הגביע האנגלי :: מנצחים את סיטי 2-1 וזוכים בגביע!

טוב אז אנחנו ממשיכים לגמר , זכינו בהפסד בגמר לסיטי.
השחקנים סחוטים לחלוטין , התרענו כבר בשלב מוקדם על כך ששחקנים משחקים יותר מדי ואנחנו רואים את זה לחלוטין בתקופה האחרונה - הקבוצה ביכולת מאוד חלשה .
הייתי כל כך חסר אמונה בפנדלים שהחלטתי לא לראות , זה מה שהיינו צריכים כנראה בשביל לנצח.

לא ייאמן שהצלחנו לנצח בפנדלים עם דה חאה.

התקווה היחידה שלי לא להתבזות בגמר היא טוטנהאם. אם נצליח להבטיח טופ 4 שבועיים לפני סיום הליגה אולי נוכל לתת לשחקנים לנוח, להגיע רעננים לגמר ולקבל רק רביעייה מהלאנד. הבעיה היא שנראה שמבחינת יכולת סיימנו את הסיפור שלנו לעונה זו, ויהיה מאוד קשה להבטיח מהר מקום באלופות.

אנחנו כרגע ברמה בערך של ברייטון, שזה לא כל כך רע וכנראה יספיק לטופ 4 אבל לגמר גביע מול סיטי זה ממש לא מספיק.
לינדלוף איש המשחק ולא רק בגלל הפנדל המכריע, לא הייתי ממהר למכור אותו בקיץ. אם בדרך נס וראן יהיה כשיר לגמר הגביע אולי איתו ועם לינדלוף בכזאת יכולת נוכל לגרד משהו. כדי שזה יקרה חייבים בנוסף שהשחקנים שהיו עמודי התווך של העונה יחזרו ליכולת שלהם - קאסמירו אריקסן וראשפורד שכבר תקופה לא נראים במיטבם.
בינתיים נהיה שוב אוהדי ריאל עד סוף העונה כי אני לא בטוח בכלל ביכולת שלנו לעצור טרבל של סיטי.

בוקר של דרבי בגמר הגביע האנגלי , האמת אני בטוח שרוב האוהדים בפחד שנראה שחזור של המשחק באתיחאד - סיטי עולים בטירוף , אנחנו מאבדים את הראש ויתרון שלהם בדקות הראשונות שגומר את המשחק .

מעניין יהיה לראות אם טן האח ילך על אריקסן בקישור היום , אני לא חושב שהוא יתאים למשחק שנצטרך בו המון אנרגיה והרבה מאוד עזרה הגנתית .
מרסיאל למזלנו פצוע אז לא נראה את האדישות שלו , אם בא לנו לקבל סיכוי לגול אז גראנצ’ו צריך לפתוח בשמאל כאשר ראשפורד בחוד.
בימין , האופציות הן סאנצ’ו ( אוי ויי ) או ברונו (זמיר) עם קישור מעובה .

אני לא בונה על ניצחון שלנו אבל מאוד רוצה שזה לא יהיה טיול בפארק בשבילם.

הרכב:
דה חאה
שואו-לינדלוף-וראן-ואן ביסאקה
פרד-קסמירו-אריקסן
סאנצ’ו-ראשפורד-ברונו

כצפוי טן האח עולה עם קישור מעובה, הרבה יקום ויפול על איזה פרד נקבל היום.
ווגהורסט למרבה המזל על הספסל.

טעות אחת של טן האח : גראנצ’ו היה חייב להיות על הדשא , מסאנצ’ו אנחנו כבר יודעים מה
נקבל ( ספויילר: כלום ).

בהצלחה שיהיה לנו מול המכונה של פפ.

בתכלס, כל משחק מתחיל ב1-0 לסיטי.

גונדואן - הגרמני הגדול בתולדות הכדורגל האנגלי?

הפרחים ללינדלוף , חייבים בישול אחד ליריבה - לא מספיק שהם כמה רמות מעלינו.

מחצית שיש בה גם חיובי , לא איבדנו עשתונות אחרי השער המחורבן הזה שחטפנו שהיה לא מחויב המציאות.
גריליש החזיר על הטעות של לינדלוף , איזה כיף שברונו עמד בלחץ.

הלאה למחצית שנייה , גראנצ’ו אין סאנצ’ו out .
לא הייתי מתנגד גם למקטומיניי על חשבון אריקסן.

