ת'רד היכרות - הציגו את עצמכם :)

תודה ידידי.

זה כאן אני, בגירסה המשודרגת (ומבוגרת) יותר של smer2008.

נחמד מאוד לפגוש שמות מוכרים כאן, וברכות על פתיחת הפורום החדש!

צריכים אשכול טניס, לא?

כמו פדרר, רק משתבח עם השנים?

עד חצי המלכות למענך

אשכול טניס יספיק :joy:. זמן טוב לפתוח אותו כאשר פדרר בדרך לזכיה בתואר אליפות סוף העונה.

סתם החלפתי ניק ניים? אני לא המנהל הקלומביאני. כבר לא מבלבל לאנשים את הראש ולא גייס חובבי ספורט מוזר…
:rofl:

אבל אני בעד!

קיבלת :prince:t3:
https://totalfootball.co.il/t/topic/172/6

איך קוראים לך? אברהם.

מה אתה עושה בחיים? עורך תוכן באתר ספורט כלשהו ולומד אבטחת מידע.

איזו קבוצה אתה אוהד? ריאל מדריד.

איך התחלת לאהוד את הקבוצה? הערצתי את אלוהי הכדורגל זינדין זידאן על מה שעשה עם צרפת בסוף המילניום הקודם, וכשהוא עבר לריאל מדריד זה כבר זה קרה לבד. השאר היסטוריה.

שביט, עובד בחברת לניתוח משחקי כדורגל (לא נוצץ כמו שזה נשמע) ואוהד את ברצלונה.

איך התחלתי לאהוד את הקבוצה? אבא שלי אומר שראיתי אותם מפסידים בגמר בגיל 4 (נגד מילאן) ואז כמו ילד קטן (באמת הייתי ילד קטן…) ביקשתי חולצות שלהם והתחלתי להתעניין. אני פשוט זוכר את עצמי כאוהד, לא זוכר מתי זה התחיל. בגיל 13 היה לי ברור שאני לא אהיה בפריז בדיסנילנד כמו כל הילדים, אלא בקאמפ נואו טבעת שלישית עם הציפורים נגד בטיס.
בגיל 11 התאהבתי במחלה השניה שלי, נבחרת ארגנטינה. מונדיאל לנבחרות צעירות, הילדים של פקרמן עם סביולה, ד’אלסדנרו, רומניולי, מקסי קוליצ’יני ועוד טובים ואחרים רמסו כל נבחרת שנגדם. מאז נדבקתי במחלה גם עם הבוגרת. היום זה הגיע למצב שהם מרגשים אותי יותר מברצלונה. מתכנן לעשות אחריהם מסע ברוסיה, כרטיסי טיסה כבר יש…

בנימה אישית יותר, אני גדלתי על הפורום הישן. הפורום הישן היה המקום האמיתי שבאמת למדתי כדורגל, שמעתי דעות אחרות והתחלתי ויתר להבין. הפורום הקודם נהפך בשנה-שנתיים האחרונות למקום עם אוהדים מפונקים וילדי שמנת שלא יודעים לקחת דברים בפרופורציה, וגם אוהדים של קבוצות אחרות שלא יכלו לקבל דעות של אוהדי בארסה כי הם אוהדי בארסה. זה באמת יצר לי אנטי גדול עם דיוני כדורגל כי הרגשתי שהם מאוסים וחסרי תכלית, לא כמו בעבר בפורום שבו אשכרה היו טיעוניים הגיוניים. אני שמח שאתם מנסים לעשות משהו כזה.

אני עדיין חייב לך בירה…

אני תימני מודרני, לארג’, הבירה עלי…

באמת כבר באתי לשאול איפה שביט !

בוקר טוב!

איל, לומד תעשייה וניהול, עובד באותו דבר, בערך.

אוהד ברצלונה.
האהדה שלי לברצלונה הגיעה ב-2 שלבים, שסומלו ע"י 3 שחקנים. 2 ברזילאים ואחד הולנדי.
זה התחיל מרונאלדו. התופעה הזו שנחתה בברצלונה, לעונה אחת, משך את תשומת ליבי לקבוצה בכחול אדום. זה לא שעקבתי באופן מדוקדק, או כמעט בכלל (בטח בהתחשב בכמות השידורים/מידע/אפשרויות להשגת המידע בתקופה ההיא), אבל היכולת, הדומיננטיות, הכדורגל היפה - כל אלו אלו אמצעים לא חוקיים על מנת לשכנע ילד בן 10 להתחיל לשים לב קצת יותר לקבוצה הזו ספציפית.
השני היה דווידס. כן, דווידס. ההוא שבקושי לבש את מדי הקבוצה. אבל כל כך אהבתי את השחקן הזה, כל כך הערצתי אותו, והחיבור שלו יחד עם קבוצה שגם ככה חיבבתי פלוס - מבחינתי סגר את הפינה. תוסיפו לזה את השינוי שחל בקבוצה לאחר הגעתו, ובכלל…
האחרון, אם כי לא מבחינה כרונולוגית, היה רונאלדיניו. כי…רונאלדיניו. כי הוא גרם לאנשים, לא חובבי כדורגל מושבעים ולא אוהדי ברצלונה, לשבת מול המסך 90 דקות, ופשוט לחכות לקסם שיגיע. והוא הגיע. בכמויות.
אחרי 2 האחרונים, זה כבר היה אבוד.

אייל מהפורום הקודם?

ברוך הבא. תוספת ראויה.

Yep.
ותודה רבה. ברוכים הנמצאים.

אנחנו מגדילים את כוחנו כאן :muscle:
בקצב הזה עוד יהיה צורך בפורום לכדורגל קטאלוני ותגיע דרישה להיפרדות בהסכמה

כמעט כולנו כאן גדלנו על הפורום הקודם, אני מקווה שהפורום הנוכחי אכן יענה על הציפיות ושהדיונים יהיו ענייניים ומהנים.
ברוכים הבאים :heart_eyes:

צריך להביא גם חבר’ה שיהיו הדור הבא, לא? לא בריא שכולם בולעים את החרא שמסתובב היום בכל רחבי הפייסבוק.

ובאגביות לדבריו של אוראל, למה אני מוצא את המין היפה אוהד הרבה ענפי ספורט שאני צופה בהם (טניס, כדורסל, פוטבול או אופני כביש) ואיפשהו שזה מגיע לכדורגל - זו נחלת הגברים, יש הסבר לתופעה הזו?

יש בנות בגרעין של בארסה, אני אדבר עם שוגי אנסה לשכנע אותה לבוא

לגבי הדור החדש אני מאמין שיגיעו לאט לאט ובעיקר בשיטת המפה לאוזן. כל עוד הבסיס טוב והדיונים מעניינים יגיעו לכאן כותבים, במונחים של פורום אנחנו קטנטנים אבל בכל שבוע מצטרפים משתמשים חדשים.

לגבי המין היפה אני לא רואה איזושהי חשיבות מיוחדת בייצוג נשי, אבל כל מי שיש לו מה לתרום מוזמן וכמובן שגם שוגי מוזמנת.

אני אגב טס מחר לארץ מולדתו של ורמאלן על מנת להביע תמיכה מוראלית בבלם שלנו לקראת ולנסיה, כך שכנראה אעלם לאיזה שבוע וחצי. תדמיינו שיש לי פציעה בhamstring כתוצאה מעומס בכתיבת הודעות.

בעיקרון כדי ליצור דור חדש צריך גם את המין היפה.
רק אומר…