פרה טמפורדה 22/23: הדיון המתגלגל - מסיימים את ההכנה עם 3:3 מול הסיטי במשחק צדקה (אובמיאנג, פרנקי, ממפיס)

בין כל מיני גאבים ופרנקים, בקרוב, יחסית, יתחילו משחקי קדם העונה. בתקווה שעד אז נדע יותר לגביי מצב הסגל בעונה הבאה.

לוח המשחקים -

צריך לציין שהליגה מתחילה מוקדם יותר משנים קודמות, ב 12 לאוגוסט.
הסיבה - אליפות העולם בנובמבר-דצמבר.

הנה החלק המעצבן של העונה
החלק הזה של משחקי ההכנה שמבחינת הרבה אוהדים ההבדל בין ניצחון במשחק מתיחת שרירים או הפסד לניו יורק הוא הבדל בין אליפות אירופה לירידת ליגה.

מכל בחינה שהיא לא כסף אף פעם לא הצלחתי להבין את חשיבות המשחקים האלה מלבד הורדת שומן ובקיץ כה קצר עם עונה שנגמרה רק לפני שנייה ואחת צפופה וקשוחה בדרך הם נראים לי עוד יותר מיותרים.

אהוד היית מעדיף שיתחילו לשחק בלי אף משחק אימון? אי אפשר להיות ספורטאי מקצועי אם מה שמניע אותך זה פחד מפציעה.

דווקא העונה אני חושב שהקדם עונה חשוב. לצ’אבי לראשונה יש זמן לעבוד עם השחקנים ולהכין אותם, לעבוד על דרישות טקטיות סרגל מאמצים וכ’ו. רוצה לכעוס על משהו שהוא סתם אינטנסיבי ומיותר- ליגת האומות. המפעל השנוא עליי.

לא שיתחילו בלי משחקי אימון בכלל אבל הקיץ אנחנו עושים 6 משחקים שרובם הוא מסע כלכלי לארהב עם זמן סחבת וטיסות

תישארו ברדיוס הביתי תשחקו 3-2 משחקים וכמו שנדב אמר תתאמו דברים ברמת האימונים.

באמת שלא רואה איך משחק מול אינטר מיאמי מלבד מסע סוחב וכלכלי לארהב נותן ברמה המקצועית יותר מלשחק באיצטדיון של קרוייף מול ויאדוליד או קאדיס

מאניה;
רומא ביטלה באופן חד צדדי ובלי סיבה את ההגעה שלה לגביע גאמפר. מחפשים יריבה חדשה.

בארסה שוקלת צעדים משפטיים נגד האיטלקים.

מישהו סיפר למוריניו כנראה.

סוף סוף נתבע את רומא ויכנס מזומנים. תודה רומא! :slight_smile:

הסגל למשחק ההכנה הראשון, נגד אולוט -

ההרכב למשחק ההכנה הראשון -

החיוך של אובי עושה לי צמרמורת , כל שנה אני חושב שזה נהיה יותר גרוע… :slight_smile:

אם יש לינקים למישהו לא להתבייש

אתה מעדיף את הדמות מפיפא 97 שיש בעונה הסדירה?

מבארסה מאניה:

https://twitter.com/i/broadcasts/1MYGNnnnnnVGw

על פני החיוך הזה? hall ya תחשוב אתה בסימטה חשוכה ואובי בא אליך בחיוך הזה.

די נו…ריקי אפילו לא בסגל. אל תשחק אותה כאילו אתה מתכוון לראות.

אם בארסה לפני ואחרי מסי אז מן הסתם בארסה לפני ואחרי ריקי

אולי התכוונת ל"הספסל בבארסה לפני ואחרי ריקי"

ולענייננו - מאטס פותח כי גם ככה מחליפים את כל ה-11 במחצית, או כי צ’אבי נותן לו לחלץ שרירים כבר עכשיו, אחרי עונה של מנוחה?

http://weakstreams.com/soccer-streams/olot-vs-barcelona/73292/?sport=soccer