נהנתי מאוד מצפייה בגמר. פחות או יותר מה שקרה היה צפוי, חבל שדויד דה חאה חילק שער במתנה למנצ’סטר סיטי, כל כך הרבה זמן עד שהוא זינק לכדור הזה של אילקאי גונדואן ברגל החלשה, זה שהסתירו לו זה לא תירוץ מספיק טוב. גונדואן בחודשי ההכרעה הופך לזינדין זידאן, נדמה לי שקייל ווקר אמר את זה. אחרי חמש דקות ובטח עם התנופה של היתרון זה כמעט היה 0:3. מנצ’סטר יונייטד ידעה לצאת יפה מהפיגור לדעתי, היא אמנם נהנתה ממזל עם הפנדל אבל שיחקה כדורגל אחרי החילופים. אין ברירה, אבי נמני מגזים, נגד קבוצה כל כך טובה ממך - אין ברירה אלא לסגור את המשחק ולהעלות את כל הפרדים למיניהם כדי שיעשו עבירות. מרקוס ראשפורד לא ממש הביא ערך מוסף וחבל. רודרי וג’ון סטונס מעולים.
אגב, תהרגו אותי, או.קיי, ברור שכשהקבוצה מחזיקה בכדור כל כך הרבה זמן ויש לצדו פרטנרים טובים אז ג’ק גריליש יעשה מהלך טוב במשחק ואפילו יותר. אבל אני לא מצליח להבין למה פפ גווארדיולה כל כך ‘אובססיבי’ לגביו. יש לו על הספסל אחלה מחליף כמו ריאד מאחרז, גם פיל פודן לדעתי שחקן טוב ממנו. זה לא קשור לפנדל המרושל אגב, מדבר נטו התקפה.

הופעה מכובדת בסה"כ , היום שם החמצות של ראשפורד וגראנצ’ו (איזה שחקן ) שיכלו להפוך את זה למעניין.
דה חאה דפק אותנו לחלוטין עם השער השני , זו באמת פתטיות לשמה מה שעשה שם.

טן האח טעה עם הקרדיט לסאנצ’ו והיה צריך לתקן כבר במחצית , יצטרך בעונה הבאה לדעת להשתמש בחילופים הרבה יותר מוקדם.

באסה , לאינטר אין חצי סיכוי מולם.

כדי לנצח את סיטי חייבים שכל הקבוצה תגיע במיטבה. עם דה חאה חולמני, ברונו לא מדויק ואריקסן שהיה חלש מאוד היה קשה מאוד לצפות לניצחון. עדיין היינו קרובים, גם בגלל שדה בריינה והאלאנד היו בעצמם במשחק בינוני מינוס אבל עם הופעה התקפית כל כך חלשה אין מה לעשות.
התחלנו לשחק כדורגל מדקה 70 בערך אחרי שגרנאצ’ו נכנס וזה לא הספיק.
נקווה שאינטר יעשו את הבלתי יאמן אבל זה נראה שסיטי בדרך לטרבל. מבאס אבל אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ובאיך לשפר את ההתקפה בעונה הבאה.

אתמול היה משחק מול פורסט, ישנתי טוב.
ברבע הגמר נפגוש את ליברפול באולד טראפורד כדי לנסות להציל מעט כבוד מהעונה הזו. שני מפגשים מול הסקאוזרים בבית תוך שלושה שבועות. ממש מפגשי הקלאסיקו של 2011 מינוס הכדורגל האיכותי.

בגביע כמו אתמול נשלח את קבוצת הילדים מחוזקים בואן דייק, אתם תהיו בחצי הגמר.
בליגה זה יהיה משחק שונה, אתם כמובן ותוציאו תיקו כדי לעזור לקבוצה השנייה שאתם הכי אוהדים בשנים האחרונות :nauseated_face:

לא סתם קוראים למנצ’סטר יונייטד. כולנו נגד הסקאוזרים.

