הלך גם הגביע :: מפסידים בברנבאו ללגאנס ומודחים ברבע

שלושה דברים יש לי לכתוב על המשחק הזה:

1. בייל כנראה יפתח וינסה לחזור לכושר משחק טייק 3452345. גם את קובא נראה סוף סוף על הדשא, יחד עם יורנטה וסבאיוס. אסנסיו לצערנו פצוע.
  2. פואנלברדה שיחקה אתמול נגד קסטיליה. מסוג ההזיות שיכולות לקרות רק בספרד. נגמר 0-0 באיצטדיון על שם פרננדו טורס, בהוקרה ליליד הפרבר המדרידאי שנמצא דרומית-מערבית ללגאנס וחטאפה.
  3. לטובת מי שפיספס את המשחק הראשון, השם הגדול של פואנלברדה הוא הקצב דניאל קטה דיאז בן ה38.

קיילור חוזר לסגל, בייל חוזר לסגל וגם אמור לשחק, וקובא ייפתח בהרכב.
הזדמנות טובה לצפות גם בשחקני קסטיליה שלפחות שניים מהם ייפתחו בהרכב (מאנו הרננדו ואוסקר לדעתי).

קובא :heart_eyes:

מי זה מספר 29? נראה לא רע בכלל.

אגב,למה ואזקס לא בסגל? מנוחה לא צריך,הוא מושעה או משהו?

לוקאס פצוע, מספר 29 זה היורש שלו - פרנצ’ו.

@Niro , אתה עולה שוער משחק הבא.

לצערי תאו עושה רושם של גולם רציני.
למכריו משנה שעברה, יש למה לקוות?

קובא כל כך חלוד… אבל אפשר להסתכל על הצד החיובי וזה שגארת’ בייל עם זריקת ביטחון גדולה הערב, ההוכחה שסבאיוס הוא לא פיתרון אפילו נגד קבוצה בליגה שלישית, ואנחנו לקראת סגל מלא בשבועות הקרובים (לבינתיים) אחרי החזרות של נבאס בייל וקובא לסגל. הפציעות של מרקו וואסקז לא רציניות בכל מקרה.

תאו הרננדז לא ידע מה לעשות עם עצמו הערב. הוא הרבה יותר טוב ממה שהראה עד עכשיו, למרות שלעניות דעתי הוא לא ממש יכול להיכנס לנעליים של מרסלו.

לא כל כך מהר מישהו יכנס לנעליים של מרסלו…
לטעמי אין מה להסיק משהו ממשחק נגד קבוצה בליגה השלישית, בטח לא עם הרכב שלא משחק ביחד אפילו בתדירות מינימלית.

חשבתי שאני היחידי שחושב ככה על תיאו. הוא מעצבן אותי כמו שהרבה זמן לא התעצבנתי, עושה תנועות כאלה לא נכונות שמוזר איך הן עוברות מתחת לראדר. בנוסף, הוא בקושי פותח לשחקנים על הקו וכל כדור מוסר אחורה-הרבה זמן לא ראיתי שחקן כזה שכרגע אני חושב שהוא אפס.

אבל אולי הוא חסר בטחון, כי באלאבס הוא דווקא היה ממש לא רע, עשה הרבה עבודה על הקו, אבל שוב: התנועה שלו מאוד מוזרה ולוקה בחסר ויש לו נטייה לברוח לאמצע. אין לי ספק שהוא לא יישאר בריאל אם הוא ימשיך ככה.

מבחינתי היה עדיף את גאיה.

אגב, מילה על בורחה: זה אמנם רק משחק גביע, אבל כל פעם כשהוא משחק אפשר לראות את הכישרון והליטוש שלו, קשה להתעלם מזה שיש לו יכולות והוא חייב לקבל יותר דקות. רק לחשוב על כל רשימת החלוצים הצעירים שעברו פה במהלך השנים של בנזמה ולתפוס את הראש, זה לא ייתכן.

איזה מרגש, מזכיר לי תקופות יפות.
אגב באיזה אטליז עובד היום חאבי נבארו?
@Niro

איטליז “האחים נבארו”, יחד עם דויד.

לגבי תיאו - יש לו נתונים פיזיים-אתלטים טובים והוא שחקן הגנה טוב באופן כללי. התקפית יש לו בעיקר מהירות, הטכניקה לוקה מאוד בחסר וכמו רוב המגינים בעולם הוא סתם מעיף כדורי רוחב בלי להסתכל. מרסלו יש רק אחד, וגם הוא לא היה מרסלו בגיל 20. תיאו בסדר גמור בשביל להיות מחליף ובגיל כזה יש פוטנציאל שיפור מסויים.

