מחזור 15 :: 2-1 על טוטנהאם בבית (ראשפורד 2x)

לישון או לא לישון, זאת השאלה.
מצד אחד אני עייף, מצד שני הכדורגל גרוע. זה בעצם אותו צד.

לילה טוב.

(דה חאה
וואן ביסאקה לינדלוף מגווייר יאנג
מקטומיניי פרד
ג’יימס לינגארד גרינווד
ראשפורד)

מה בדיוק קורה עם פוגבה ? הוא איזה שנתיים לא שיחק.

קרע בשריר החשק, צפוי לחזור בינואר כדי להימכר לריאל מדריד או משהו.
בתכל’ס שבר בכף הרגל. הוא סיים אצלנו את הסיפור כבר מזמן, גם אם יחזור זה כבר לא ישנה כלום.

יש לי הרגשה שהוא ימכר פחות מהמחיר שהיה מתקבל עבורו בקיץ, לדעתי התנהלות לא הכי חכמה של יונייטד בעניין הזה.

ייתכן שאלמלא הפציעות שלו ושל חצי סגל היינו נראים מעט טוב יותר. מה שבטוח הוא שאין לנו קשר ראוי בסגל מלבד מקטומיניי, ולמכור אותו היה רעיון רע בקיץ. כנראה שנקבל פחות בקיץ, אבל היה בסיס לחשוב שהעונה תיראה טוב יותר עם פוגבה, עם פוטנציאל לטופ 4, מאשר בלעדיו.

מהכסף של קוטיניו סידרנו אחלה הגנה, ואן-דייק, אליסון ופאביניו, היה יותר חכם להשתמש בכסף של פוגבה לבנות קישור חדש ומחוייב.
אבל כמובן הכי קל להיות חכם אחרי מקרה.

3-0 טוטנהאם זה ההימור שלי למשחק הזה

אם מקטומיניי לא היה פותח הייתי אומר 100% הפסד, עכשיו אני אומר 50-50 עם תיקו

די להגנה העלובה הזו, די.

כשראשפורד מגיע למשחק הוא פשוט מדהים, לשחקן הזה יש טכניקת בעיטה מהסוג של רונאלדו. שחקן כל כך כישרוני רק החוסר יציבות שלו פוגע בנו.

לא מרגישים שהשקענו 1 טרה דולר בהגנה, מה שקורה שם מביך.

הבסנו את צ׳לסי, סיימנו בתיקו עם ליברפול וניצחנו את טוטנהאם. ועדיין, יונייטד עם 21 נקודות מתוך 45 אפשריות!

מדוע?! מדוע ההתעלות (לפני באופן יחסי) מול הקבוצות היותר טובות בליגה לעומת הנפילות המתמשכות מול קבוצות חלשות בהרבה? האם זה מעיד על חוסר כבוד לקבוצות הקטנות רק בגלל בשם מנצ׳סטר יונייטד? אולי על מחסור במאמץ? על משחקי כבוד מול הגדולות, או כל הנ״ל? בכל מקרה, זה בולט.

אציין ששלושת המשחקים שהזכרתי בתחילת ההודעה היו בבית, אך גם שם יונייטד לא מצטיינת במיוחד השנה.

זה די מדהים למה הקבוצה מסוגלת ברגע שסותמים (אפילו חלקית) את החור בקישור. מקטומיניי, קשר חדש ופוגבה עם גיבוי של פרד וקשר מחליף מהספסל ואולי נראה קבוצת כדורגל.