הליגה האירופית 21/22 - הדיון המתגלגל:: מודחים ברבע אחרי הפסד 3:2 (4:3 במצטבר) מול פרנקפורט (בוסקטס, ממפיס)

לא אכפת לי מבאיירן. לא אכפת לי מכמה יגמר.

אני מוכן שיגמר תוצאה אסטרונומית של 17-0 אם זה יגרום ללאפורטה לקחת הלוואה נוספת כדי להיפטר מקומאן.

קומאן ילך בכל מקרה, עוד תוצאה כזו וזה טראומה כפולה בתוך שנה. אני כבר לא ילד .הלב כבר לא יחזיק מעמד…

רק לא עוד טראומה

מצטער, אבל כל יום שהיצור הזה מאמן שלנו זה כתם יותר גדול מכל תוצאה אחרת. אין חשיבות למשחק היום גם אם ננצח 5-0.

בכנות, אין לי תלונות על ההרכב הפעם, בעיקר בגלל שאין יותר מידי ברירות אחרות, בטח אם כבר מקבלים כמובן מאליו נידויים שונים ומשונים שכבר התרגלנו אליהם.

מבחינתי זה שגארסיה ואראוחו פותחים, ולא לנגלה, זה כבר ניצחון.

בינגו.

אפשר לחשוב מה כבר יש על הספסל שיעצור את הגרמנים…

קודם כל לשחק 4-3-3 ולא את ה5-3-2 העלוב והמביש הזה, שלא עבד בחיים והאדיוט ממשיך להתעקש עליו.

אחרי שהוצאנו את פיקה ושיחקנו עם 4-3-3, להעיף מהר את דה יונג שהוא פח זבל, ולשחק עם דמיר וקוטיניו באגפים.

להפסיד עם הדרך שלך זה מבאס.

לנצח ולאבד את הדרך שלך זה לא הרבה יותר טוב.

להפסיד כשאתה מאבד את הדרך שלך זה כבר בושה וחרפה.

אני מרחם על פרנקי וממפיס. הם מנסים לבד להתמודד מול כל הקישור וההגנה של באיירן.

המשחק הזה זועק, חוץ מהדברים הרגילים, שאנחנו צריכים שחקנים מהירים מקדימה. באיירן הרבה הרבה יותר טובים, אבל שחקנים כמו פאטי ודמבלה היו חוגגים על הדונמים החופשיים שבאיירן משאירה מאחורה.
במקום זה, כל פעם שפרנקי ו/או ממפיס כבר מצליחים להשתלט על כדור ולנסות להוציא התקפה, הם שולחים לשטח או את רוברטו, שהוא ומהירות לא הולכים ביחד, או את אלבה, שבשנים האחרונות נראה כאילו הוא תמיד בחצי הדרך לחדר ההלבשה כדי לבכות.

אה…ו…בחיי שאם לוק דה-יונג ירוץ יותר לאט, זה יהיה אחורה. בזמן.

באמת לא מבין מי שמתאכזב, היו לכם ציפיות?

אני מאוכזב מבאיירן, לדעתי משחקים זוועה.
קצת מסקנות מוקדמות במחצית אבל אראוחו זה בלם העתיד (או בעצם ההווה).
לא כל-כך הבנתי ממה מתלהבים מאריק. כל משחק שאני רואה אותו יש לפחות טעות אחת קריטית שלו.

ואם מישהו יכול לגרום שסרגי רוברטו יהיה פדרי במשחק הזה (כלומר שלא יורגש) זה עדיף ממה שיש עכשיו. מצליח בכשרון רב לעצור כל התקפה ולאבד כל כדור.

מי התאכזב? למי היו ציפיות?

שמישהו יסביר לי למה פדרי האפס הזה (אני רק בן 18) משחק? כבר מעדיף את סיידו קייטה. באירן למזלנו במחצית חלשה מאוד.

כן חשבתי על זה גם.
מעט הפעמים שהגענו לרחבה של באיירן היו תוצאה של מתפרצות, לא משחק מסודר. וההגנה של באיירן עומדת גבוה, והוא חייב לצאת רחוק מהשער כדי לא להיות בנבדל. ועד שהוא יגיע לרחבה, כבר כל באיירן חוזרת.
הוא לא תורם לנו כלום במשחק כזה.
לכן אני מקווה שקומאן יכניס את קוטיניו במקומו. התקפה מתפרצת של ממפיס וקוטיניו נראית לי קצת יותר מסוכנת ממפיס ודה יונג. מה כבר יש להפסיד.

בינתיים אני מופתע מרוברטו. ציפיתי לטיילת באגף שלו, אבל מעט התקפות באו משם. אולי בגלל שאראוחו מחפה עליו, אולי בגלל שסאנה ביום רע, לא יודע.

אני לגמרי מסכים.
ממש בגדי המלך החדשים איתו, אני מרגיש ממש לא מבין בכדורגל שכולם מתלהבים ממנו ורק אני לא מוצא ממה.

סליחה איפה ציפיתי למשהו? באמת…

אם זה נגמר 1-0 או 2-0 אני חוגג . באמת לא מבין מה התכונת פה…

הדבר היחיד שאפשר להאשים אותי שחשבתי שבנקודה הזו באיירן תהיה בפור של שלוש עלינו…

קומאן הוא האדם השנוא עליי ביקום כולו! אם יתנו לו להמשיך הוא יהרוס לנו דור שלם של שחקנים. בזיון

אתה מדבר על “בואו נכניס את גאבי ודמיר כדי שאחרי זה יהיה לי תירוץ למה לא להכניס יותר את גאבי ודמיר”?

לא מבין למה לוק דה-יונג עוד על הדשא. יש מצב שהוא היה מתאמץ יותר על הספסל.
איפה קוטיניו?

יותר בקטע , אני “הכנסתי אותם לחצי שעה שהמשחק גמור בשביל שיגידו שקומאן הציל את העתיד של ברצלונה!!!”

שרקו לקומאן בוז בהתחלת המשחק?

קבלו עוד מסטר קלאס של רוברטו

אני מבסוט שהוא הכניס את הילדים, ולא בדקה 89.
שיתנסו קצת, אין מה להפסיד.

כן זה חשוב שהצעירים יתנסו בלשחק בקבוצה גרועה ולהפסיד

אם הוא היה עושה את זה באחד אפס אני מקבל. אבל זה כל כך ברור למה הוא עשה את זה . גם אסף מבין מצוין.

https://twitter.com/Liraninho/status/1437874416554229769

תרגיל מתוך הספר של המאמנים שיודעים לעשות פוליטיקה מצוין אבל לא לאמן.

לך!

נ.ב הפציעה של אלבה שיבשה לו את התוכנית המקורית, להכניס את פוץ בדקה 85 ואז להפיל עליו את האחריות.

הנה למשל האיבוד הדבילי הזה של דמיר בטח יהפוך אותו לשחקן טוב עם נסיון