הליגה האירופית 21/22 - הדיון המתגלגל:: מודחים ברבע אחרי הפסד 3:2 (4:3 במצטבר) מול פרנקפורט (בוסקטס, ממפיס)

אני יודע שאמרת את זה בסרקסטיות, אבל אני מעדיף שיתוף צעירים בקבוצה גרועה מאי שיתוף צעירים בקבוצה גרועה.
מאחל להם לשחק הרבה השנה אפילו שלא ילמדו הרבה ולא יזכו בכלום. למאמן הבא יהיה חומר גלם יותר טוב.
אתה אולי חושב שקומאן יהרוס אותם , אני לא.

אני לא בטוח שלמאמן הבא יהיה חומר גלם. רקב זה לא חומר גלם. רקב זה מה שקורה לחומר גלם כשהוא מתקלקל. דמיר איבד כדור מפגר ואז עמד והתבונן שעה שהכדור טייל לו ברחבה חצי דקה. להשאיר את דמיר תחת אימונו של קומאן זה כמו להשאיר חלב מחוץ למקרר ביום חם.

אבל היי הפסדנו רק 3-0… ממש מגמת שיפור

90 דקות בבית עם קהל אפס בעיטות למסגרת.

ליאור תחכה למסיבת עיתונאים שלו. מבטיח לך שהוא יתן לך סיבות טובות לשנוא אותו יותר.

לא חושב שמישהו פה בא עם ציפיות
המצב רע מאוד גם בהשוואה לשנים רחוקות אחורה.

אני יודע שזה לא יקרה אבל כל דקה שאחד הילדים ישחק על חשבון מערך 4 הנכים ואראוחו בהגנה זה מבורך, איכשהו זה הפך למטרה המעניינית שלי לעונה הזאת.

בקיץ שהבלונדי ילך נקווה שהקו יתחיל להתיישר

דמיר איבד כדור ועמד, דמיר יקבל בראש כמו שמינגסה קיבל בשנה שעברה.
למה מאיבוד כדור השגת שהוא לא ילמד?
למה טעות של שחקן צעיר שנמצא חודש בקבוצה היא בהכרח באשמת המאמן שנמצא איתו חודש, ולא של המאמן הקודם? או שכבר החלטת שגם דמיר אפס?

דמיר לא צריך לקבל בראש כמו שמינוגסה לא היה צריך לקבל בראש שנה שעברה. כמו שששביט כתב בצדק פה שבוע שעבר. זה לא חוכמה לצעוק על שחקנים בשביל להשפיל שחקנים. דמיר צריך מאמן שילמד אותו לא לעשות את הטעויות האלו. דמיר צריך מאמן שיהיה כמו פפ בקטע הזה. “אם נלחמת והקזמת דם וטעית אני יעמוד מאחוריך אם זילזלת אז תשכח מזה”

זה לא קומאן.

מקווה שהפציעה של אלבה חמורה, נראה שבלדה יכול לספק סחורה בצורה טובה יותר ועם פחות פרצופים
אם רק היה מאמן שהיה יודע לאמן צעירים ובאופן כללי לא יפתח עכשיו עם סרגי רוברטו/מינגסה כמגנים במקום אלבה

לא יודע, לי נראה שמינגסה למד. מצפה שגם דמיר ילמד.
ואני לא מבין למה טעות של שחקן שרק הגיע היא באשמת המאמן הנוכחי ולא של קודמיו או של השחקן עצמו.

דווקא פדרי היה השחקן היחיד שלכם שהצליח איכשהו לשבור את הלחץ של באיירן.

אני גם מאוד לא מחזיק ממנו, אבל כשמגיע מגיע, עם מאמן טוב יותר אולי הוא יצליח להוסיף לעצמו עוד יכולות מלבד שבירת לחץ. מה גם שעם ההרכב הזה, גם כשנשבר הלחץ לא היה יותר מדי מה לעשות עם הכדור.

כי המאמן הקודם של דמיר לא מאמן אותנו. אז אי אפשר לפטר אותו. את קומאן כן.

מה מינגוסה למד? ראה איך מאמן היסטרי משפיל אותו בשידור חי? אני רוצה לראות את קומאן מעיז לעשות את זה לאלבה או פיקה. אתה יודע מה אני קשה איתו. לסרגי רוברטו.

לצעוק על שחקן צעיר זה לא ללמד אף אחד. בטח לא בשידור ישיר לכל העולם.

פשוט זוועה. אין אינדיבידואלים וגם לא קבוצה. פשוט כלום.

נקודת האור- לפחות נחסך מאיתנו לשמוע קשקושי “מסי לא מנהיג” וכו’ אחרי ערבים כאלה.

