פרה טמפורדה 21/22: הדיון המתגלגל למשחקי ההכנה - באמצע כל הבלאגן, גביע גאמפר מול יובנטוס

מנאי? יש לו יותר מידי מתחרים על חולצת ההרכב, וחוץ מזה הוא כבר בן 24. הלוואי ויתנו לו טיפה הזדמנות, אבל לא יודע כמה זה יקרה.

תוצאת הסיום: 3:1 בפנדליאדה על ג’ירונה.

כבשו:
לברצלונה - פיקה (21 פ), מנאי (24), ממפיס (85 פ).
לג’ירונה - סאיז (42 פ)

דמיר נראה כפוטנציאל טוב מאוד, לדעתי יש סיכוי שנראה אותו משולב השנה גם בקבוצה הבוגרת.
ראויים לשבחים (אין חשיבות לסדר) : באלאדה, ניקו, ממפיס והבלם עם הספרה 4 על הגב.

נ.ב
גאבי מפלצת כדורגל, מחכה לראות מה יצא מהילדון בן ה16.

זה הסגל שנוסע למחנה האימונים בגרמניה -

מוריבה עדיין בחוץ, למרות הדיווחים השונים על הההתקדמות במו"מ מולו. אם ייסגר בקרוב - הוא יצטרף לשאר הקבוצה.

אלבה, בוסקטס וברייטווייט מצטרפים.

ריי מנאי יכבוש.

תגידו, היה ת’רד פנטזיות, העברות וחוזים שנעלם, או שאני מדמיין?

נראה לי שעקב תעבורה שגם ככה דיי דלילה, לא פתחנו אותו בפורום הנוכחי.

אפשר להגיד שהוא אוחד לת׳רד ההעברות הכללי.

על כל פנים, אם בא לך לפנטז, נראה לי שאין בעיה שתפתח ת׳רד - כל אחד רשאי.

על מי אתה מפנטז?
שנת 2015? 2012?..

איפה ת’רד ההעברות הכללי? בתת פורום של ברצלונה? על זה אני מדבר-נראה לי שסגרו אותו, במכוון או בטעות. הגבתי שם רק לא מזמן למשהו שמשה כתב, רציתי לראות אם היו התפתחויות אבל נעלם לי הת’רד

כן, עכשיו אני רואה שגם אצלי הוא לא מופיע.

זה באמת מוזר.

גם ניסיתי לעבור על לוג הפעילות שלי ולא מצאתי שם תגובות שהגבתי ממש לפני כמה ימים בת׳רד הזה.

מנהלים?

נראה לי שהוא נסגר בגלל הפאדיחות. על מה ידווח שם? “קוטיניו הסכים לצמצם בשכר ב-5 שקלים לחודש, כדי שלברצלונה יהיה כסף למדים”?

טוב מאוד. התרד הזה רק הכניס אותי לדיכאון ועצבים בשנים האחרונות. אפשר גם לבטל את הדיונים על הליגה לשנה הקרובה? נקפוץ לשנה הבאה. מבטיח לכם שהיה יותר טוב :stuck_out_tongue_winking_eye:

אם קומאן נשאר עוד שנה, אני מאשים אותך על הנאחס

אם קומאן ישאר זה סימן שזכינו במינמום בדאבל. ואז אני ידרוש ממך תמלוגים :slight_smile:

אפשר לחזל"ש, דיון ההעברות חזר.

לא יודע מה קרה ואם זה היה מכוון או בטעות, אבל שחזרתי את הדיון הקיים שהיה מוסתר/מחוק משום מה. תבלו.

משחק ההכנה השלישי של ברצלונה יתקיים הערב, בגרמניה נגד שטוטגרט.

ההרכב -

צמד הבלמים האדיר שלנו חוזר לפתוח, יחד עם דסט והאיש בעל אלף הקלטות.

בקישור - ניקו, גאבי, ופרנקי.

גריזמן וממפיס יפתחו לראשונה יחד בהתקפה. דמיר יצטרף.

שעה: 20:00, לאחר דחייה של שעה בעקבות פקקים.
שידור: Barca TV וספורט 1.

האמת שחוץ מההגנה (טוב, חוץ מ-3/4 מההגנה), אני סה"כ מבסוט ובעיקר סקרן. גאבי, ניקו ופרנקי זה שילוב מעניין מאוד, ועושה רושם שדמיר ממשיך לקבל קרדיט בתור הצלע הקיצונית בהתקפה, במיוחד עקב חזרתו של גריזמן והגעתו של ממפיס.

יהיה מעניין לראות איך זה יעבוד.

משחק הבא - ריקי ביציע של המסטאייה.

סיום במרצדס- בנץ ארנה -

מנצחים 3:0 במשחק ההכנה השלישי.

כבשו: ממפיס (21), דמיר (36), ריקי (73).

גריזמן בישל 2.

משחק ידידות והכל אבל היה תענוג לראות את גאבי וניקו. אני לא חושב שראיתי טעות אחת מצידו של ניקו היום, ראיית המשחק שלו הייתה מעולה ונראה שהוא תמיד לקח את ההחלטה הטובה ביותר. אם הוא ימשיך ככה אני מאמין שהוא לחלוטין יכול להיות ברוטציה של עמדת הקישור האחורי העונה. גאבי היה פעלתן מאוד, עוד שחקן שמנסה להזיז את המשחק כל הזמן קדימה ובא לבקש את הכדור בלי פחד. כמובן שיש לו עוד המון להשתפר כדי להיות חלק מהקבוצה הראשונה אבל התנועה שלו על המגרש והטאץ’ גורמים לי לחשוב שלא רחוק היום שהוא יגיע לשם.

העתיד בקישור נראה מבטיח.

דמיר שיחק 90 דקות וקויאדו לא שותף. כל העיתונים מסכימים שזה סימן הכי ברור שהוא לא בתכניות.
גאבי היה מרשים מאוד.
גם ניקו היה טוב מאוד, ואולי קומאן יירד מהבקשה לקשר נוסף. אם קומאן בונה על ניקו כגיבוי לבוסקטס, בארסה יכולה להקשיח עמדות מול מוריבה.
בניגוד לכולם, אני לא התרשמתי מדמיר. ראיתי רק את המחצית הראשונה, והוא לא עשה משהו שלא היה מצופה במשחק אימון. עקבתי בעיקר אחרי 3 הצעירים, והוא היה פחות מרשים מניקו וגאבי.