קסטיליה 22/23 :: מבטחנו בראול

השנה קסטיליה תזכה לת’רד משלה, בעיקר בשביל לעקוב אחרי ויניסיוס שיג’נגל בין הספסל של לופטגי למגרשים המטופחים של הליגה השלישית. כל המשחקים משודרים באופן קבוע ב-RealmadridTV ובאתר הרשמי.

היום העונה נפתחת עם משחק בית מול לאס פאלמס אתלטיקו (13:00). ויניסיוס ישחק. כנראה שגם לוקה זידאן.

סולארי מתחיל את העונה השלישית אחרי שתי עונות רעות שהסתיימו במקומות 11 ו-8. המלאך השומר שלו זידאן כבר לא כאן, אבל כמו במקרה בנזמה התברר שזיזו הוא לא מקבל ההחלטות היחיד במועדון. סולארי ממשיך לעונה שלישית שגם היא צפויה להסתיים באותם אזורים בטבלה, ולא רק באשמתו. בניגוד לשנים עברו המועדון דואג לשלוח את הילדים המוכשרים ביותר להשאלות מוקדמות ולא נותן להם שפשוף יתר בליגה השלישית. כך קרה עם פדה ואלורדה, אודגור, פבאס, אשרף והקיץ עם אוסקר רודריגס שהושאל ללגאנס.

השנה קסטיליה עברה שוב מתיחת פנים והיא תורכב בעיקר משחקני קבוצת הנוער המוצלחת של גוטי. את חלקם אנחנו מכירים מהגיחות לקבוצה הבוגרת בפרהטמפורדה, כמו החלוץ דני גומס. את השאר נכיר במהלך העונה. בגזרת העוזבים קסטיליה נפרדה מרוב ה"ותיקים", כלומר השחקנים הבוגרים יותר שצריכים להתקדם בקריירה במקומות אחרים. הבלם חוסה לאון הלך לראיו, הכלבויניק טחרו לאלבסטה, הקשר חאבי מוניוס לאלאבס ועוד.

בין השחקנים שנשארו ואני מכיר יש את הבלמים מאנו הרננדו, חביבו של זידאן, וחאבי סאנצ’ס חביבו של לופטגי שיגיח לבוגרים במידת הצורך. המגן השמאלי רגילון גם כן אמור לשחק עם קסטיליה ולחכות לקריאה של לופטגי אם השריר האחורי של מרסלו יעשה בעיות. סרחיו לופז הוא המגן הימני ההתקפי מקבוצת הנוער שגם שיחק בארה"ב בתחילת החודש.

בקישור, סזאר גלאברט שהיה מכוכבי קבוצת הנוער קרע את הצולבת ואולי נראה אותו בחצי השני של העונה. חאומה וסאואנה, מהמצטיינים של קסטיליה אשתקד אמורים להמשיך להחזיק את האמצע. פראנצ’ו הארגנטינאי (שנקרא Feuillassier בת.ז) יוביל את ההקישור ההתקפי, יחד עם שלושה שחקני רכש: הברזילאי אוגוסטו גאלבן, חורחה דה פרוטוס ואיוב שהגיעו מראיו מחאדהונדה אשר העפילה לליגה השניה בעונה שעברה. איוב המרוקאי גדל בברצלונה.

החלוצים מוכרים מהעונה שעברה: כריסטו (11 שערים) ודני גומס (6 שערים). חלוץ רכש נוסף הוא רודריגו הברזילאי (Rodrigo ולא Rodrygo המוכר יותר שנשאר בסאנטוס) אבל פורמלית הוא שייך לחובניל א’. וכמובן, ויניסיוס שבשבילו התכנסנו. שאר שחקני הקישור וההתקפה מגיעים מקבוצת הנוער וכאמור נכיר אותם טוב יותר בהמשך העונה.

