מחזור 19 : חוזרים מלאס פלמאס עם 2-1 קשה (פראן, גונדו)

הייתם גרועים, לאס פלמאס יותר, הצדק נעשה.

הקבוצה חייבת שינוי. רוקה בכמה דקות ששיחק עשה יותר ממה שלבנובסקי עושה בשלושה משחקים. צריך שינוי עמוק. גם בסגל, גם בתפקיד המאמן, אפילו את נהג האוטובוס שיחליפו.

רק לי נראה שבחיים לא היה פנדל?

נגיעה קלה בגונדואן שגם ככה לא היה מגיע לכדור גם אם היה בגובה של לוק דה יונג.
על מקרים חמורים מאלה לא קיבלנו פנדלים.

נס שלבה יצא, הוא בטוח היה מחמיץ את הפנדל.

בחרו בפראן כאיש המשחק. אני הייתי בוחר ברוברטו, הוא היה היחיד שתיפקד מהקישור ומעלה. עשה המון ספרינטים והוחלף כי היה עייף.
15 נבדלים, רובם כי שהשחקנים רצו ופתחו, אבל המסירה איחרה. חבל מאוד, זה היה יכול להיות ניצחון קל מאוד.
לאס פלמאס החליטו להתאבד בהגנה, לא יודע איך הם ספגו כל כך מעט. זה משחק שני שלהם שאני ראיתי העונה, מול ריאל הם שיחקו טוב ולא עשו שטויות.

באלדה בלט לי בעין בחוסר טכניקה וחוסר יכולת להעביר קרוס נורמלי. לא יודע מה יהיה איתו, כל כך מאכזב העונה.

עם כל הביקורת לצ’אבי, אני שמח שסוף סוף לבנדובסקי הוחלף.

אני הייתי שורק , כי גם דחיפה קלה כשהשחקן באוויר היא דחיפה. מיקום הכדור לא קובע. אבל זה יחסית גבולי.
במחצית הראשונה היה פנדל מאוד ברור שלא נשרק, אז אני לא חושב שהשופט נתן לנו נקודות פה.

באלדה נתן משחק לא רע ביחס ליתר העונה. הוא מוסר ומקבל החלטות על הפנים, אבל רץ מהר ויש לו קצת דריבל. אם יש שחקן קרוב מספיק והוא לא צריך להתאמץ במסירה זה יכול להיות מועיל.

כריסטיאנסן נראה רע, לא יודע מה עובר עליו.
בלי שיכניס שום גול, נטו הראבאק והלחץ של רוקה עושה אותי שמח. מבחינתי שיפתח במשחק הבא.

פרמין שחקן נפלא. חייב לקבל יותר דקות.

קונדה היה הרבה יותר טוב מכמה משחקים האחרונים שבהם היה חושך.

אפשר משחק אחד בלי לספוג תוך רבע שעה? זה יהיה נחמד.

אולי הסטנדרטים שלי לגביו נהיו ממש נמוכים, אבל הרגיש לי קצת יותר טוב מכרגיל.

רק כי לאס פלמס לא תקפו כל כך מהאגף שלו ובכלל.
הוא קיבל המון כדורים על הקו . אלבה או קאנסלו היו מסיימים עם 10 מסירות מפתח לרחבה (אותן לבנדובסקי היה מבזבז)
מהיר וקצת דריבל זה לא מספיק לבארסה. כאלה מגנים יש בכל קבוצה. בבארסה צריך יותר מזה.

מסכים בעיקרון, אבל כן אגיד שזה עוד אספקט שממש חסר לנו- פראן וראפיניה לא יכולים לעבור שחקן בדריבל, לאמין יכול, אבל עוד קצת רועדות לו הביצים, ולפליקס יש דריבל, אבל הוא לא ווינגר ממש.

מי נשאר? שני המגנים שלנו, קאנסלו שהוא כמובן הכי טוב בהפרש ובאלדה.

לא רואה איך זה פנדל.

כשפליקס מרוכז, אני מרוצה מהיכולת שלו באגף.
לדעתי אתה לא פייר עם ראפיניה. הוא יכול לעבור שחקן בדריבל.
לא כל ווינגר חייב להיות דריבליסט. באלדה אתמול יכל לסיים עם 3 אסיסטים לו היה יודע למסור כמו אלבה, וגם הוא לא היה דריבליסט. אני גם לא מצפה ממגן לעשות דריבלים. קאנסלו יכול, וזה יוצא דופן.
אם באלדה היה חזק בהגנה, הייתי סולח לו. אבל הוא חלש בהגנה, ובהתקפה הוא לא תורם הרבה למרות שקיבל הרבה כדורים. גם האינטנסיביות שלו חלשה מאוד, גם אתמול אחרי עוד מסירה לא טובה, הוא נשאר למעלה לתפוס את הראש , להסתכל לשמיים, במקום לחזור להגנה.