טניס :: אליפות ארה"ב 2023

המשחק של נדאל מול נובאק מבטיח הרבה מבחינתי,נובאק מתחיל לחזור לעצמו מצד אחד אבל מצד שני זה עדיין לא זה,הוא חייב להיות חזק מאוד גם מנטלית וגם פיזית כדי לנצח את נדאל היום.
נדאל של הדשא הוא לא נדאל של החימר זה נכון, אבל השנה הוא נראה נהדר גם על דשא,הוא שרד משחק מול ביג סרבר כמו דל פוטרו וזה לא דבר קל בשביל נדאל על דשא, הוא מאופס מרוכז ובנקודות החשובות הוא פשוט הר שלא טועה.
נובאק חייב לתת 100% כדי לנצח את נדאל היום,אני עדיין לא חושב שהוא מוכן לזה.

כרגע זה משחק של שני ביג סרברס. שעה למערכה ואנחנו באמצעה של המערכה השלישית מה שאומר שהמשחק כרגע בכיוון של מינימום ארבע שעות. אין שבירות, רק בשוברי שוויון.

המשחק הבא של נדאל דג’וקוביץ’ יחל אחרי כניסת שבת ואאלץ להפסיד אותו. תעדכנו כאן.

עריכה: עוד אני מדבר ואנדרסון שובר ועולה ל5-3 והגשות שלו לנצח את המערכה השלישית.

ו… איזנר שובר בחזרה! 5-4 לאנדרסון והגשות של איזנר. שוב משחק צמוד.

זה ממש המשחק שלא רוצה להסתיים. צמד הענקים עם 78 אייסים והיד עוד נטויה (@Cockroach_Crazy זה עוד יגיע ל-90). אני לא רואה מצב שיש לאחד מהם מה לתת בגמר. לא מול נדאל ולא מול נולה.
המשחק הגיע ל-5 שעות וכנראה שנדאל ונולה כבר הספיקו לשחק חד מול השני משחק ראווה שלם.
נראה שאנדרסון נכנס לאישהו לחץ כל פעם שוא במב שאמור עדיף לו ומאבד את זה מנטלית, איזנר קצת יותר מאוזן אבל הוא כל כך לא יעיל מול ההגשות של אנדרסון והוא לא מתקרב ללשבור אותו בכלל… המשחק הזה לדעתי יימשך לנצח אלא אם כן אנדרסון יפסיק להילחץ וישחק את אותו הטניס באופן רבוע במהלך כל נקודה.
אגב, רק בזמן שרשמתי את הפוסט הכו עוד 2 אייסים

משחק משעמם.
חייבים לשמות את החוק הזה של אין שובר שוויון במערכה החמישית, זה שווה לקליפת שום.

מטורף מה שהולך. איזנר כבר שבר את שיא האייסים, ולא מפסיק להגדיל אותו.

שיא האייסים בטורניר. לא שיא במשחק. כי זה 113 מהמשחק מול מהוט

אז אנדרסון ניצח בסוף אחרי משחק סופר משעמם.
נובאק נראה נהדר עד עכשעו והוא ביתרון מערכה, נדאל פשוט לא במשחק.

אחחחחח המשחקון השישי במערכה השנייה. נדאל סוף סוף הופיע. איזה יופי.

עריכה: נדאל חזר להיות אותו טורף מפחיד. דיוקו מגיע לכל כדור כמו בימים הטובים. הקרב הזה נפלא ממש.
ומה קרה לאשתו של דיוקו? הפכה למכוערת. החברה של נדאל לעומתה… יא אללה.

איזה משחק מהנה, פשוט נהנה מכל רגע.
כרגע נדאל פשוט נראה מדהים,אני נדהם לראות אותו משחק על הדשא בצורה הזו.
מה שמציל את נובאק כרגע זה הסרב שלו, הוא משאיר אותו במשחק.
שובר שוויון מערכה שלישית,שיוויון 5-5 אחת הנקודות הכי יפות שצפיתי בהן.
קשה להיות אוהד של נדאל,הוא פשוט הורג אותך,איזה לחץ.
נדאל פשוט מעצבן,אני לא מבין איך הוא הפסיד את המערכה הזאת.