תמונה של ויניסיוס בשביל הצבע:

אני קורא עכשיו שלופטגי רשם את רגילון לסגל הראשון, הוא קיבל מספר והכל. אם כך הוא לא יוכל לשחק בקסטיליה. ואכן בהרכב היום דני פרננדס עולה באגף שמאל - שחקן בית שהושאל בשנתיים האחרונות למרידה ופואנלברדה. בשאר ההרכב דיי צדקתי. שכחתי את פידלגו, עוד שריד מהעונה שעברה, סוג של פליימייקר. יחליף את אוסקר בעמדת ה50/50 מנהל המשחק מההרכב של העונה שעברה.

דה לה פואנטה מהנוער מקבל את הקרדיט במרכז ההגנה במשחק הבכורה שזה דיי מפתיע. אם לא מאנו הרננדו הייתי מצפה שאלכס מרטין יפתח…הוא שם שמדברים עליו בקאנטרה כבר כמה שנים. אולי יש פציעות שאני לא מודע להן.

פתיחה טובה עם 2-0 משערים סאואנה ו-פרנצ’ו במחצית הראשונה. ויניסיוס לא היה משהו לפי הדיווחים והסרטון הבא. לא ראיתי את המשחק כי עבודה.

את הגולים אין לי כרגע :frowning:

בשבוע הבא דרבי מול אתלטיקו ב.

צפיתי ברוב המשחק,הוא היה פושר מאוד וניכר חוסר החיבור בינו לבין שאר השחקנים,די מובן לאור העובדה שהוא לעולם לא התאמן איתם אפילו.
המהירות שלו והטיפול בכדור ברמה גבוהה מאוד,אבל כמעט כל מסירה שלו הלכה החוצה או ליריב.

איזה הזוי לתת לשחקן שעלה 45 מיליון יורו לשחק בליגה השלישית… תחברו את התקציבים של כל שאר הקבוצות בליגה ולא תגיעו לסכום הזה.

הוציאו אותו מהמרקאנה עם עשרות אלפי אוהדי פלאמנגו ששואגים את השם שלו ושולחים אותו לשחק עם קסטיליה מול 300 צופים במשחק צהריים מול לאס פלמאס ב’.

יכול להיות שהוא לא מוכן לקבוצה הבוגרת ורוצים לשלב אותו לאט, לגיטימי. רק שראו על ויניסיוס כמה הוא משחק בחוסר חשק ונראה מבואס מכל הסיטואציה.

לא בטוח שלהתאמן עם הבוגרת ולשחק עם קסטיליה יהיה טוב לו. עם אודגור זה לא עבד כל כך טוב.

אני מאוד מקווה שהוא יקבל מספיק דקות בקבוצה הבוגרת. אם לא אז כבר היה עדיף להשאיר אותו בפלאמנגו עוד עונה, או להשאיל אותו לקבוצה מהליגה הראשונה בספרד.

זה רק תחילת העונה אז מוקדם להעריך מה יהיה. העיקר שלא נהרוס את הכישרון הזה. קשה לסמוך על קבלת ההחלטות של המועדון שלנו בזמן האחרון…

אם מישהו היה מלכלכך על קרוס והיית נדרש לצאת להגנתו, גם היית משתמש בתירוץ ‘עבודה’?

כשמדברים פה על קרוס אני לוקח יום מחלה :slight_smile:

מסכים עם סנטי יאגו ששיתופו של ויניסיוס בקסטיליה כנראה לא יוביל לדברים טובים. בעוונותי יצא לי לראות עשרות משחקי ליגה שלישית, זאת לא ליגה שכשרונות על יכולים להתקדם בה משמעותית. עדיף להשאיל לחטאפה.

סנטיאגו סולארי:"אנחנו צריכים להיות סבלניים עם ויניסיוס, ללוות ולסייע לו כדי שיסתגל לקבוצה ויממש את הפוטנציאל שלו". ויניסיוס שיחק 73 דקות. מאמן הקאנטרה אמר שהם פחות חושבים מה ויניסיוס יכול לתת לקסטיליה אלא להיפך - איך קבוצת המילואים יכולה לקדם אותו. “יש מחשבה עם ההתנהלות כלפיו, יש לו פוטנציאל עצום ואנחנו רוצים שהוא יפיק את המירב”| האמת שבמארקה יש שתי כתבות על ויניסיוס - אחת סוקרת את הביצועים שלו עם הכותרת - ‘זיקוקים\טריקים ללא פרס’ - לא היה מעורב בגולים או יצר מצבי הבקעה| והשנייה היא בעצם סרטון| אגב, מייד בסיום המשחק נתקלתי בוידאו של 7 דקות מבית היוצר של נינו - עם כל הנגיעות שלו בכדור.

