מחזור 23: מנצחים בשיניים 3:2 את בטיס בבניטו ויימרין (דה-יונג, בוסקטס, לנגלה עם שער ואדום)

לא מתעסק בתפקוד המאמן, ואפילו לא מתכוון להיכנס להאם אפשר לשפוט את הקבוצה תחת סטיין, אחרי תקופה כל כך קצרה בתפקיד, אבל אני מבין שבראיון שאחרי המשחק הוא אמר שהוא “שמח על הגישה ההגנתית של הקבוצה”? זה נכון?

עיוורון, טמטום או בובתיות?

אני עוד נותן כמה ימי חסד לסטיין, והייתי אחד משונאיו הבולטים של הבאסקי, אבל אתה צודק לחלוטין, וההתעקשות על רוברטו, בפרט בשלבים המאוחרים של המשחק, יחד עם ההחלטה התמוהה להכניס את ראקי, מאוד מעצבנים אותי.

מה שכן, אני נגד לשחק 4-4-2 כדי להוציא משהו מהעונה הזו כי… לא אכפת לי מהעונה הזו.
לדעתי המטרה צריכה לבנות קבוצה לטווח בינוני ארוך ולא לטווח קצר, ולכן אם עבודת בניה והכנה לעונה הבאה נגיד דורשת את הקרבת מה שנשאר מהעונה הזו - אין לי בעיה עם זה בכלל.

ניצחון כזה מרשים אותי הרבה יותר מאלף מסירות או 0:5 על לגאנס בגביע. בארסה אשכרה מדצמבר ללא ניצחון חוץ, נקלעה לפיגור ופעמיים, נגד קבוצה איכותית במגרש לא פשוט והיא ידעה לנצח. דה יונג-בוסקטס-לנגלה, מי היה מהמר על שלישיית כובשים כזו? משחקים שנכתב עליהם “ניצחון של אליפות”, אולי. בכל אליפות יש ניצחונות כאלה ולא רק הצגות, צריך להתלכלך. ליאו מסיים יסיים את העונה כמלך שערים וכמלך הבישולים ובצדק.

זוכרים שסיפרו לנו שטודיבו הוא דה ליכט הצרפתי?ומי צריך בלם? ואז בעטו בו לשאלקה אחרי כמה חודשים? זוכרים שסיפרו לנו שרונאלד אראוחו הוא טובידו האורוגאי ומי צריך בלם ? נזכרתי בזה, אחרי שלנגלה קיבל אדום ומי נכנס, ראקיטיץ…

כל עוד ברתומאו וההנהלה הנוכחית בשלטון שום פרויקט ספורטיבי חדש לא יכול לקרות. זה לא רק עניין של רצון, או הכרה במציאות, זה גם עניין של כסף. הרבה מאוד כסף.

השחקנים הבאים צריכים לעזוב :

ראקיטיץ
וידאל. (היתי שמח אם הוא היה מסכים להשאר בתור מחליף אבל כולנו יודעים שהוא לא יסכים)
פיקה
אומטיטי או לנגלה
סוארז ( להשאיר רק עם הוא מוכן להוריד בדקות המשחק שלו)
סרגי רוברטו. אוהב אותו. עצוב לי שהוא חוטף כל כך הרבה אש ולא תמיד באשמתו (לא אשם שהוא נכנס להרכב) אבל זה הזמן להיפרד.

וצריך לקנות :
מגן אחד בכל צד.
שתי בלמים.
חלוץ פרופיל גבוה.

וזה בהנחה שמסי נשאר. וזה עם סימן שאלה מאוד גדול.

אז בוא תספרו לי ותסבירו, על איזה פרויקט ספורטיבי חדש אפשר לעשות עם הנהלה ומנהלים שחלון אחר חלון מצליחים לבזות אותנו בצורה יותר משפילה… מהחלון הקודם.

מכיון שברתומאו הוא נבלה חסרת מצפון שלא מוכנה לעזוב בצורה יפה ונאחז בכל כוחו בקרנות המזבח, הוא לא מתכון להקדים את הבחירות. השנה הזו גמורה, לדעתי גם שנה הבאה. ואפילו אם תבוא הנהלה חדשה, אי אפשר היה לתקן את הנזק ב2021. בקיצור, אוהדים של ריאל יכולים להכין את השמפניות שלהם לא רק לשנה הנוכחית , אלא גם לשנים הקרובות.

הנקודה החיובית בכל הסיפור שזה יצמצם טיפה את כל אוהדי ההצלחות של ברצלונה. :slight_smile:

2021

כתבת יפה משה. זו בדיוק הסיבה שככל הנראה תקנו את רודריגו ב150 מיליון יורו בקיץ.

אולי כתבת בצחוק שאוהדי ריאל יכולים להכין את השמפניות אבל אני ברצינות מצפה לעוד שנה שנתיים. כשמסי כבר איננו וכל החורים שההנהלה שלכם יצרה והוא סתם יתגלו.

אני לא מבין למה אתה כותב בלשון עתיד. הבלון כבר מתפוצץ. לדעתי , אנחנו חוזים ב"ימי פומפיי האחרונים".

אומטיטי עם ברך נפוחה. נשאר לנו בלם אחד בסגל.

פיקה כבר חזר לאימונים.
וחוץ מזה סרג’י רוברטו הוא גם בלם :grin:

ואם להיות רציניים, אפשר להוציא הרבה יותר מהסגל הקיים. בארסה צריכה פסיכולוג הרבה יותר מלהחליף חצי סגל.