אני חושב שההפסקה יכולה מאוד להיות מה שיציל את נדאל, הוא הדיע לא מוכ ולא מפוקס וההפסקה הזאת יכולה בדיוק להיות הכאפת התעוררות שלו

נובאק רגוע ועושה בדיוק מה שצריך לעשות.
חובט בחוכמה. ממש מזכיר את נובאק הישן והטוב.

איך אתם מצליחים ליהנות מנדאל? הבנאדם הוא OCD מהלך. הצפייה בו אשכרה גורמת לי לחוסר נוחות.

תשמע,האמונות התפלות שלו לא מעניינות אותי,הוא לוחם,הוא שחקן נהדר והוא נותן את כל מה שיש לו על המגרש וזה בדיוק מה שמעניין אותי.

סתם שאלה מה זה OCD?

מה שיש לנדאל זה לא ocd، אם היה לו ocd הוא לא היה מצליח לתפקד כשחקן טניס,זה היה אוכל לו את הראש.

כל הריטואל של ראפא:

וזה ממש מצחיק, הוא כמעט רצח את הילד עם המבט שלו:

משחק נפלא באמת, רק חבל על ההפסד של רפא כי כנראה הוא לא ישיג את פדרר עכשיו במספר הג"ס… אבל זה באמת לא משנה כבר, כי ממש התגעגעתי לרמה האדירה הזו של טניס שחסרה מאז שהענקים נעלמו קצת.

הג’וקר מחזיר כל כדור כמו בימי הפיק האדיר שלו ולמרות זאת נדאל נתן פייט גדול והיה יכול לקחת את המשחק כמה וכמה פעמים אבל הראה את אותה שבריריות מנטלית מול דיוקו כמו בגמר הבלתי נשכח ההוא באוסטרליה (או אולי זה היה הגג שנשאר סגור למרות מזג האוויר החם).

עם החזרה של הג’ וקר מחכה לנו יו אס אופן אגדי.

אגב, המערכה האחרונה ייצרה את הטניס הכי טוב שראיתי השנה, במיוחד המשחקון ה15.
תודה גלדיאטורים.

אילו משחקים פספסתי יאללה.

איזנר ואנדרסון הצליח להגמר מתישהו. איזנר בטח נזכר באותו משחק של שלושה ימים, טוב שזה נגמר.

ביום שקרבר מגינה כל כך טוב מאחור וסרינה כבר לא ניידת כמו פעם - התוצאה לא מפתיעה. קרבר הייתה טובה יותר לאורך הטורניר ולקחה בזכות.

כשנולה שומר גם הוא מאחור כמו בימים היפים - הוא השחקן שהכי קשה לנצח. זה לא אני אמרתי, זה פדרר אמר.

האמת היא שהימרתי על קרבר ועל נולה. זה היה די ברור לי שכשיש הגנה איכותית בפער שום התקפה טובה ככל שתהיה לא תוכל לה. אנדרסון מסכן גדול, נולה לא מפחד מביג סרבר כי יש לו ריטרן איכותי וכשהכדור במגרש ונולה יתזז אותו מימין לשמאל - יהיה קשה לאנדרסון להחזיק בקצב. קאמבק ענק של נולה.

איזה US Open מחכה לנו.

גמר ווימבלדון מביש! כמו שדמיינתי שיהיה, ולא, לא רק בגלל העייפות של הבלונדיני.
זה מה שמקבלים כשיש לנו את נולה, רפא ודלפו בצד אחד ורק פדרר בצד השני. חבל.

זו ההגרלה, לטוב ולמוטב. תכלס פדרר עשה את הפאדיחה, גמר של פדרר מול נולה/נדאל היה החלום של המארגנים…

יש כמה דברים לתקן בוימבלדון, אולי ההגרלה צריכה להיות אחת מהן.

יאללה ליו אס אופן.