מחזור 21 : ניצחון 2:4 גדול על בטיס עם הצגה של פראן ולאמין ימאל

השער השלישי היה אחלה ביצוע של פראן.

לאמין היום… רק להיזהר על הילד הזה. מלח מים.

הוא התחיל את העונה מדהים, וצ’אבי התעלל בו וספסל אותו בכל פעם שהוא היה נראה טוב. הוא קוטע לו את המומנטום בכל פעם מחדש, ואין לי ספק שמשחק הבא הוא על הספסל.

וכן, ירדתם עליו סתם העונה, בגלל ששנה שעברה הוא היה פח זבל.

באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר.
גם המשחק הזה, מלא טעויות ואייקיו כדורגל נמוך.

כבש שלושער כשהעמידו אותו פעם אחת מול שער ריק ופעם שניה מריבאונד גם מול סוג של שער ריק ופעם שלישית ב1על1. משחק חלש שלו בעונה חלשה שלו.

שני דברים יש לי לומר על זה. דבר ראשון, בסך הכל היו לו שערים מאוד חשובים הענה מבלי להיכנס איך ולמה הם הגיעו. דבר שני, השערים הפשוטים האלה כביכול דורשים מיומנות אחרת, להגיע לאותם המצבים. לא כל שער חייב להיות של מסי.

זה שהיו לו כמה שערים חשובים (ואגב, עוד מיליון החמצות קריטיות לא פחות), לא הופכים את העונה שלו לטובה, בטח לא עונה מדהימה. גזענות של ציפיות נמוכות.

הוא לא שחקן לרמה שברצלונה שואפת וגם בעונה הנוראית הנוכחית, הוא אחד הפחות טובים גם אם כובש, תודה לאל, פה ושם.

היי הוא אולי היחיד שמתפקד אצלכם בהתקפה. אתה לא יכול להתלונן עליו כשמי שמשלימים איתו את חוליית ההתקפה לרוב הם ראפיניה ולבא.

אוקיי, אז אנחנו רואים דברים אחרת.
בעיני הוא אחת הסיבות שאנחנו נראים כל-כך גרוע התקפית (ביחד עם ראפינייה). יש לו אייקיו כדורגל נמוך מאוד, כמו גם ראפינייה, והוא מקבל החלטות שגויות ב99% מהמקרים שתוקעים לנו את ההתקפות וכמובן מחמיצן כרוני.

גם אם אתה צודק שהוא הכי פחות גרוע (ואני לא מסכים עם זה), הוא בטח לא בעונה חלומית.
למעשה הוא אחד השחקנים הראשונים שצריכים להיות מחוץ לתוכניות בעונה הבאה.

לא טענתי שהוא אמבפה. עונה חלומית ביחס לציפיות.

הזכיר לי את השלושער של ויניסיוס מולינו :wink:
שערים פשוטים שהכינו לו, אבל מופיע 3 פעמים על הלוח.

אני מרבה לרדת על באלדה, הפעם אציין שהייתה לו מחצית ראשונה טובה מאוד ובשניה הוא חזר לעצמו.
לאמין מדהים. לא רק דריבל, יש לו ראיית משחק ודיוק במסירות. קבלת החלטות מצוינת. קצת יתחזק פיזית ויש פה יורש למסי.
לבנדובסקי שוב הסריח, הפעם ויטור רוקה הסריח גם. הבחור לא מרוכז. כדורים בורחים, עבירות מיותרות, בינתיים זה לא זה.
קוברסי התאשת קצת אחרי שירדתי עליו, סה"כ הופעת בכורה מאוד מכובדת.
פרמין בתפקיד של גאבי, המון אנרגיות, מרביץ לכולם וגם דחף קדימה. אני מקווה שיקבל המשכיות, גונדוגן חייב לנוח.
אני שמח שצ’אבי גידל ביצים, הוציא את לבנדובסקי ושיחק עם 4 מקדימה. זה שווה את הסיכון, אני אוהב את זה. אבל הוא חייב לעבוד על המנטליות, לא יכול להיות שהיריבה מתלהבת 10 דקות ואנחנו בפניקה סופגים פעמיים.

באמת שום מילה על פליקס? למה אני לא מופתע

פליקס מוכיח בבארסה שמה שהוא הציג עד עכשיו באתלטיקו וצלסי, זה מה שהוא.

שחקן מוכשר מאוד עם יכולות ברמה הגבוהה ביותר אבל סופר לא יציב, לא רק ממשחק למשחק אלא באותו משחק עצמו.

מה שדובי אמר.
אם אתלטיקו היו מוכרים אותו ב 20 מיליון והוא היה מסכים להתנדנד בין הרכב לספסל, הייתי בשמחה מקבל אותו.
אבל הם רוצים 80 מיליון, והוא עושה פרצופים, אז לא.
היום גולאסו מעולה ומשחק טוב, אבל אי אפשר לבנות עליו אפילו למשחק הבא.

לא מתייחס לשנה הבאה. מה המספרים שלו השנה ביחס לדקות שלו?

אני בדרך הביתה… לא ליד מחשב

בליגה 4 שערים ו 2 אסיסטים ב 1016 דקות.
לשם השוואה, פראן טורס 7+3 ב 894 דקות,
ראפיניה 3+5 ב 670 דקות
לאמין 1+4 ב 887 דקות

שמתי לב שאתה שם ליגה…

זה יותר מייצג.
בגביע שיחקנו מול קונוסים, בליגת האלופות גם קונוסים ופורטו. הליגה יותר מייצגת.

זה לקח הרבה יותר זמן משחשבתם אבל מתישהו הגרף כן יתחיל להתיישר, משחק מצוין של ברצלונה, שוב נגד בטיס, ניצחון מוצדק מאוד והגולים יתחילו להיכנס. אני חושב שעד היום לאמין ימאל הוא היחיד שהוכיח מבין שחקני ההתקפה שהוא באמת ראוי לשחק וכל הזמן. לא פראן טורס על אף השלושער, לא ז’ואאו פליקס ובטח לא רוברט לבנדובסקי או ראפינייה שהוא ‘היציב’ והעובד קשה יותר אבל גם בינוני. ברצלונה לא נשברה אחרי ה-2:2 של בטיס בהובלת איסקו. ראיתי קצת ניצוצות של באלדה וגם חזרה לעניינים מצב רונאלד אראוחו עם פעולת הגנה גדולה. ברצלונה עדיין בחיים לדעתי מה שלא הייתי אומר אם היא הייתה מזייפת אתמול. נכון שהגול של פליקס הגיע במתפרצת אבל אולי כדאי לנסות אותו כ-‘9’ מזויף או לא יודע מה, לבנדובסקי כל כך גרוע.