קסטיליה 22/23 :: מבטחנו בראול

ווואו, לא ידעתי שגדל אצלנו דבר כזה. מוזר שלא שמעתי את השם שלו.
יחד עם ויניסיוס, ההתקפה של קסטיליה חד משמעית יותר מעניינת (ואולי טובה יותר :no_mouth: ) משל הקבוצה הראשונה.

כמובן שניחסת לו את הצורה והוא קרע את הצולבת בשבוע שעבר… בא לך לכתוב משהו על בנזמה?

בלי פראנצ’ו, קסטיליה הפסידה אתמול בחוץ לקבוצה הגליסיאנית קורושו (2-1, הקשר פידלגו הבקיע).

בתקשורת מדברים על בחור בשם אדריאן רודריגס, שוער בן 18 עם 195 סנטימטרים של חמון, שמשחק בחובניל א’ כמחליף של מוחה. אז מסתבר שהבחור חצי ארגנטינאי ולכן זומן לנבחרת שלה עד גיל 20, עליה אחראי בינתיים סקאלוני שמאמן גם את הנבחרת הבוגרת.

כן, ראיתי באינסטגרם אחרי שהתחלתי לעקוב אחריו. אני נוראי.
לפחות יש לנו חלוץ ייחודי כמו בנזמה, אינטליגנט, עם קלאסה, בלי מזל, שתי רגליים, ראש אחד, משחק גב. מהיר מחשבה ואיטי בביצוע, כמעט ובחיים לא נפצע. חלוץ של עשר שנים פלוס.

מקווה שיעבוד, הלכתי להקיא.

שלא יתעסק איתי.

אז קסטיליה הצליחה לסיים במקום הרביעי בליגה בזכות הפרש שערים, והשתחלה לפלייאוף על העליה לסגונדה. אתמול היה משחק הפלייאוף הראשון מבין שניים מול קרטחנה והילדים ניצחו 3-1 בבית. כיכיב: דני גומס, חלוץ הנבחרת הצעירה שיובש במשך שנה וחצי על ידי המאמן הדגול סולארי. גומס כבש צמד ובישל את השלישי לכריסטו (שער מספר 21 השנה, מלך השערים של הליגה). בסוף קסטיליה ספגה שער מיותר מול עשרה שחקנים אחרי פאשלה גדולה במרכז ההגנה. הגולים:

הגומלין יערך בסוף השבוע. אם קסטיליה תעבור, יש עוד שני שלבים עד שעולים ליגה.

אההה והרבה סלבס היו במשחק: ראול, אולי המאמן הבא של קסטיליה. רוברטו קרלוס, זידאן כמובן.

רגילון הגיע לעודד את חבריו בתחילת העונה וגם בראהים שמתרגל מדרידיסטיות:

בטוויטר כבר התחילו ללכלך על ויניסיוס שלא בא לראות את החברים לשעבר, אבל מסתבר שהוא ביפן מייצר $$$ עבור המועדון.

1. היום הגומלין של קסטיליה. שידור ישיר באתר הרשמי.

2. חובניל א ניצחו אתמול בקלאסיקו הנוער. החלוץ הברזילאי רודריגו (Rodrigo ולא Rodrygo שקנינו מסאנטוס) עשה את זה:

1. דני פויאטוס, העוזר לשעבר של ג’ורדי קרויף ומאמן חובניל א, אמור היה להתמנות לעוזר של ראוליטו בקסטיליה ולפנות את המשרה לצ’אבי אלונסו. אבל האחרון קיבל הצעה לאמן את סוסיאדד ב’ והלך על זה. הוא עוד ישוב.

:open_mouth::open_mouth::open_mouth:

קסטיליה הפסידה 2-0 בחוץ וסיימה את העונה לצערנו. ספגה בדקות 2 ו-11 ואז קיבלה הרבה מכות.

ברגע שהם ספגו את השער המטומטם בסיום המשחק הראשון שנגמר ב3-1, היה לי ברור שהם לא הולכים לקחת את המפגש הזה.
(הזכיר לי את ההחטאה של דמבלה ב3-0 של בארסה על ליברפול).

הקיסטיליה לא קבוצה מספיק טובה בשביל לשחק בליגה השניה, נראה מה ראול יעשה איתם בשנה הבאה.

קובו מאתמול. עם כמה מהלכים יפים מאוד.

בהתחלה חשבתי שההייפ סביבו היה בעיקר כי הוא יפני ועם פוטנציאל להיות שחקן ליגה ספרדית לגיטימי (שזה גם אחלה).

מסתבר שללא קשר למוצאו, לבחור יש טון של כישרון, ופה באמת רואים את זה למרות גילו הצעיר. מה שעוד מעודד זה הבגרות והרצינות שהוא משדר.

ההווה עגום אבל יש תקווה גדולה לעתיד.

אם הוא כל כך מוכשר, בשביל מה לתקוע אותו בליגה השלישית?
עדיף כבר שיושאל לאיזה לגאנס או כל קבוצה אחרת מהאיזור, שיצבור קצת פז״מ בליגה נורמלית, לא באחת שהשחקנים שלה משתדרגים לליגת ג׳אפניקה

תיקון טעות: ליגת הבורסה לניירות ערך.

