ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

לא…כי אתם…

אצלנו גם על הפנים, הרסו את ליגת האלופות, כל שלב הבתים יהיה שעמום אחד גדול.

הכל נפל על הבית של פסז

זרקו לשם ביחד את כל הקבוצות הטובות שלא מעניינות אף אחד

הדבר הכי משמח בהגרלה הזו - ניקו המלך חוזר לברצלונה, לערב אחד.

חשבתם שזה ליגה אירופית? חכו לשנה הבאה שיהיו 36 קבוצות, פשוט הרסו את הפורמט.
בחיי שאני מתבאס שמיזם הסופרליג קרס, הדבר היחיד שיכל להציל את בארסה וריאל.

אולי הגרלה הכי קלה שיכלנו לקבל.
לא יזיק לנו לאסוף הרבה נקודות כדי לשפר את הדירוג ולהוסיף כמה מיליונים הכנסה.
מקווה שבאיירן יעשו את העבודה וייקחו את המקום הראשון בבית שלהם. כדי שיהיה סיכוי לעבור את השמינית גם.

סדר המשחקים הרשמי:.

19 לספטמבר מחזור 1: אנטוורפן בית
4 לאוקטובר מחזור 2: פורטו בחוץ
25 לאוקטובר מחזור 3: שחטאר בית
7 לנובמבר מחזור 4: שחטאר בחוץ
28 לנובמבר מחזור 5: פורטו בית
13 לדצמבר מחזור 6: אנטוורפן בחוץ

הלוח המלא כולל שעות.

שחטאר תארח את המשחקים שלה בליגת האלופות באיצטדיון של המבורג.
איצטדיון מהמם

אם לא מספיק שקיבלנו את הבית הכי קל שיכולנו לקבל, גם לוח המשחקים מאיר לנו פנים.

פורטו היא המכשול העיקרי בדרך למקום הראשון, והמשחק השני ב"בית". כמו כן, יהיה לנו זמן לתקן אחרי המשחק מולם, כי המחזור האחרון אנחנו מול אנטוורפן שבטח תהיה כבר עמוק במקום הרביעי בלי סיכוי להעפיל לליגה האירופית. גם המחזור הראשון מול אותה אנטוורפן, מה שאמור לתת לנו פתיחת קמפיין שקטה אחרי המון זמן.

גם בשנה שעברה פתחנו עם חמישייה על פילזן, רק אומר… :sweat_smile:

רק שאז הוצאנו נקודה מארבעת המחזורים הבאים :smiling_face_with_tear:

הנה זה מגיע, הנה זה מתחיל -

ליגת האלופות, עונת 2023-2024 מתחילה מחר בלילה, עם שחקנים חדשים, אצטדיון זמני, סגל כמעט מלא ותקווה אחת - לעשות את הבלתי אפשרי ולהעפיל לשמינית הגמר. בתקווה שמהמקום הראשון, אבל אסור להיות גרידיים.

ברצלונה תגיע למשחק הזה במצב רוח טוב, אחרי המאניטה מול בטיס, והבכורה המוצלחת בהרכב של הז’ואאואים, ותרצה להמשיך ביכולת הזו מול הקבוצה החלשה בבית (לפחות לפי הדירוג בהגרלה).

הדברים של צ’אבי, ממסע"ת של לפני המשחק (מבארסה מאניה) -

“השחקנים מאוד נחושים. עכשיו אנחנו צריכים להיות מי שאנחנו ולהגיע למצב שאנחנו משחקים כמו שאנחנו יודעים. זה הזמן שלנו להתייצב למשחק הזה כמו שצריך”
“המטרה שלנו היא ברורה. קודם כל לעבור את שלב הבתים. אחרי זה
נמשיך”

“בשנה שעברה באירופה שיחקנו לא רע, אבל לא הבאנו תוצאות. עכשיו התחזקנו ואנחנו צריכים להראות שאנחנו יכולים להגיע עד הסוף”

