פרה טמפורדה 22/23: הדיון המתגלגל - מסיימים את ההכנה עם 3:3 מול הסיטי במשחק צדקה (אובמיאנג, פרנקי, ממפיס)

אגב מה זה אולוט?

מסיימים ב-1:1 מול אולוט.

אובמיאנג כבש לברצלונה.

קסייה וטורה ערכו את הופעת הבכורה.

ואותו כשל של עונה שעברה חוזר על עצמו כמו תקליט שבור. הקונספט של 2-3-2-3 יוצר מרחקים גדולים מידיי בין השחקנים מה שלא מאפשר לטיקיטקה להתקיים.

תחזיר ל-beginner בהגדרות

הסגל שטס למסע המשחקים בארה"ב -

פרנקי בפנים, גם ראפינייה.
לבנדובסקי כנראה יצטרף בהמשך.

ריקי, ברייטווייט, מינגסה, נטו, אומטיטי - ביציע. שבבית.

לא מבין למה פיאניץ’ וממפיס נוסעים… יש לגביהם תכניות שאני לא מודע אליהן?

אולי מתכננים לנטוש אותם בארה"ב בדרך חזרה?

לא נתנו לצ’אבי לעלות על הטיסה לארה"ב בגלל שכמאמן אל סאד הוא היה כמה פעמים באיראן וצריך אישור אקסטרה מהשגרירות.

זה אמור להסתדר עד יום שני.

28 שחקנים נסעו ועוד 5 נשארו בבית.
עוד אחד סגור ויצטרף בהמשך, ועוד אחד נרדף קשות על ידי בארסה.
מתי כבר יתחילו למכור שחקנים?

בדיוק חשבתי על זה שיש לנו רק 4 מספרים פנויים כרגע: 11, 15, 16, 25, ו-5 שחקנים שמחכים למספר: פנייה, קסייה, כריסטיאנסן, ראפיניה ולבנדובסקי.

גם אם כל הבעיות הפיננסיות נפטרות (סליחה, חשבתי על ברתומיאו), אנחנו עדיין לא יכולים לרשום אחד מהם, בטח שלא לחשוב על קונדה, אזפי או אלונסו.

דווקא המספרים מדאיגים אותך?
אפשר לא לרשום את ברייטוויט או את אומטיטי ולקחת מהם את המספר. לא בעיה.
אותי מדאיג שיש תיכף 35 שחקנים שמקבלים משכורת מהמועדון, ואין הצעות על המצורעים. ואם יש הצעה, השחקן לא רוצה ללכת, לא רק פרנקי.

ומתי דבר כזה קרה בפועל?

לא יודע. לא היה צורך עד עכשיו.
לא זוכר מקרה כזה גם בקבוצות אחרות.
אבל לא רואה בעיה עקרונית. אם הפייר פליי מאפשר, בארסה יכולה לבחור את מי לרשום ואת מי לא.

מישהו מתכנן להישאר לראות?

אחד מהיתרונות של יומיים עבודה מהבית. מרוצה גם מההרכב ו-וואלה, התגעגעתי.

לא הבנתי למה המשחק לא משודר בONE :man_facepalming:t2:

תקלה טכנית כלשהי בשידור מארצות הברית, למזלי אני עם סטרימר ורואה בבארסה טי.וי.

רשמים מהמחצית הראשונה בנקודות:
3-0 במחצית ואין תלונות, בארסה שולטת ומאיימת.

קסייה - טוב מאוד מביא מימד שלם של פיזיות גם בהתקפה וגם בהגנה מסירות טובות ותנועה בכל חלקי המגרש.
ראפיניה - התחיל חלש, המון פעולות לא טובות המשיך טוב יותר וקינח עם גול ושני בישולים (מרוב עייפות ראיתי רק אחד כנראה) אז אין תלונות.
פדרי - רגוע אבל עם רגעי קסם.
ניקו - המלך נולד לקישור האחורי מביא איתו פיזיות טכניות קבלת החלטות נהדרת, אוהב את הניסיון הזה של צ’אבי.
דסט - נראה סביר מאוד רק שימשיך כך.
כריסטנסן - נראה נינוח עם הכדור, לא עשה חורים, הוא לא מהיר כמו אראוחו אבל הוא גם לא איטי.
ואחרון חביב אנסו - רבע שעה ראשונה לא הורגש לי כל כך, בכלל אנסו מרגיש לי עוד קצת נזהר וחושש, מובן לגמרי.
לאט לאט הוא מתחיל להשתחרר, מדקה 30 אחרי מהלך שבו הוא נכנס לתוך סבך של 3 שחקנים ורק בעבירה עצרו אותו, אפשר היה לראות שאנסו כבר לא נזהר, הוא מתחיל לקחת על עצמו את המשחק, השיא שלו בגול השלישי, התקפה נפלאה של בארסה ובישול אדיר של ראפיניה. עד לסוף המחצית אנסו מרחף על המגרש, רק שיהיה בריא הילד.

נ.ב לשמוע את השדרן בבארסה טי.וי קורא פדרי פוטר בכל פעם שהכדור מגיע אליו - פרייסלס
נ.ב 2 בארסה משחקת 4-3-3 אמיתי, מובילה 3-0 במחצית ומשאירה אותי ער ב3 בלילה זאת שמחה בחדר בלב שלא הייתי בטוח שעוד קיים.

רשמים מהמחצית השנייה בנקודות:
גאבי - לא יודע אם מישהו זוכר, כשהילדון רק קיבל את הזימון לנבחרת ספרד וטענו ליחס מועדף מלואיס אנריקה (יש מין האמת) טענתי שהוא בדרך להיות מפלצת כדורגל, אני עומד מאחורי הטענה הזאת, לא להאמין שהוא יהיה בן 18 בקרוב, דחוף לחדש חוזה.

איפשהו אחרי הדקה ה70 בין הגול החמישי לשישי (עניין של 60 שניות…) האמריקאים היו כבר די מביכים והמשחק קצת איבד עניין.

שני בישולים *

לא ראיתי את המשחק, אבל קראתי שדה יונג נכנס כדי להיות בלם.
WTF? עונש?

מה לעשות, אתם במחסור של בלמים