מחזור 19: פותחים את 2022 עם הפסד מאכזב 1:0 לחטאפה

בנזמה לא הצליח לתת פס היום. בעיקרון כששחקן תופס כזה יום רע אפשר גם להחליף אותו, אבל לא היה כלום על הספסל. מריאנו טוב רק בכדי להיכנס לנבדל.
באמת חוץ ממודריץ’ (עד שהתעייף) כולם היו חושך.
אנצ’לוטי היה צריך לרענן את הקישור מוקדם יותר.

מה שהכי מאכזב זה שהיינו כ"כ אובדי עצות. גם אם השופט היה מוסיף עוד 90 דקות לא היינו כובשים.

מרסלו כבר לא מסוגל לתרום גם בהתקפה. כמה הגבהות לשום מקום. מיגל עדיף עליו אם רוצים חילוף התקפי בעמדת המגן השמאלי.

יש למישהו ספק שצריך גם את הולאנד?..

המגרש הצר והקטן, המשטח היבש שהכדור נתקע בו, ומשיכות החולצה והדחיפות העלימו כמעט לגמרי כל יתרון טכני שלנו, ויתרון פיזי אין לנו, כשוניסיוס לא משחק אין לנו יתרון מהירות או פיזי בהתקפה, ופדה וקמאבינגה שנותנים מהירות ואתלטיות מהקישור לא שיחקו היום, ככה מאוד קשה לנצח קבוצות שמשחקות מגעיל ומתבנקרות.

הזאר גמור,הופתעתי שלא עלה בהרכב, אבל מחצית שנייה הוא הוכיח שאנצ’לוטי צדק.

החיסרון של וניסיוס אפשר להגנה להתמקד רק בבנזמה(שגם היה במשחק גרוע מאוד) וככה הסיכוים שלנו להבקיע לא היו משהו.

שלוש דברים יש לי להגיד על המשחק הזה-

1.בחיים לא ראיתי את מודריץ בועט חזק כמו במשקוף שלו, באסה שזה לא נכנס.

1. חטאפה קבוצה פשוט מגעילה, משחק ברוטאלי ובזבוזי זמן מוגזמים מהדקה ה15.

3.שיפוט פחדני לחלוטין, גם צהוב לחטאפה במחצית הראשונה היה מונע מלא בזבוזי זמן וגם לראות את העבירה על מרסלו בואר ולא לשרוק פנדל זה פשוט הזוי בעיני.
בסוף המשחק נשארה חצי דקה כשהשחקנים של לבאנטה כולם בורחים מהכדור לחצי דקה, השופט צועק עליהם שישחקו כבר, ואז מה עושה? שורק לסיום ישר כשהם מוציאים כדור. איך זה תוספת זמן בדיוק?

הלוואי הם היו לבאנטה,חטאפה קבוצה שמייצגת בעיני את הנפילה של הליגה הספרדית והפיכתה מליגה מהנה לליגה בונקריסטית וצינית שמבריחה צופים.

:slight_smile: בכלל לא שמתי לב שרשמתי לבאנטה, הכוונה הייתה לחטאפה כמובן.

אני לא מאשים את חטאפה, הם במשבר רציני מאוד וזקוקים לכל נקודה שיצליחו להוציא.
רב האשמה מבחינתי היא על השיפוט שנותן למצב הזה להתקיים. מאוד קל לעצור בזבוזי זמן כאלה- דקה 20 צהוב ראשון על בזבוז, דקה 30 צהוב שני על בזבוז ושם זה יפסק.
לא מאמין ששחקנים יקחו סיכון שכל הקבוצה תוצהב.

לעולם אני לא אבין איך משחק כמו אתמול נגמר בלי צהוב לשוער שלהם. פשוט בלתי נתפס בעיני. (מצד שני השיפוט בליגה הספרדית מביך ברמ הזויה כבר שנים אז מפתיע שאני מופתע)

לגבי הליגה, לא מסכים שהיא כזאת הגנתית שהמשחק של חטאפה מייצג משהו, אבל זה כבר דיון אחר.

אני לא מבין למה מתלוננים על סגנון של קבוצה עם תקציב ששווה בערך לתקציב המסטיקים של אנצ’לוטי, במקום להתלונן על הקבוצה שלכם, שבלי ויניסיוס לא מסוגלת לעשות שום דבר יצירתי בהתקפה.

1. כי היה פה משהו חריג

2. כי העיות של ריאל כבר ידועות לכולנו ולא ממש משתנות, אין צורך לחזור אחרינו כמו פטיפון שבור.