אני חושב שמה שכן אפשר לומר שהרבה זמן לא היה מעניין ככה לעקוב אחרי קסטיליה, אולי רק עם תחילת פריחתם של מוראטה וחסה בימים ההם. אני חושב שבהתחשב במצב של הקבוצה הבוגרת והסגל הדל - הוא חייב להיות בסגל ואפילו לשחק. 20 דק’ נגד חטאפה בברנבאו כשהניצחון מובטח בטח לא היו הורגים אותו. שישחק בינתיים במשחקי הבית בעיקר כמה דקות או סידור כזה.
אגב, אלה שכן צפו בקסטיליה בשנה שעברה, יותר ממני - המגן השמאלי רגולון, נראה מעולה במשחקי ההכנה, האם באמת כדאי להמר עליו כמחליף של מרסלו? מניח שבמשחקים קשים נאצ’ו יהיה שם אם לא יצטרכו אותו במרכז ההגנה, אבל התרשמתי. שקט, בטוח, מצטרף טוב להתקפה, נלחם.

שם שניים:

https://twitter.com/enigmaasurs/status/1036199289339305984

https://twitter.com/speedmercy/status/1036201673402793984

ואיזה שער נפלא של ויניסיוס. תנועה מהירה מאוד פנימה וסיומת חדה.
מסקרן מאוד הבחור הזה.
באופן כללי משחק מעולה. יש לו צעד ראשון קטלני.

גם בנוער הקבוצה הזו מלוכלכת וזה גורם לסולארי לאבד את הראש בצדק,שני שחקנים עם פגיעת ראש על הדשא והשופט ושחקני אתלטיקו ממשיכים לשחק וכובשים שער.

נום נום נום

אתם צריכים לראות את הסרטון המלא כדי להבין עד כמה זה היה מגוחך. זה היה איפון עם ביס לקינוח. ובסוף שניהם קיבלו צהוב :rofl:

גולאסו:

https://twitter.com/kroostirador/status/1041276063643586561

כמעט גולאסו:

https://twitter.com/kroostirador/status/1041284244323147776

עוד כדור חופשי טוב של ויני. חילץ נקודה לסולארי ובסוף גם הורחק בצהוב שני על צלילה.

עניין של זמן עד שהתיק בבוגרים ייפול עליו וסביר שגם יפיל אותו.

ויניסיוס כידוע כבר לא ממש שייך לת’רד הזה, אבל המחליף שלו פראנצ’ו עשה את זה אתמול בסגנון מרסיאל:

קסטיליה ניצחה 1-0 וזמנית היא במקום השני. המאמן שהחליף את סולארי הוא חוסה מנואל דיאס המכונה מנולו. מסתובב בקאנטרה מאז 2002 on and off בכל מיני תפקידים.

קסטיליה סיימה ב3-3 בסלמנקה אחרי שכבר הובילה 3-1 וקיבלה שני גולים בדקות 83’ ו-93’. כריסטו שנראה כמו פוטנציאל רציני להוביל את חטאפה בשנים הבאות בישל שניים לקשר חורחה דה פרוטוס, וכבש את השלישי בעצמו. לסלמנקה כבש רונן חרזי (X3).

הגולים היפים: https://twitter.com/lafabricacrm/status/1064240900291944450

הטבלה:

image

קסטיליה חוזרת לנצח ונצמדת לפסגה. שער נגיחה פוקסיונרי משהו של נסיך חטאפה העתידי - כריסטו:

הטבלה:

image

מי זה עם הנעליים הצהובות? אהבתי מה שראיתי ממנו.

המבשל? פראנצ’ו
בחור טוב מארגנטינה