שחקנינו בנבחרות: 17 שחקני ברצלונה במונדיאל 2022

ב squawka קיבל 9.
https://www.squawka.com/en/italy-1-2-spain-player-ratings-gavi-ferran-busquets-oyarzabal-bonucci-chiellini-chiesa/
גם במארקה פירגנו לו מאוד.

כנראה תלוי אם הציון הוא על סמך סטטיסטיקות בלבד או על סמך ראות עיניים.

מוזמן לבדוק בעצמך https://www.whoscored.com/Matches/1515859/PlayerStatistics/International-UEFA-Nations-League-A-2020-2021-Italy-Spain
7 חטיפות הם הגזימו. יש לו 0. 7 זה עבירות, עמוד ליד.

איזה הפתעה!!!

imagine my surprise

יש לו 7 ground duels won

זה הגיוני , כי הוא באמת הפתיע במאבקים פיזיים.
אבל זה לא חטיפות.

לא הפתיע אותי גאבי, טכניקה ברמה גבוהה ואחד שאוהב לאכול דשא מה שגורם גם לאוהדים ומאמנים לאהוב אותו.

זה שהוא עשה את זה בגיל 17(!) מול איטליה בסאן סירו כשהם ברצף של 30+ משחקים ללא הפסד, זה כבר קור רוח ששמור לגדולים באמת.

רק שישמור את הרגליים על הקרקע וימשיך לעבוד קשה, מתישהו בעתיד הקרוב נקווה שיגיע מאמן שידע גם לעצב את דור העתיד המוכשר שלנו.

שצריך לפרגן אז מפרגנים. הראשון שזיהה…

היה נבדל או לא?

גרסיה נגע בכדור. שאלה אם זה שובר את הנבדל של אמבפה.

נבדל מוחלט! לא מבין את הדבר הזה… גם מה זה משנה אם אריק נגע או לא? ממתי זה מבטל נבדל?

https://twitter.com/TacticoModerno/status/1447299795987705861

סיד לואו על גאבי:

דסט עם גולאסו בנבחרת.
שימו לב - ברגל שמאל.
https://twitter.com/i/status/1448431392468217862

הקהל שר שירים לגאבי.
ראיתי את המשחק מול שוודיה מדקה 35 בערך, ולא הבנתי למה הם שרים לו. אבל כיף לשמוע.
דני אולמו תותח. שחקן רב גוני עם בעיטה מרחוק שכל כך חסר לנו כשצריך לפצח בונקרים. הוא יקר עם חוזה עד 2024 אז לא נראה אותו בבארסה בקרוב.
אלבה ובוסקטס שלפי הפורום זורקים זין וצריכים כבר לפרוש סיימו 90 דקות במשחק שהוא כמו גמר. היו סבירים שניהם.

חוץ מדריבל אחד במרכז המגרש לא ראיתי משהו מיוחד,בכלל לדעתי ניקו הרבה יותר טוב ומוכשר מפדרי וגאבי,אני צופה לו עתיד מזהיר מאוד בניגוד לשניים האחרים,מזכיר את בוסקטס רק עם יכולות פיזיות מודרניות,חתיכת שחקן.

כל השחקנים הצעירים הללו יכולים להתפתח לשחקני על. הם מקבלים משהו ששחקנים בגילם בדרך כלל לא מקבלים, וזה דקות וזמן משחק. ההתפתחות גם הפיזית וגם המנטלית שלהם היא עצומה. גם אם עכשיו הם לא מגלים כישרון מיוחד (והם לא), לא מן הנמנע שהם יגלו בהמשך.

בשביל להיות שחקן גדול בכדורגל של היום עם גוף צנום אתה צריך כישרון מאוד מאוד גדול ברגליים שיחפה על זה,משהו בטווח שבין ברנרדו סילבה למסי,אני לא חושב שהם מוכשרים ברמה של ברנרדו,אבל רק הזמן יגיד.

אני חושב שבסוף היום כדורגל מנצחים או מפסידים בקבוצתיות.
כלומר, אני מנסה להגיד שמשחק קבוצתי יכול לחפות על חסרונות פיזיים ולהעצים יתרונות טכניים של שחקן בודד, אם הקבוצה והמאמן יודעים לתעל את היתרונות האחרים שהשחקנים מביאים איתם.

כנראה…

ואוסיף פה ציטוט מהמכתב המרגש שהעלה @Aragones

“זה המפתח, צ’אבי, לדעת מה אנחנו רוצים לשחק”, תמיד על החשיבות של לקרב את החבר’ה הטובים וגם על כמה זה חשוב לא לפחד מאף אחד, מאף קבוצה, לא משנה כמה הם עוד ירוצו. "אתה ואני יודעים שהכדור רץ מהר יותר מהם. ושאנחנו משחקים איתו יותר טוב מהם", הוא אמר לי.

ראיתי את המשחק של הולנד מהדקה ה 30 בערך.
היה משחק נוראי וכל הולנד הייתה על הפנים, כולל ממפיס ופרנקי. 2-0 לא משקף, 0-0 כן.
הכושר של ממפיס מדאיג מאוד.

הסיפור עם אבדה ונבחרת מרוקו מזכיר לי נשכחות.
בימי המנג’ר המפוארים שלי תמיד הייתה לי התלבטות לגבי שחקנים אפריקאים כי ידעתי שמידי פעם הם פשוט ייעלמו לחודש- חודשיים באמצע העונה.

השאלה היא לאן הוא חוזר…
פאטי אמור לחזור בינואר, דמבלה כשיר, פראן מגיע וחוזר לכשירות איפשהו באמצע ינואר…

ברייטוואיט וממפיס גם חוזרים לכשירות.
מה יהיה עם איליאס ואבדה? נשארים לשחק? חוזרים לבארסה ב׳? מקבלים דקות ברוטציה?

מאוד מקווה שיצליחו למכור את מרטין. מבחינתי הוא השחקן הראשון שעולה לי לראש כמי שיכול לעזוב מבלי לפגוע במרקם של הקבוצה.

בהנחה ופראן ישחק כ-9 מזויף כפי שחלק טענו פה, אז יהיה את פאטי בצד אחד, את דמבלה בצד שני וסוף סוף שחקן אחד מועיל על הספסל כשצריך חילוף התקפי\קצת רוטאציה - אבדה.
במקביל, אני לא חושב שמזיק עוד שחקן על הספסל שיכול לשחק במרכז ההתקפה. בכנות מלאה, לא ראיתי מספיק מברייטוייט כדי לקבוע באיזשהי מידה של ביטחון אם יש לו פוטנציאל לתרומה כעוד רגל מסיימת כשצריך, אבל אם כן, לא בהכרח דחוף לי שהוא יעזוב.

כלומר, אם המועדון יקבל הצעה סבירה - שלום ולהתראות, אבל אחרת - חסר לנו אופציות בהתקפה מהמספסל ונמאס לראות את ניקו נכנס כחילוף התקפי

אבל אז מה עם ממפיס? אתה מעדיף למכור אותו מאשר את מרטין?

אם אני לא טועה, הוא הכובש המצטיין שלנו עד כה העונה - לא שזה אומר הרבה…