טוב, כנראה שמאז הלילה ההוא בפריז יונייטד לא הגיעה לעוצמות הרגש שסיפקה אתמול.
משחק שהיה תענוג לאוהד הנייטרלי, אבל גם לאוהדי שתי הקבוצות שיכולים להתגאות בקבוצות שלהם, כל צד מסיבותיו.
אתחיל מליברפול דווקא. המשחק אתמול לא הרגיש כמו משחקים של יונייטד מול סיטי. מול סיטי, אפילו כשיונייטד מנצחת, הבדלי הרמות ברורים. הגולים של יונייטד בדרך כלל במזל, ושליטה במשחק אף פעם לא מתרחשת, אפילו לא ל-10 דקות. זה נובע מכך שלא רק שסיטי קבוצה הרבה יותר טובה, אלא שכמעט כל השחקנים של סיטי, ובפרט בקישור, הרבה יותר טובים מהשחקנים של יונייטד. אתמול יונייטד שיחקה מאוד טוב לאורך חלקים גדולים של המשחק (30 דקות ראשונות, 10 אחרונות וכל ההארכה), יכלה לכבוש יותר, וחלק מהגולים של ליברפול נראים קצת מזליקים.
ולמה בכל זאת אוהדי ליברפול צריכים להיות גאים בקבוצה שלהם? כי ליברפול היא לא סיטי. היא אמנם קבוצה הרבה יותר טובה מיונייטד, אבל בודדים השחקנים שלה שמשמעותית טובים ממקביליהם ביונייטד. אפשר לציין את ואן דה דייק ואת המחבל וכנראה שזהו (אליסון לא שיחק אתמול, אם כי השוער המחליף היה אחלה). העובדה שליברפול מצליחה לרוץ חזק בכל המפעלים עם הסגל הזה, ועוד עם כל הפציעות שברוך השם יש לה השנה, היא בלתי נתפסת. עבודה מדהימה של קלופ. עם השחקנים האלו ומכת הפציעות הזו, כל מאמן אחר מדשדש במקום עשירי, מוותר על גביע הליגה ועף שני סיבובים קודם בגביע.

ומהצד שלנו - פתיחה מצוינת שגרמה לי אפילו לקוות לתבוסה. אחרי 40 דקות הכל הסתדר וחזרתי למנטליות הלוזרים, אבל לשם שינוי השחקנים הצליחו להישאר בפוקוס ובמשחק. טן האח הלך All In גם בסוף 90 הדקות וגם בהארכה, כששיחק פרקטית עם בלם אחד העונה לשם ברונו פרננדס. הארי מגוויר נשלח להוריד כדורים עם הראש ברחבת הסקאוזרים. אנטוני המושמץ, ורגלו הימנית המושמצת עוד יותר, נזרקו למערכה, ומבעיטה שגלגלתי עליה עיניים עוד לפני שיצאה לדרך יצא שער שוויון מתוק.
431481120_1631209844286599_9102605663846058139_n
סליחה אנטוני

ההחמצה של ראשפורד בדקה 94 הפילה לי את הלסת ודירדרה אותי למחוזות היאוש, שלא לדבר על הגול המעפן של הארווי משהו, אבל כל זה היה שווה בשביל הסיום.

אני מגיב להחמצה של ראשפורד. אילוסטרציה

מקטומיניי ואמאד עם לחץ גבוה (יונייטד? לחץ גבוה אפקטיבי? מול ליברפול? בדקה 112?) סידרו את השוויון של ראשפורד שכיפר על ההחמצה, ואמאד קינח עם עוד לחץ נהדר ושער הניצחון הגדול ביותר של יונייטד מאז הפנדל של ראשפורד בפריז. אם מישהו שמע צרחות בפתח תקווה בסביבות השעה 20:00 - אלו הבנים שלי ואני.
אבל המצטיין של אתמול הוא לא אמאד, מקטומיניי או ראשפורד ואפילו לא טן האח, אלא הילד הנחמד הזה, ש-Totally gets it מגיל צעיר:

נראה לי כולם פה חוץ מטיטי קיוו שיונייטד תנצח בשביל תגובה כזאת… עמדת בציפיות!

יונייטד: הצלחתי לאבד ניצחון לקבוצת תחתית בדקה 99 אני הכי גרועה בעולם חח
גם יונייטד: החזק את בירתי וצפה בי הופכת יתרון בדקה 97 להפסד.
גם יונייטד: החזק את בירתי שנית וצפה בי הופכת יתרון 3-0 על קבוצת צ’מפיונשיפ להפסד.

כשאני בוכה על מצב קבוצתי, אתה תמיד פה להזכיר לי שיכול להיות גרוע יותר, תודה!