מבחינתי היה עדיף את גאיה.

גאיה שחקן הרכב בולנסיה, הוא מבוגר מתיאו ועבר כבר את השלב שבו הוא יכול להרשות לעצמו להסתפק בפירורים של מרסלו. חוץ מזה סעיף השחרור שלו הוא 50 מיליון יורו, אז העדיפו במועדון לא לאכזב אותך ולא להרוס את הכדורגל.

אתם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
רוצים מגן מחליף שיהיה צעיר וכבר הכי טוב בעולם. אין כאלה, וכשיהיו כאלה הם יעלו לנו קצת יותר גם…
תיאו אותי דווקא כן מרשים, לא אומר שהוא מספיק כרגע ליום שאחרי מרסלו, אך זו הסיבה שהבאנו אותו כשעוד יש את מרסלו.
תיאו צעיר ועם יכולות הגנתיות טובות מאוד ומהירות ויכולת אתלטית מהגבוהות שיש לשחקן בעמדה שלו. תנו לו לקבל ניסיון ותראו שיפור בהצטרפות ובתנועה, ובאופן כללי בחוכמה ובהבנת המשחק.

אם נשווה למרסלו בגילו אז תיאו עולה עליו בכל אספקט של המשחק

נומנסיה ומנו דל מוראל בשמינית הגמר. המשחק הראשון בחוץ ב3 בינואר והגומלין שבוע אחר כך.

וככה נראה האיצטדיון שלהם:

זידאן לוקח את הסגל החזק ביותר למשחק הערב:

Navas, Casilla y Moha
Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Theo, Achraf y Tejero
Casemiro, Marcos Llorente, Asensio, Isco, Kovacic y Ceballos
Bale, Lucas Vázquez y Borja Mayoral

אני מתרגש מהמשחק הרבה יותר מעוד משחק ליגה. בשיא הרצינות

אומרים בשכונה ‘שלוש קרנות – פנדל’ והיום קיבלנו שני פנדלים עם קרן וחצי בערך. משחק רע אפילו בסטנדרט הנמוך של העונה הנוכחית, הזוי שנגמר 3:0. לא נתלונן יותר מדי כי המשחק נטול ערך, אבל גם אם לוקחים בחשבון את חוסר המוטיבצייה והיריבה הקיקיונית - ועדיין – הייתה ציפייה יותר גדולה לקראת המשחק ובטח אחרי הפגרה הזו. היה הרכב לשחק בו כדורגל והיו שחקנים שרצו להוכיח את עצמם. וכמובן ששיחקנו נגד עשרה שחקנים.
לוקאס ואסקס קורע. הוא יודע לעשות רק דבר אחד – את התרגיל הזה של רוביניו ופיגו, הפדלאדה\בסיקלטה. ואז אחרי כמה שניות ועוד לפני ההילוך החוזר – הבנתי שהפנדל השני זה תיאטרון ואני לא אוהב את זה. בכל-מקרה לוקאס היחיד שבאמת בא לעבוד והוא הדבר הכי קרוב לקיצוני שיש בסגל, הוא מעט יותר טוב לאחרונה.

משהו שמפריע לי: אסנסיו משחק בעמדה אחורית מדי וזה מתסכל. הוא לא קשר מרכזי. הוא לא איסקו ואני רואה את זידאן מנסה להשתמש בו כמו במשחקים בהם חאמס שיחק מאוחר. זה מיותר. במשחק כזה אסנסיו צריך לדרוש את הכדור בכל התקפה ולא להתחבא או להתמסר עם נאצ’ו. הוא שלח פצצה מרחוק וכמעט כבש וגם כידרר נפלא באחת ההתקפות עם ‘הרולטה’ שמזוהה בעיקר עם המאמן שלו - זידאן. חבל.

אתה אומר שאסנסיו צריך לדרוש את הכדור, אבל אסנסיו שחקן שאוהב לקבל כדור לשטח. לדוגמה, רונאלדו בשיאו היה מכונת שערים, אבל הוא לא היה דורש את הכדור במובן שאתה מתכוון אליו.
מה גם שכשאסנסיו מקבל את הכדור במרכז המגרש אז הוא לא רע כל כך. יש את השחקנים שהם 10 (איסקו למשל), אז אסנסיו מבחינתי הוא די הפוך מכך, יכול לשחק כמעט בכל העמדות שהם לא 10. פשוט אמור להיות שחקן חופשי.