פציעות והשעיות 23/24

קודם כל 55 מיליון בימינו זה לא סכום גדול ברמות הללו.

אתה משלם על הפוטנציאל. על יכולת הדריבל, המהירות, הבעיטה. יכול להיות שהוא לא יפרוץ אבל אם הוא כן הרווחת שחקן לעשור.

כי זה השוק היום. זה מאוד כיף לרדת על טורס וגרסיה וואובימאיאנג ולשכוח שהם היו חלק מאוד אינטגרלי בשיפור העצום שלנו . אבל זה זיכרון מאוד קצר.

אובימיאנג הגיע לטווח הקצר ולסייע לנו להגיע לליגת האלופות - בנתיים הוא מצליח.

אדאמה הגיע כמעט ללא עלות ושנה הבאה הוא חוזר בכל מקרה לאנגליה ללא שום עלות או התחיבות מצידנו. לא הפסדנו פה שום דבר.

טורס? הניצול מצבים שלו מחפיר אבל המספרים שלו בכלל לא רעים.

גם מאוד כיף כרגיל לשכוח את האילוצים והמצב הכלכלי שהיה לנו בינואר.

אפשר עוד לקבל שכל ולהגיד לו שלום ותודה על הכל . זה מה שמעודון נורמלי היה אומר לו כבר מזמן

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1519599457783980032

על מה לעזאעזל אנחנו מחדשים לו חוזה
הוא אומטיטי 2

קלטות.

שחקן אומלל ואני מתבאס בשבילו ואני כן חושב שאלמלא ההסבה למגן ימין הוא יכל להיות קשר ברוטציה ואולי אפילו להתפתח לקש"א אבל זה לא הסתדר…

הוא בדוק יסיים קריירה כקפטן בלבאנטה או אספניול אחרי שישתה לנו את הכסף

איזה…יסחט אותנו עד יומו האחרון. בגיל 95 הוא יקבל משכורת מברצלונה, ויחלטר כקשיש ימני במקום מונטויה ג’וניור ג’וניור.

ניקו גמר את העונה (שבר באצבע).

אז אחרי פדרי, סרג׳י רוברטו וניקו צריך לברר מי זאת המכשפה שריקי פוץ׳ מעסיק וכמובן להזהיר את גאבי.

סומך על צ’אבי שגם עכשיו הוא לא ייתן לו דקה

אפשר לשחק עם פראן בקישור במקום חלילה לתת לריקי דקות.

אני בכלל לא בא בטענות לצ’אבי שלא נותן לריקי דקות, אם הוא לא מאמין בו - סבבה, הבעיה שכשדברים לא עובדים הוא לא מתאבד לזרוק את כל מה שיש לו, גם פפ היה זורק את הקלפים הכי הזויים כשהוא עם הגב אל הקיר, ריקי אפילו לא אופציה בתור התאבדות זה אחד המקרים הנדירים שראיתי מבחינת המחיקה של שחקן. הוא לא כזה גרוע כדי לא לקבל דקות אצל ארבעה מאמנים, יש פה משהו שאנחנו לא יודעים…

קיבל צהוב מהרופא?

עוד פציעה אחת בקישור, והאימונים המסכמים מעכשיו ועד סיום העונה ייראו כך -

צ’אבי: "אז מאטס יפתח בשער, אראוחו, פיקה, אלבה ואלבס? או שהיום חייבים את דסט? יש! אז אלבס, פראן, דמבלה, אובמיאנג, פרנקי עד דקה 55, בוסקטס וריק…
ריקי: “זהו? אני? סוף סוף זה הזמן שלי לזר…”
צ’אבי: “רדו קווארסמה. יש לנו כזה? זהו. שאלות?”
ריקי: “סעמק. צריך עוד פעם ללכת למכשפה”.

לקראת מיורקה:
ברייטוויט ומינגסה עם הקורונה, בחוץ.
דמבלה חולה, בספק גדול.
פאטי אמור להיות כשיר סוף סוף.

Xavi: “Puig? Yes, now with the injuries Riqui Puig has more chances of getting more minutes. Everyone has to be ready to play.”

Xavi: “Pedri trains separately and we’ll see how he evolves. Piqué has had the tendon thing for months. Roberto hasn’t relapsed, but rather a muscle issue. And Nico broke his toe yesterday in a clash with Ansu in training. Ousmane woke up with tonsillitis today. We’ll see.”

גם צ’אבי -

200 (2)

האתר הרשמי אומר שלאראוחו יש concussion . כנראה הכוונה לזעזוע מוח.
מצד אחד זה כלום, מצד שני אני כמעט מתתי מזה בגיל 10.

צאבי אמר שהוא בהכרה וליתר ביטחון ישאירו אותו להשגחה בבית חולים. והוא גם אמר שאפשר ללכת לישון בשקט.

אראוחו שוחרר מביה"ח והכל בסדר איתו.
יכול להיות שישחק מול חטאפה.

קרה לו משהו דומה שהוא שיחק בבארסה ב וחזר לשחק שבוע אחרי…

מה נותנים להם לשתות באורוגאי שהם קטנים רק אלוהים יודע …

מוש, כאחד הצופה בקרבות MMA וצופה אדוק של פוטבול המכות שהגוף האנושי מסוגל לסבול היא הרבה מעבר למה שאתה חושב. העניין הוא, שהנזק לטווח ארוך הוא הקטלני, שחקן יכול לחטוף זעזוע מוח לשחק אחרי ובגיל 50 הוא יהיה נכה בגלל אותם מכות שספגה הגולגולת שלו. זה מה שמפחיד…

אגב זעזוע מוח, בליגת הפוטבול (NFL) פרוטוקול זעזוע מוח מחייב אישור של רופא מטעם הליגה לשוב לפעילות, זה בכלל לא תלוי ברופאי הקבוצה או בשחקן הלהוט לשחק.

אחזק ואוסיף שאם אני לא טועה - פויול, לאחר הפרישה, אמר שכרגע הוא במצב שהוא ממש ממש מתקשה אפילו לעלות במדרגות. ספורטאי מקצוען, ברמה הגבוהה ביותר, לא יכול לעלות במדרגות. זה קשוח.

להיות אגרסיבי זה מצוין, לשחק ברבאק כל הזמן זה מעולה. אבל צריך עם שכל, וצריך להיות תחת מעקב. במיוחד במיוחד כשאנחנו לקראת שנים בהן כמות המשחקים לעונה תלך ותעלה.