לזה אתה צריך לחכות להפסד הראשון של פסז :wink:

ב2014/15 שיחקנו ברבע הגמר מול פריז, בחצי מול באיירן ובגמר מול יובה.

ב3 משחקי הבית האחרונים שלנו בצ’מפיונס פגשנו את יובה, פריז ובאיירן.

ב2014/15 לקחנו את הגביע.

ב3 משחקי הבית האחרונים שלנו כבשנו שער 1 וספגנו 10.

ההתחלה והסוף של כהונת ברתומיאו. מרשים.

אם צעקות בשידור חי יגרמו לשחקן להתקדם, אני בעד. גם אני צועק לפעמים על הילדים שלי.
ואין בינהם דם רע. יש סרטון של האימון הראשון של לוק דה יונג, ושם הם מתחבקים. אתה אולי זוכר את הצעקות, מינגסה כבר מזמן שכח.

אתה זוכר שלפורטה בדק את העניין בקיץ ולא מצא מישהו יותר טוב. לך בטח יש שמות בראש, אבל לפורטה לא מסכים איתך. תבוא בטענות אליו.

ללאפורטה לא היה כסף לפטר אותו. זה כל הבעיה.

אם שנה הבאה הוא ימשיך. זה בדיוק מה שאני יעשה.

זה לא. אבל גם אם אתה מחליט

לא בשידור ישיר שמיליונים צופים.

אני מקווה שאתה לא מגיע איתם לבית הספר ומול כל הילדים צועק עליהם (אלא אם אם עשו משהו שיסכן חיים או משהו כזה). באמת שמתוך הכרות שיטחית והבנה שאתה בנאדם טוב אז אני לא חושב שאתה עושה את זה.

אני חושב שסטינו מספיק מהעובדה שברצלונה משחקת נורא אם מאמן שמתאים לאמן את חטאפה ואני כותב חטאפה כי אני לא סובל את הנשיא שלהם…

גם אני.
בינתיים אני רוצה שקומאן ייתן לצעירים לשחק. אני מאמין שהם ישתפרו כתוצאה מכך.

אז שיעלה איתם לשחק מהתחלה או שהמשחק עדיין בחיים ואז יש טיפה על מה לדבר. מצטער אבל זה מאוד ברור למה הוא הכניס אותם בשלב הזה ולמה הוא עשה את זה. והמזל היותר גדול שלו. שהמאמן הגרמני ריחם עליו והתחיל להחליף . היה יכול להגמר יותר גרוע משלוש אפס…

נ.ב אני כותב את זה באימה ובצער ואם כל הזילזול המוצדק שלי בואלורדה. ואני חושב שאני רוצה להקיא עכשיו בפה . אם קומאן ממשיך עד סוף השנה אני יתחיל להתגעגע אליו…

מהפח אל הפחת…

אני לא יודע מאיפה להתחיל בכלל. אני אנסה מההתחלה, מהבסיס.

המערך-אני לא רוצה לראות את קומאן עוד משחק אחד בקבוצה. בחיים. לעולם. זה מאמן שאין לו מושג מה הדי אן איי של הקבוצה, וזה לא משנה איזה שחקן הוא היה. הוא לא מבין שבארסה מבוססת על מערך ושיטה ושלא יעזור כלום-רק איתה היא מצליחה. אחד הדברים הכי חשובים ברמות האלה זה תיאום ומערך ברור, אתה לא יכול לשנות מערך ושיטה לגמריי למשחק אחד ספציפי, בטח לא מול אחת כמו באיירן שתאכל אותך בלי מלח שאתה לא משחק בשיטה שאתה הכי טוב בה. ברסה שתשחק 4-3-3 עם הסגל הנוכחי תהיה יותר טובה מברסה שתשחק 3-5-2 בסגל הנוכחי. זה פשוט מביך שהוא אשכרה חשב שעדיף לקבוצה לשחק במערך שהיא לא רגילה אליו מול קבוצה כמו באיירן מינכן. תשחק עם מה שיש לך. קוטיניו דפאיי ולוק דה יונג? תפתח איתם שלישיה קידמית. זה הכל.
ויותר מזה, השיטה הביכה אותי. מאמן בארסה שמוותר על הכדור, מוריד ראש, מודה העליונות של היריבה ומשחק על מתפרצות לא ראוי להיות מאמן בארסה. תקראו לי נאיבי, חולמני, חי בסרט. כן אני יודע צ’אבי לא פה איניסטה לא פה וגם לא מסי, פיקה ובוסקטס זקנים וידה ידה ידה. אני רוצה שבארסה שלי תנסה לשלוט בכל משחק ותנסה להחזיק בכדור כמה שיותר ולא בעט כדורים כמו קבוצה מבוהלת ותשחק על מתפרצות, לא משנה מי בהרכב ומי היריבה. קומאן לא ראוי לאמן את הקבוצה הזאת, נקודה.

