מחזור רביעי :: 0-2 קל ומפתיע על אינטר בסאן סירו

עמדנו במשימה של להגיע לשמינית הגמר, אפשר להתחיל להתכונן לליגת האלופות של השנה הבאה.

טוב שקרבחאל חזר, טוב שהזאר לא נפצע. ואני לא מבין איך לקחו מרודריגו את הגול, חוץ מזה היה מאוד משעמם.

אגב, היה משעמם גם בהגנה, מקווה שימשיך להיות משעמם בהגנה.

אני אישית לא התרשמתי מהמשחק שלו, התרשמתי מזה שהפלג גוף עליון שלו התחזק משמעותית, אבל בהחלט לא מהמשחק שלו.

מניח שצפו שיהיה יותר קשה באמצע והוא יצטרך לעזור גם בהגנה. כיוון שהצמד הסתדר לבד, היה משוחרר רוב הזמן. התנועה שעשה לא מאד טובה ולא עזרה לו לקבל כדור באזורים המסוכנים. מבחינת אימפקט - לא הרבה. מצד שני, לפחות לא כפה את עצמו על המשחק. גם משהו אצל שחקנים בשלב הזה…

ניהול משחק טוב מאד של זידאן

אני מייחס לו את חלק גדול מהיכולת הטובה היום. במקום השני המזל שהיה בגזרת השיפוט. משם אפשר להמשיך עם מחמאות לרודריגו, לקישור, לואסקס, וראן ואפילו לטעון שמנדי הוכיח שהוא מגן ברמה של ריאל מדריד. שחקן טוב אחד מושך את כולם למעלה

הוא לא איסקו בגרסת הקוקו, כל השאר זה בונוס.

קרדיט לזידאן שלא נתן לאיסקו, מרסלו ואסנסיו דקת משחק.

ניצחון חשוב וסולידי. לנצח בסן סירו די בקלות זה מרשים אפילו שאינטר חלשה.
תודה לוידאל שסידר לנו מחצית שנייה רגועה.

לא אהבתי איך ששיחקנו לקראת סוף המשחק. במקום להמשיך לשחק כדורגל התקפי ולכבוש את השלישי מול 10 שחקנים מבולבלים, העדפנו לשחק בלי חלוץ ולבזבז זמן דרך מסירות סתמיות. זה עבד אבל באמת שלא הייתה סיבה לשחק ככה. אפשר היה לתת פה תוצאה שתיזכר הרבה שנים. אנחנו מומחים בלעשות את המינימום.

אני דווקא מרוצה מאודגור. בניגוד להרבה צעירים הוא לא מנסה בכוח מהלכים מיותרים, ממעט לאבד כדורים ויש לו יכולת מסירה טובה והיום הוא מסר 2-3 כדורים טובים מאוד לעומק. זו עונה ראשונה (לא אידאלית כלל) ושחקנים גדולים ממנו (האזר) פישלו בעונה הראשונה שלהם. אני בטוח שאם הוא יקבל את ההזמדנויות שלו הוא יתן תפוקה טובה, היום גם היה נראה שהאזר נהנה לשחק איתו.

לגביי המשחק, הרתיח אותי שלא קברנו את אינטר. אחריי השער השני ירדנו להילוך ראשון וזה מזכיר לי איך שאנחנו פותחים את משחקי הליגה. רדומים עד שסופגים גול. מצער שאין לנו את הקילריות והרצון להרוג משחקים דרך הבקעת שערים ולא מסירות בין מודריץ׳, קרוס ו-ואראן.

מילה טובה לזידאן. לא יודע מה הוא אמר לצמד הבלמים, אבל הם היו פשוט עילוי היום, גם החילופים היו במקום. הדובדבן שבקצפת היה אי שיתופו של איסקו (עם כל הצער שבדבר).

נאצ׳ו היה מבוקש על ידי מילאן,נאפולי ורומא בעבר,אחרי הופעה כזו מול היריבה שלהם,סיכוי טוב שהעניין בו רק יגדל,היה ענק היום,הזריזות שלו באה לידי ביטוח מול הכבדות של לוקאקו וגם תרם בעליות להתקפה מידי פעם,שאפו.

יש לינק? חייב לראות

לדעתי אודגור בשונה מהקשקושים של שגיא כהן דווקא היה מהפחות טובים בריאל אתמול. הוא לא “שיחק רע”, פשוט כל האחרים שיחקו ממש טוב ואי אפשר כל-כך להגיד את זה על אודגור שלא עשה הרבה. אני עדיין סקפטי לגביו, מודה שלא ראיתי אותו הרבה בסוסיאדד אבל בכמעט חצי עונה שעברה עד כה הוא לא עשה הרבה כשהוא שיחק. מרגיש לי שהוא חצי חצי כזה, לא מספיק עם אורנטציה הגנתית כדי להיות חלק מהדאבל פיבוט ולא מספיק טוב התקפית כדי לשחק בעמדה ששיחק אתמול או בכנפיים.

הזאר אגב היה השני הכי פחות טוב אתמול וכדי להחזיק כדור אפשר גם להשתמש באיסקו שעושה את זה באותה רמה. הוא כן צריך להיות באנקר בהרכב וזה נראה שיש לו עדיין מה לתת, אבל הוא כבר לא הוורלדקלאס שהיה ומתברר כמו שחקן שלא שווה גם חצי ממה שהוא עלה, בטח בשנה האחרונה לחוזה. מתחרה חזק לדעתי ברשימת הפלופים הגדולים ביותר שלנו בהיסטוריה.

לגבי החילופים של זידאן, הם היו בינגו אבל היו קלים לעשייה, לא היה צריך להיות גאון ו-90% מהמאמנים היו עושים את מה שהוא עשה. מה שכן אי אפשר להגיד על אחרים ואפשר להגיד על זידאן: אין מה לעשות, לריאל יש אחוז מרשים באופן פסיכי של הצלחה במשחקים חשובים, בטח ביחס ליכולת הכללית של הקבוצה. השאלה היא בעצם האם ריאל מדריד יותר טובה ממה שהיא נראית בדרך כלל (כמו ששגיא כהן חושב) או שהיא פחות טובה מההבלחות שהיא נותנת ברגעי השיא, והתשובה לשאלה הזו בעצם מכריעה האם זידאן הוא הצלחה או כישלון. לטעמי, התשובה השנייה היא הנכונה ועל כך הקרדיט לזידאן. אתמול לרגעים ארוכים נראינו כמו ריאל מדריד הגדולה של לפני 5-6 שנים.