3. כמו שאמרתי, התלונות הן לא לחטאפה, רק מציין שהמשחק שלהם מגעיל ולא ספורטיבי
    האשמה היא על השיפוט שמאפשר את זה.

סליחה שיש לי דעה על עוד דברים חוץ מהיכולת של ריאל מדריד,אני לא מבין מה הקשר בין זה שאני מבקר את רמת הליגה והסיבות שלדעתי היא נראית ככה לזה שריאל מדריד לא נראתה טוב ביום ראשון.
אז כן,ריאל מדריד אמורה לנצח את חטאפה גם אם השופט עושה להם הנחות,אני מודע לזה,לא נראה לי רלוונטי לציין את זה כל פעם כשאני מבקר את הליגה/קבוצה אחרת.

אין לי בעיה עם חטאפה,זו זכותם המלאה לשחק ככה,יש לי בעיה עם מקבלי ההחלטות בליגה שנותנים לתופעות כאלה לשגשג בליגה שעד לא מזמן הייתה מהנה מאוד לצפייה והיום היא הליגה הכי אפורה מבין חמשת הגדולות וזה מגובה סטטיסטית.

וכדי שלא תכעסו-משחק גרוע שלנו,חוץ ממודריץ כולם נראו כאילו הם עדיין בחופשה.

אגב כל הדיבורים האלה על ויני וזה שהוא לא יכל לשחק לא מרשימים אותי. ויני היה נראה (אם היה משחק) בדיוק כמו במשחקים האחרונים ובדיוק כמו בכל משחק שאין לו שטח והקבוצה ממול מצופפת. לא טוב במקרה הרגיל וגרוע במקרה הרע.

מסכים בהחלט, אבל מצד שני היה מושך אליו 2-3 שחקנים כל התקפה מה שהיה מפנה לאחרים ובעיקר לבנזמה יותר שטחים, בגלל שויניסיוס לא שיחק אפשר להגנה שלהם להתמקד רק בבנזמה.
וגם 2-3 עבירות שהיה סוחט מההגנה וגם מהשופט בגלל המעמד החדש שלו שיכול היה ומתבררות כקריטיות.

לפעמים הדברים הקטנים האלה הם הגרוש ללירה, לפעמים.

אלן יתרונות שגם הזאר יכול לספק לדעתי (אולי חוץ מהשמירה המשולשת כרגע), מוזר לי שאנצלוטי לא פתח איתו.

ואכן הזאר סחט 2 עבירות במחצית שהוא שיחק, אבל מבחינת כיווץ ההגנה לאגף שלו הוא כבר לא שם מזמן, וניסיוס הוא הכי טוב בליגה בעניין זה.
ובכל מקרה וניסיוס או לא הקבוצה שלנו מאוד מאוד מתקשה כבר תקופה ארוכה מול בונקרים, מאז ימי השיא של מרסלו את קרבחאל כשרונאלדו כתובת ברחבה.

העמדה בכנף ימין עדיין בעייתית ואין פיתרון| ב-AS נכתב שוב על הבעיות הקשות במשחק ההתקפה. “השינוי הנצחי”, זו הכותרת. אף אחד לא משכנע את אנצ’לוטי. "התעלומה מפתיחת העונה לא נפתרה - מי אמור לשחק באגף הימני. רודריגו ואסנסיו שפתחו נגד חטאפה היו חלשים מאוד. השניים לא בעטו לשער ולו פעם אחת, גם לא בעיטה שנחסמה על ידי שחקני ההגנה למשל. הברזילאי היה שותף אבל לא משמעותי, עם 44 מסירות (36 טובות) ב-67 דקות; הספרדי, בקושי 17 מסירות (15 טובות) במחצית הראשונה, כשאחריה הוחלף. הזאר השתפר אבל זה עדיין רחוק ממה שמצפים ממנו וגם לא עוזרת לו העובדה שהעמדה הטבעית שלו היא בצד שמאל והיא תפוסה חזק - זה ברור לכם. מעניין עד כמה הדיווח נכון שגם פיטר מקסטיליה, שעלה מהספסל הן נגד בילבאו והן נגד חטאפה והותיר רושם לא רע עם דריבלים, מהירות, נכונות לקבל את הכדור (כמעט הבקיע בסאן ממס) - מהווה אופציה. בגביע הוא ישחק נגד אלקויאנו, לפחות כמחליף ואולי כבר בהרכב, אבל בליגה? לא היינו ממהרים לחתום על זה…

אז מי הכי מתאים בעיניכם לעמדה בצד ימין?

אמבפה…
וברצינות, הייתי ממשיך עם רודריגו, עדיין יש לו יכולת סיום משובחת וגם יכולת להשתפר בכללי.