“אני אוהב אתגרים. אני רוצה שנתחרה על התואר השנה”

“הקבוצה בכושר טוב, בעיקר ההתקפה. כולם מאוד נחושים ואני גאה בהם. יש לנו גם כמה אלטרנטיבות להרכב”

“פראן אמר לי בקיץ שהוא חייב שתהייה לו קדם עונה נהדרת. נתנו לו את הזמן שהוא צריך. תמיד הייתה לו גישה טובה והוא עובד קשה. הוא מודל לחיקוי והוא יהיה שחקן חשוב”

“אראוחו לא יהיה בסגל ביום שלישי כדי שבשבת הוא כבר יהיה מוכן לחלוטין”

“הגישה של פליקס? אם אין לך גישה מתאימה, אתה לא יכול להיות פה בבארסה. זה חשוב לי מאוד כמאמן. הגישה של פליקס היא בדיוק כמו של כולם. הוא רוצה לעבוד קשה ולהיות כאן”

“פרדי מתקדם יפה. הוא מרגיש טוב אבל יש לו עוד עבודה. זה חשוב שהוא יחלים 100%. אני רוצה שהוא יחזור לא הכי מהר שאפשר, אלא הכי טוב שאפשר”

“יש לי זכרונות טובים מאוד מוואן בומל. גם כחבר לקבוצה וגם כיריב. הוא היה שחקן חזק מאוד. הוא עושה עבודה טובה מאוד באנווטרפן”

“למדתי המון מכל המאמנים שהיו לי. מי שלמדתי ממנו הכי הרבה בנוגע לניהול הקבוצה היה לואיס אראגונס. איך שהוא דיבר איתך ונתן לך מוטיבציה, הוא היה מספר 1”

“לפי מה שאני יודע, חידוש החוזים של באלדה ולאמין מתקדם יפה. עוד מעט יהיו חדשות טובות.”

“האם הקבוצה מוכנה מנטאלית ומוכנה לשכוח את הטראומות של השנים האחרונות בליגת האלופות? אני מאמין שכן. אני רואה את זה על השחקנים ועל הדרך שהם מתאמנים ומשחקים. הם שמחים. מתרגשים מהתחרות השנה. הלוואי שנצליח.”

הסגל של ברצלונה -

בחוץ: פדרי, אראוחו.
לגביי האורוגוואי - הפטור הרפואי ממשמש ובא, אבל כנראה שהתקבלה ההחלטה (הנכונה) לא לסכן אותו מול הבלגים, והוא נשאר מחוץ לסגל.

בפנים: כל השאר, כולל פרמין, שנעדר מהספסל של ברצלונה מול בטיס (בעקבות השעייה).

שימו לב שהמשחק משודר מחר ב- 5 STARS, ולכן - לינקים, רבותי, לינקים.

שמרו את זה במועדפים.

ריאל סלטה בטיס?

בנוסף למה שסנטיאגו רשם, גם זה

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

הייתי משתמש באתר הזה לפני שהכרתי את הנוכחי, אבל זה ששמתי פשוט הרבה יותר טוב. ניתן למצוא שם שידורים באיכות hd שעובדים חלק לכל משחק. לפעמים אני רואה שם ליגה ספרדית אפילו כשאין לי כח לשדרנים הישראלים.

ההרכב של ברצלונה -

צ’אבי מציג - “רוטציות בתחת שלי”.

2 שינויים מההרכב שפתח בשבת -
ראפיניה פותח במקום פראן, וגונדואן במקום רומאו.

ממשיכים עם 3 שחקני התקפה. הזוי.

באופן הגיוני ובניגוד לכל הדיבור השבועי אין רוטציות במשחק ליגת אלופות ראשון, צריך להתחיל את הבית טטב גם אם זה נגד אנטוורפן.

מה שכן הרוטציות יהיו חייבות לבוא ב-3 משחקי הליגה הבאים שלנו שיתקיימו ב-6 ימים דחוסים בלבד