וכמה התייחסויות לשחקנים ספציפיים.
בחיים לא חשבתי שאגיד זאת ואאחל לשחקן פציעה, כי קרעתי 3 פעמים רצועה ואין לי מיניסקוס בשום ברך, אבל בחיי שאני מקווה שאלבה יפצע ובאלדה ישחק יותר. אין בו כלום, הוא סוס מת, הוא מגן גמור והוא ארבלואה גרסת ברסה. הילד שעלה לשחק יש לו יותר רצון מהירות ומחויבות מהאוכל חינם הזה שמסי האכיל שנים עם כפית.
בוסקטס פשוט לא ברמה הזאת. השיטה הזאת בייחוד לא עושה עימו חסד, והוא היה השחקן הכי חלש בקישור שפשוט היה בור עצום כל פעם שם כי הבנאדם לא יודע מה זה להיות קשר אחורי במערך ושיטה כזאת. הוא לא יודע, והוא לא ילמד בגילו. בוסקטס קשר אחורי שבנוי על משחק לחץ כשהוא ללא כדור ושחרור לחץ עם כדור. בזה הוא הקשר האחורי מספר 1 בהיסטוריה של המשחק. כשהקבוצה משחקת הגנתית עם משחק עומד ועושה סוג של בונקר, ובחלק ההתקפי יוצאת למתפרצות, בוסקטס חסר כל ערך. אין לו שום דבר להציע למשחק שלנו. כלום. ובלי קשר, גם אם נוציא את העובדות האלה, הוא פשוט לא אותו שחקן מבחינת כושר משחק ורעב. הוא נותן לשחקנים לעבור אותו כאילו הוא לא באיזור בכלל. הוא לא אחד שיאכל את הדשא, הוא לא איזה מסצ’ה שגם כשהוא חרא הוא יתנפל על כל כדור. הוא צריך לרדת לספסל, ומהר.
פיקה הוא מנהיג אמיתי, מי שזוכר אותי לפני שנים רבות יעיד-אני הייתי השונא הכי גדול של פיקה. ועם זאת, היום אני רואה בו כמנהיג האולטימטיבי והוא השחקן האהוב עלי בסגל. אני חושב שמבחינה מקצועית הוא שעיר לעזאזל קלאסי שקל ליפול עליו כי הוא תמיד מושך אש, אבל גם היום הוא לא היה רע. אף אחד מהבלמים שלנו לא היה רע, הם הופקרו פעם אור פעם. פיקה חייב להישאר בקבוצה. הערך המוסף שהוא נותן לצעירים זה לא משהו שאפשר לקנות ואי אפשר להחליף. אחרי תוצאה כזאת, הבנאדם צועק לגאבי לבוא ולכולם בשביל ללכת לקהל גם אם זה קשה ולהודות לו. גם ההגנה שלו על סרג’י רוברטו אחרי המשחק ראויה לציון. מנהיג, קפטן אמיתי. מבחינה מקצועית כמובן אין לו מקום בהרכב הפותח, גם גרסיה וגם אראוחו מבחינתי מעליו. אבל אלוהים כמה שאני אוהב אותו.

שמחתי לראות בסוף את כל הצעירים. באמת. איפשהו זה נותן לי תקווה לעתיד ורוד יותר.

נ.ב
שמתי לב למחלה אצל דמיר. יש לו קבלת החלטות לא טובה בחלק ההתקפי, וגם כאשר הוא מקבל כדור בחצי שלנו עם לחץ עליו הוא שוגה-הוא מנסה להוכיח עליונות פיזית וטכנית בכך שהוא שומר על הכדור עם הגב להתקפה ולשחקן הגנה. דיויס יאכל אותך בלי מלח צוציק, או שתהיה מודע לעצמך וליריב שלך או שתמצא את עצמך מהר מאוד במכבי תל אביב. הגול השלישי הגיע בדיוק מההתעקשות שלו לשמור על הכדור עם הגב, במקום לנסות למסור אחורה כמה שיותר מהר או קדימה. האיבוד הייתה האופציה הכי נוראית.

אני רוצה רק לציין שלאלבה יש תירוץ טוב.
הבן אדם עלה למשחק חולה עם חום אחרי לילה של שלשולים.
אני במקרה כזה לא הולך לעבודה, שלא לדבר על שמירה על מוסיאלה או הצטרפות למתפרצות.

מה זה משנה? גם ככה גם בכל שאר המשחקים הגדולים בשנים האחרונות הוא חירבן על עצמו.