מחזור 17 :: מארחים את הסקאוזרים הכחולים (ראשון, 16:00)

דה חאה
וואן ביסאקה, לינדלוף, מגווייר, שואו
מקטומיניי, פרד
ג’יימס, לינגארד, ראשפורד
מרסיאל

ספסל:
רומרו, טואנזבה, ויליאמס, יאנג, מאטה, אנדראס, גרינווד.

האכל את הסקאוזרים, למען ידעו כי הגיעה עת חג המולד.

יפה שהגענו לימים בהם ברור לכולם מה ההרכב האופטימלי, איפה דרוש חיזוק ואת מי כדאי להשאיר לגביע הליגה (פיל ג’ונס).
עד לפני לא הרבה זמן כל משחק היה הגרלת הלוטו.

לייק 1

3 נצחונות והאוהדים הפתטיים של יונייטד מאמינים שהינה הגיע המשיח בדמותו של סולשאר ואנחנו חוזרים לעניינים.

יונייטד היא קבוצה קטנה שמעלה את רמת המשחק שלה נגד הגדולות בדיוק כפי שבעבר קבוצות קטנות עשו לנו. כשבאה לשחק מולנו קבוצה במיימדים שלנו אין לנו מושג איך לתקוף , מכיוון שביונייטד לא עובדים על תבניות בהתקפה, כאן בונים על הכישרון.

דה חאה כשוט סטופר: שילוב של אוליבר קאן, בופון, לב יאשין, ואן דר סאר ודינו זוף.
דה חאה בכדורי גובה: באטרס מסאות’ פארק.

2 לייקים

למען האמת הייתה שם עברה ברורה אבל לינדלוף הזה כל כך שוקיסט כמו מגוייס טרי בבקום

טוב, הבעיה האמיתית שלנו היא ה"התקפה", כלומר אלו שעומדים במקום כל המשחק וכשאיכשהו מתגלגל אליהם כדור - מוסרים אותו לאברטון.

אחחח גרינווד :clap::clap::clap:
אייי מאטה :man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

אנחנו לא מוכנים עדיין להיות קבוצה שיודעת לשחק כדורגל , אברטון העלובה הזאת הייתה טובה יותר ושחקניו שליטה במחצית השניה זה היה נראה לא מספיק טוב. אין פה תירוץ של רכש, הרכש היחיד שצריך להיות כאן הוא בצוות האימונים, סולשאר צריך מישהו שינחיל בקבוצה בזאת תכנון התקפי מסוג כלשהו כי מתפרצות זה לא מול כל אחד

רק לי מרגיש שבגלל רכבת המאמנים שעברו ביונייטד בשנים האחרונות, האחריות על סולשאר אפסית בקטע מביך? זה הצוות, זה השחקנים, זה הגלייזרים… זה אף פעם לא אולה. לא אומר שהשאר לא אשמים אבל מרגיש לי שכל השאר כל-כך גרוע, בתוספת להיסטורית המאמנים של יונייטד מאז פרגי, שאף אחד פשוט לא מצפה ממנו לכלום.

חוץ מגרינווד וכמה תאקלים יפים של ואן-ביסאקה שחזור של כל ההופעות האנמיות שלנו נגד קבוצות קטנות כל העונה. אפס יצירתיות בקישור, מצבים נייחים כלום ושום דבר ובהתקפה הקפות סביב הרחבה משל היינו מערכת השמש.
אם סולשיאר רוצה להמשיך פה הוא חייב למצוא לזה פתרון.

בגלל רכבת המאמנים הזאת החשד הוא דווקא על הדרג הניהולי. תחשוב על זה ככה אתה משנה משהו 4 פעמים והדברים נשארים אותו דבר , זה אומר שהבעיות תמונות כנראה בעוד מקומות. יונייטד מתנהלת ותמשיך להתנהל בצורה הזאת עד שארגון האוהדים הפתטיים שלהם תעשה משהו לשנות את זה, או שלא ואז זה די מגיע לנו.