קסטיליה של ראוליטו פותחת היום את העונה, כנראה בלי רודריגו שמחלים מפציעה וללא רוב השלד מהשנה-שנתיים האחרונות. גם הפעם אין לנו קבוצה להתפאר בה לצערנו, ולראול יהיה קשה מאוד לסחוב את העגלה לליגה השניה. המטרה העיקרית לדעתי היא לדאוג לרודריגו ואולי לקדם 2-3 שחקנים נוספים אם כי לא נראה שיש פה פוטנציאל אמיתי לקבוצה הראשונה.

רוב שחקני ההרכב מהעונה שעברה עזבו, ובמיוחד בולטים כריסטו (אודינזה), סאואנה (הואסקה), דה פרוטוס וחאבי סאנצ’ס (מושאלים לויאדוליד) ולוקה זידאן (ראסינג).

משפט על כל שחקן (השחקנים הבולטים… בולטים):

אלטובה- חובניל א, השוער השלישי של הבוגרים
מאנו הרננדו - חביבו של זיזו מהקדנציה הקודמת, עונה שלישית בקסטיליה
ויקטור צ’וסט - חובניל א ובלם מחליף בנבחרת ספרד עד גיל 19 שזכתה באליפות אירופה
פראן גארסיה - מגן שמאלי התקפי, עונה שניה בקסטיליה. בן דוד של קוקה מאתלטיקו
גיים - מגן ימני בן 22, רכש מקבוצת הורטה מהליגה הרביעית. גדל בג’ירונה
פידלגו - בן 22, באנקר בהרכב של קסטיליה בעונה שעברה. קשר ספרדי קלאסי. עונה רביעית שלו בליגה (אחת כמושאל).
בראבו - בן 21, חוזר לקסטיליה אחרי שתי עונות כמושאל כפואנלברדה ומיראנדס
מארבין פארק - בן 19, יליד מאיורקה עם אב ניגרי ואם קוריאנית (!). בחר לייצג את נבחרת ספרד. ווינגר מהיר קלאסי.
ג’ורדי - בן 18. מגיע מחובניל ב. קוראים לו חורחה מרטין, לא ברור איך זה הופך לג’ורדי. מסתמן כחביבו של ראול לפי משחקי ההכנה. בן דוד של מריו הרמוסו.
מיגל באזה - השחקן הכי מעניין בקבוצה חוץ מרודריגו. בן 19, מגיל 12 במועדון, כוכב חובניל א עוד מתקופת גוטי. מהשמות המסומנים בקאנטרה כבר שנים.
פדרו רואיז - בן 19, חלוץ רחבה קלאסי. כמעט שני מטר. מחובניל א והנבחרת עד גיל 19. שבעה שערים בשמונה משחקים בליגת האלופות הנוער אשתקד כמחליף.

עוד ראויים לציון שני שחקנים פצועים: הווינגר פרנצ’ו הארגנטינאי שהוזכר כמה הודעות למעלה, והקשר סזאר גלאברט בן ה18 - עוד אחד מהשמות שמדברים עליהם שנים רבות בקאנטרה. גלאברט קרע את הצולבת לפני שנה ועד שחזר לפני כמה חודשים שבר את עצם הבריח.

נגמר 1-1 בבכורה של ראוליטו מול לאס רוזאס המדרידאית, השווה בנגיחה:

אחד אלוהינו.

מעבר לקלישאות על התיקו ו"זה מה שאנחנו רוצים - קבוצה שלא נשברת", ראול אמר: “אני שמח מאוד על ההזדמנות שהמועדון נתן לי, התקדמתי לאט לאט. כשאתה שחקן, אתה מתאמן במלוא הרצינות אבל כמאמן - היו לי יותר עצבים מבדרך כלל”. ראול הוסיף: “אני בתהליך של למידה וזה טוב שאני בקסטיליה. הראש שלי חושב אך ורק על קסטיליה. אני בטוח שאעשה טעויות אבל אני אתקן ואלמד”.

על קובו ורודריגו אמר שהם שחקנים של הקבוצה הראשונה.

אני לא מבין איך קבוצה עם מליוני אוהדים ברחבי העולם, ואולטרס סור אחד שאומנם הוקצא, לא יכולה לחשוב על שיר מעט יותר יצירתי לאדם הכי אהוד במועדון בכל שנותיו?

ניצחון ראשון לראוליטו בדי-סטפאנו מול מרינו דה לוסאנו. הילדים נקלעו לפיגור מוקדם מפנדל, אבל תוך חצי הפכו ל3-1 משערים של הבלם דה לה פואנטה (היה בארה"ב עם הקבוצה הראשונה), [החלוץ פדרו רואיז וגולאסו של מיגל באזה.

התקציר כאן:

ראול לא חסך בקלישאות כמיטב המסורת שלו, הבנאדם מכונת שעמום תקשורתית:

הפסד ראשון לקסטיליה העונה, 2-0 באיביזה. ראול נתן בראש: