ת'רד היכרות - הציגו את עצמכם :)

שלום לכולם אני שלומי, בן 27 ומתכנן ללמוד פיזיותרפיה.
הייתי בפורום הישן בערך מ2005 תחת כל מיני שמות, נהנה בעיקר לקרוא. רק היום גיליתי שנפתח פורום חדש ואני מבסוט על זה ממש.
בהצלחה לכולם.

בן 27, אוהד ריאל מדריד, ארוס טרי, תואר במדעי המחשב באוניברסיטה, עובד בתחום התוכנה.

ב-1998 שמעתי ברדיו באוטו של אבא שלי משהו מעורפל על מישהו בשם מיאטוביץ’ ושער ניצחון כלשהו.
ב-2000 ראיתי בעמוד האחרון בעיתון את הניצחון הגדול על ולנסיה.
ב-2002 כבר צרחתי בוולה של זידאן.
ב-2003 התענגתי על ההצגות מול מנצ’סטר.
האהדה הפכה לפנאטית דווקא בימי רונאלדיניו העליזים ב-2004-2006, ימי ה-6-1 לסראגוסה בגביע, ההדחות המביכות באלופות, הלושמבורגו-ים המתחלפים על הספסל וכשהמילה “איזון” הייתה מילת גנאי במדריד.

כדורגל זה החיים, כל סופ"ש שהכדורגל עם החברים מתפספס זו הרגשה של מכור בקריז, כל תואר/ניצחון גדול של ריאל זו אופוריה, כל הפסד הוא דיכאון.
החלום- שיום אחד אוכל להשתחרר מזה, שלקבוצה הזאת לא תהיה השפעה כל כך קריטית עליי, להיות מוטרד מעניינים שאנשים גדולים מוטרדים. אולי אחרי הילד הראשון. עד אז אסתפק בלהיפטר מה-BBC.

בפיצול הבא נפתח פורום אוהדי ריאל מדריד למתכנתים. שהכלכלנים יפתחו להם פורום באקסל :slight_smile:

הם יפתחו גיליון אקסל ריק, כוחות השוק כבר יסדרו להם פורום.

איך קוראים לך? איל,בן 44 כפר סבא

מה אתה עושה בחיים? אני איש מחשבים בלאומי

איזה קבוצה אתה אוהד? נבחרת ארגנטינה ואז ריאל מדריד

איך התחלת לאהוד את הקבוצה? לא זוכר אבל מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהד ריאל מדריד.
את נבחרת ארגנטינה אני אוהד בגלל שכל משפחתי משם ומאז שאני זוכר את עצמי אני אלביסלסטה בדם.

אבא שלי מספר שבגמר המונדיאל 78 (אני בן 5) באחד הגולים של קמפס אני מתעורר ומתחיל למחוא כפיים.

נקווה שפה יהיו כותבים טובים ולא יתחילו לריב כל הזמן כל בארסה ריאל, השופט נגדנו השופט תמיד איתם וכד’.

ברוך הבא! יש כבר קהילה ארגנטינאית מפוארת :slight_smile:

האווירה אצלנו מאוד ידידותית וכל מי שנמצא כאן מתבקש לכתוב בכל אחד משלושת הפורומים, מי שלא יהיה מספיק בוגר יטופל בהתאם. לא יהיו כאן דיונים מהסוג של אכלו-לי-שתו-לי בהקשר לשיפוט ואם יצמח דיון ענייני בנושא השיפוט אנחנו נפתח עליו שבע עיניים.

אייל ברוך הבא :slight_smile:

אתה אוהד ריאל הראשון שאני מכיר שיש לו תמונה של מסי …

תוספת טובה לקהילה פה.

אוריה -

זה רק אני, שאנחנו מוקפים אוהדי ריאל בפורום פה :joy::joy::joy:

קודם כל ארגנטינה,אחרי זה ריאל :slight_smile:

רביע, בן 30, עובד כמהנדס ביצוע בחברה יזמית.
וורטואלית אני בן 10. היות ואני דרוזי שמאמין בגלגול נשמות, אז זה הגלגול השני לנפש הוורטואלית שלי.
כמו כולם פה אני מניח :wink:

אוהד ברצלונה ואיטליה, אבל עם סמפטיה רבה לעוד המון קבוצות מעוד ליגות באירופה וכמובן סמפטיה רבה לארגנטינה בזכות השחקן הטוב בהיסטוריה.

