עד כמה שידי מגעת.

לינקים לשידורים באינטרנט

ספציפית לNBA, גגל בגוגל nba stream reddit שם תמצא בכל יום קישורים לכל המשחקים באיכות HD ואפילו יותר. תהנה יא איטלקי!

מישהו כאן שעובד בתחום התקשורת ספורט ויוכל לעזור לי אני אשמח עד מאוד. (אור עליך אני יודע, רק צריך לקבל אישור הצקה)

בנוגע למה?

אולי זה לא במקום, אבל ראוליטו שלכם כותב לוואלה לא?

כותב, אבל אני מחפש מישהו שעובד בערוץ/אתר כלשהו כדרך קבע.

לשוערה של ז’ירונה, יליד קנאדה, קוראים Bono במקום Bounou. השדרים בארץ מפספסים את זה.

BONU זה שם המשפחה שלו. BONO (כמו הזמר) זה הכינוי. תכלס עדיף את הכינוי אבל שם המשפחה גם תופס.

הליגה האיטלקית עוברת לone

ערוץ הספורט (5) מאבד את כל מה שיש לו. מפסיד פעם אחר פעם. גם הנכס היחיד שעוד נותר, ליגת האלופות, משודר ברובו בערוצים מסחריים (כבר מהשמינית).
לא שזה משנה באיזה ערוץ ישודרו המשחקים, אבל חבל לי שנדב יעקובי לא משדר את הליגה הספרדית.
לא מבין איך יש לו, על ארבעת ערוציו, עוד זכות קיום.

שנה הבאה ברגע שניימאר עובר לריאל. ואז מה שישאר להם זה ליגת כדור המים הגרמנית :slight_smile:

בטח ירחיבו את מגרש פתוח ל8 שעות ביום…

למרות שיכול להיות שהם בדרך לעשות מחטף בליגה האנגלית או הספרדית. (עד מתי החוזה של צרלטון?)

וזה בוני.
https://twitter.com/Lehavi_Tactics/status/991426264429944832

לא כל-כך הבנתי,
כרגע רק לקוחות פרטנר יוכלו לצפות בליגה האיטלקית בערוץ ONE2?
כלומר, יס, הוט, סלקום וסטינג טיוי לא יוכלו לראות ליגה איטלקית בצורה חוקית?

כן, הסכם בלעדיות ללקחות פרטנר.

יש להם את הכדורסל הישראלי, היורוליג וקצת כדורגל ישראלי (משחק מרכזי ועוד משחק או 2 בשבוע וגביע המדינה והטוטו).

אני חושב שהליגה האיטלקית לא היתה משהו חשוב בערוץ הספורט.
אגב, היו הרבה מקרים שנשחק מרכזי בליגה האיטלקית שודר במקביל בצרלטון ובערוץ הספורט, הזוי.

בקיצור אין להם חוץ מליגת האלופות שום דבר אטרקטיבי. (מכבי ת"א שנופלת בשלב הבתים כבר לא…)

אין איזה חוק נגד זה?
לא כל-כך מעניינת אותי הליגה האיטלקית בשוטף (כלומר אולי מעניינת אבל אין זמן לראות) אבל נראה לי מהלך מונופולי מהמעלה הראשונה.
זה כמו שפרטנר יהיו זכיינים היחידים לגמר הצמפיונס.