גביע הליגה 2020/2021 : דרבי בחצי הגמר

משחק פשוט מושלם של מקטומיניי. איזה שחקן.

מי היה מאמין? קיבלנו הגרלה נוחה! קולצ’סטר מהליגה הרביעית תתארח באולד טראפורד ברבע הגמר.
סיטי קיבלה את אוקספורד בחוץ, ליברפול תצא לוילה פארק ואברטון תארח את לסטר.

לא משחק מרשים במיוחד שלנו, בעיקר בהתקפה, אבל הרבה אופי ועקשנות.
היה שווה בשביל הגול השני של ראשפורד. סוף סוף רואים תוצאות אחרי אינספור הכדורים שהוא שלח לשמיים.

אפשר להגיד הרבה דברים לרעתו של סולשאר, אבל לזכותו אני חייב לציין שהוא הצליח לגייס את השחקנים לצידו. לא היה לנו כאן מאמן אחד פוסט פרגי שהשחקנים שלנו שיחקו בשבילו. אני מודה שזה אחד הדברים שהיו לי הכי חשובים, כי אין דבר יותר מרתיח מלהפסיד, לקחת ללב ושהשחקנים זורקים זין, זה היה שובר אותי. תחת סולשאר , הם נותנים הכל והם חוגגים כמו אחרון האוהדים, זה היה חסר. לדעתי כדי להמשיך בקו הזה סולשאר חייב להיפתר מפוגבה שכל מה שאני מרגיש ממנו זה את השליליות. אגב כנראה שזו גם הסיבה שסאנצז ולוקאקו כבר לא איתנו.
עם זאת, זה לא מספיק להסתדר עם השחקנים במועדון בסדר גודל כזה. מקווה שיצליח לשנות את דעתי, אבל הניצחונות האחרונים לא שכנעו אותי.

אתם חייבים להפטר מפוגבה. בכסף שתעשו עליו תוכלו להביא בלם ומגן שמאלי אשר להם אתם כה זקוקים. ועם עוד כסף שבכללי יש לכם לרכש תביאו 2 קשרים שישחקו לצד מקטומיניי, והנה לכם קבוצה שיכולה תוך שנה לחזור להתמודדות על אירופה.
כרגע להתמודד על יותר מזה ייקח זמן, אבל לפחות יהיה לכם בסיס כדי להתחיל, ולא להתעצבן מעוד משחק רע של יאנג ולינדולף

יש שמועות חזקות לגבי זה שיונייטד נמכרה אתמול לנסיכות הסעודית. אין לי מושג לאיזה פורום זה שייך.

אם כן זה צעד גדול מאוד ששופך אור על דלילות הרכש בעונות האחרונות. באופן אישי אני שמח, לי נמאס מחבורת המשנוררים בראש הפרמידה. יונייטד מועדון שמכניס יותר כסף מכל אריות אירופה רק שבראש שלו יושבים אנשים ששודדים את המועדון, יהיה נחמד לראות כאן מישהו שיכול להטביע את הבעלים של סיטי ופריז.

הו המתח וההתרגשות.

אשכרה מרסיאל, ראשפורד ומגווייר פותחים נגד רוצ’דייל בבית.

רמת נואשות של סולשיאר לזכות בתואר: 127 שעות

לגיטימי, זה בדיוק מה שמוריניו היה עושה. הקבוצה צריכה קצת נחת, ואחרי שליברפול הפסידה 5-0 אתמול, היריבה העיקרית היא סיטי, והראינו שאנחנו מסוגלים מולה.

אוי ראשפורד, איזה מביך.
עריכה: אוי ראשפורד, איזה מביך.
עריכה 2: תודה רבה, ראשפורד.

כותרת השנה בטוטאל פוטבול.

נשבע שנכנסתי לפה רק כדי לכתוב את זה. תמות.

0-0 בקלאסיקו, 3-0 מול רוצ’דייל. ואמרו שאני משוגע שאני רואה יונייטד. חה!

Take a bow, son.

אתם כ"כ גרועים שהייתי צריך ללכת ולבדוק 3-0 לטובת מי :wink:

לא יפה לא יפה! הפסדתם 5 לווילה :smirk:

אני לא חושב שאנחנו יכולים לעשות את העבודה על פני 180 דק. במשחק מולם היינו טובים מחצית אחת וזה כי הכל התחבר בפוקס לא אופייני, ראשפורד היה טוב מרסיאל כבש ממצב מוזר אפילו פרד היה מעולה, אתה מהמר שזה יכול לקרות שוב ?
אני חושב שלא, במיוחד לאור העובדה שפול ״וירוס״ פוגבה יחזור ככל הנראה להרכב לעשות ג׳וגינג בוקר עם גלעד ינקלביץ׳ בקישור הפתטי שלנו נגד סיטי.

זה תלוי בהאם פפ ויתר לחלוטין על הליגה, או עדיין מאמין שיש לו סיכוי. אם ויתר לחלוטין ויעלה מולנו בהרכב החזק ביותר שלו - הוא ינצח אותנו גם בבית גם בחוץ. אם לא - הוא יעלה הרכב חצי ראשי-חצי משני (לא שההרכב המשני של סיטי בינוני, כן?), אנחנו חסרי סיכוי בליגה כך שנעלה בהרכב החזק ביותר שלנו, ונוכל לעשות משהו.
ההגנה של סיטי על הפנים השנה, ובאמת שאין להם איך להתמודד עם ראשפורד, ג’יימס ומרסיאל. זה לא היה פוקס לדעתי, קרענו להם את הצורה. אני לא חושב שזה יחזור בוודאות שוב, כפי שכתבתי לעיל, אבל אם פפ יפתח עם קישור בינוני - יש לנו סיכוי טוב.

עריכה: אשכרה כתבתי ששיחקנו מול רוצ’דייל. זה היה בסיבוב הראשון. אתמול שיחקנו מול קולצ’סטר. פשוט הייתי כל כך נרגש שהתבלבלתי.

הרכב לחצי הראשון של חצי הגמר:
דה חאה
וויליאמס-ג’ונס-לינדלוף-ואן ביסאקה
פרד-פריירה
ראשפורד-לינגארד-ג’יימס
גרינווד

ההרכב של סיטי:
בראבו
מנדי-אוטמנדי-פרננדיניו-ווקר
גונדואן-רודרי-דה בריינה
ברנרדו סילבה-סטרלינג-מחרז

אוי כמה שזה הולך לכאוב.

פרד פריירה ולינגארד מהווים ככל הנראה את מרכז הקישור הגרוע ביותר בהיסטוריה של מנצ’סטר יונייטד, וזה אחרי שפעם פרגי עלה ב-4-4-2 עם ג’ון אושה ורפאל כקשרי אמצע. עדיף את אושה ורפאל, שניים, על פני שלושת אלו (טוב, פרד יחסית בסדר).

ג’ונס ולינדלוף בלמים, אללה איסטר. כבר כואב לי. ופפ הילד חרא פותח בהרכב של חצי גמר ליגת אלופות. תשחרר קצת, נבלה, מה אתה בא עם טנק מרכבה על חשופית?

ראשפורד קפטן בדרבי וזה נחמד מאוד מאוד.

פפ הולך להצליף בסולשאר , המשחק הזה לצפייה מעל גיל 18. זה עלול להיות פורנו אלים 90 ומשהו דקות.