עריכה : למה לא ניתן/לא מוצא אפשרות לשלוח הודעה פרטית?

ברוך הבא!

זה יפתח לך ממש בקרוב. אם אני לא טועה למערכת יש מנגנון אוטומטי שמונע ממשתמשים חדשים לשלוח הודעות פרטיות ממש בסמוך להרשמה. אם זה לא יסתדר לך בהמשך אבדוק את זה יותר לעומק.

שם את זה גם פה:

גילינו שלמנהלים אכן יש אפשרות לקרוא הודעות פרטיות, זאת אפשרות מובנית במערכת משום מה. אי לכך ביטלתי את האפשרות לשלוח הודעות פרטיות עד שאטפל בעניין.

אם קריטי לכם ליצור קשר עם משתמש אחר, תכתבו לו הודעה פומבית באיזה ת’רד שבא לכם ותעברו לערוצי תקשורת אחרים, או תבקשו מאחד המנהלים לקשר בינכם. פרימיטיבי אבל זה מה יש בינתיים.

אעדכן כשהנושא יטופל.

אני רביע, 34, Sami_h מהפורום הקודם. כבר יותר מעשור חיי באיטליה אחרי שלמדתי רפואה ועכשיו גם עובד פה.

גדלתי בבית שיש פה פוסטר ענק של דייגו ליד הצלב המועדף על סבתא. ותמיד חשבתי שדיוס הוא האבא של ישוע הצלוב. ואז גדלתי, חכמתי וגליתי שזו אכן האמת ודייגו הוא הדיוס האמיתי.
והוא נשאר דיוס למרות שהשתגע לאחרונה, כי את הרגש והשמחה שנתן לי אף אחד לא ייקח.

את אתלטי גליתי מיד אחרי מונדיאל 94 במשחק מול הדרים טים של ברסה, שבו היינו בדרך לתבוסה, נלחמנו, הבקענו 3 שערים ולמרות זאת בסוף ברסה ניצחה. וכך התאהבתי בקסם הפשוט של הקבוצה הלוזריות שלי.
כי הרי כולם יודעים שאתה לא בוחר קבוצה, היא בוחרת בך.

לא אתלטי ולא ארגנטינה נתנו לי המון נחת בחיים, הרי את ארגנטינה ראיתי מניפה גביע רק ב91 ו93 אבל הקופה זה לא המונדיאל ואתלטי… אוי אתלטי. שתי אליפויות במרחק 18 שנה, ירידת ליגה, יותר מעשור של בינוניות ותבוסות בדרבי שלימדו אותי ששמחה לאיד בספורט זה מספק כמו האהבה לקבוצה שלך אם לא יותר ושני הפסדים נוראיים בגמר האלופות שמהם עדיין לא התאוששתי באמת.

אבל למרות כל הסבל והתארים הנדירים, את האהבה לאתלטי לא הייתי מחליף בשום דבר בעולם.
כי אני מי שאני בגלל שנקשרתי למועדון, להיסטוריה ולערכים שלו, שבהמון מובנים עיצבו אותי כאדם.

94 זה רומן קוסצקי.

סתם בגלל שאני לא מתאפק, תכירו את הרכש החדש שלנו:
@Smer2017! הגירסה המשודרגת והמעודכנת של smer2008, מאיזשהו פורום כדורגל שאין לנקוב בשמו :zipper_mouth_face:

עוד שד אדום מגיע לטוטאל פוטבול

עוד חבר לקהילת הטניס ז"ל בפורום הקודם. הכיוון חיובי לגמרי.

זה לא רישמי עד שלא נכתבת הודעת אישור פה.:blush:

תודה ידידי.

זה כאן אני, בגירסה המשודרגת (ומבוגרת) יותר של smer2008.

נחמד מאוד לפגוש שמות מוכרים כאן, וברכות על פתיחת הפורום החדש!

צריכים אשכול טניס, לא?

כמו פדרר, רק משתבח עם השנים?

עד חצי המלכות למענך

אשכול טניס יספיק :joy:. זמן טוב לפתוח אותו כאשר פדרר בדרך לזכיה בתואר אליפות סוף העונה.