הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

סתם לפרטוקול, אין לי בעיה אם צאבי חושב שהוא צריך לתת לדני לנוח. אבל הוא גם ישפט לפי זה לטוב ולרע.

בערך כמו התלמידים שלי שמתלהבים שהם הכינו שיעורי בית פעמיים, ואז מקבלים 3 במבחן ולא מבינים למה.

נתראה בקורנפלקס ליג.

לא הבנתי את הקשר.

בוסקטס פצוע, וצריך לעלות עם קשר רביעי כי מה לעשות - זה המערך שלנו לאחרונה. ב-2 המשחקים האחרונים קסייה עשה את מה שהתבקש בצורה שהיא לכל הפחות סבבה לגמרי. מה הבעיה עם זה? אמרתי שאני חושב שהוא שחקן גדול, ושהוא צריך לקבל את חולצת ההרכב באופן קבוע גם בסגל מלא?

מה האופציה האחרת שלך, במערך בעל 4 הקשרים של צ’אבי?

חייב לציין שזה משחק ראשון מאז המונדיאל שקצת מדגדג לי בריגוש מסויים לפני
אפילו שמתי חולצה לרצינות כמו פעם

יש לנו סגל של 19 שחקנים. מאז פפ טים לא היינו כל כך מצומצמים. הבעיה היא שהסגל נבנה בצלמו של 4-3-3 והמערך החדש קורא תיגר על עומק הקישור.

אם התחלנו את העונה עם הסגל הכי רחב באירופה, ובגלל 2 פציעות הפלאן B שלנו פתאום זה קסייה, אז האשמה היא על צ’אבי. לא אני מקבל מיליונים כדי להדריך את הקבוצה הזאת.

ריקי פוץ’ מה?

ועדיין - מה הקשר בין להשוות בין מה שכתבתי, להתלהבות של ילדים מציונים בשיעורי בית וכשלונות במבחן?

שקסייה השחקן הכי גרוע שהיה פה מאז דוגלאס. טוב הגזמתי, אבל הבן אדם זה אנדרה גומש האפריקאי. די עם זה.

אגב, אלבה+אלונסו ביחד זו הפקרות. לא ברור לי למה זה הפתרון שצ’אבי בחר.

המשחק יגמר כשהשדרים האלה עדיין מספרים לנו על מפגשי העבר בין הקבוצות, איזה חפירה

תוסיפו עוד פנדל שאנחנו לא מקבלים העונה באירופה…

פור פאק סייק. יש מצב שהם יתייחסו למשחק מתישהו?

23 דקות, והם רק מדברים על משחקי עבר, ושחקנים ששיחקו ב-2 הקבוצות.

קונדה לא טוב היום.
ואלונסו כל כך איטי שזה כואב.

תודה לאל על אראוחו.

אלונסו בחוץ, כריסטיאנסן בפנים, קונדה לימין אראוחו למרכז.

בכללי אין לנו משחק אגפים בכלל, חלק מזה כנראה בגלל אראוחו.
הכל דרך האמצע ולא מספיק חדים.

אגב חדים שמישהו יעיר את לבה

רוברטו מתחמם, וייכנס במקום פדרי שנראה לא משהו, אולי בגלל שלא ירד מהדשא מאז כיתה ג.

וופדידו.

מאה שקל למי שיתן לי סיבה הגיונית להצרחה בין קונדה לאראוחו.

ראפיניה כל כך יותר טוב מדמבלה שאני לא יודע מאיפה להתחיל.

צ’אבי רואה קבוצה גדולה עם שחקן התקפה שמאלי שחום עור, וישר שם את אראוחו בימין. אין באמת חשיבה מעבר לזה.

בבקשה תגיד לי שאתה ציני, בבקשה תגיד לי שאתה ציני, בבקשה תגיד לי שאתה ציני…

צ’אבי ראה את פפ אתמול ורוצה גם.

אהוד זה אל פידאיטו בלי ביטחון עצמי. תן לו ביטחון עצמי ותקבל כדורגל במתנה. כל פעולה שלו. כל פעולה. פנטזיונר!