מחזור 23: מאבדים יתרון בדקה ה-93 ומסיימים בתיקו 1 מול אתלטיקו

אז ויניסיוס בסוף לא בהרכב, אבל דווקא בראהים כן. החלטה מוזרה.

זאת אשמתו של חוסלו כמובן.
מה הדביל הזה מחליט לשים צמד כמה ימים לפני הדרבי?
ועוד חושב שהוא יקבל מאנצ’לוטי הרכב אחרי זה פחחח

מפחד לנאחס אבל הרבע שעה הזאת בינתיים של קמא צריכה להבטיח לו הרכב עד סוף העונה. לא יודע במקום מי ואיך, אבל הוא צריך להיות השם הראשון שאנחנו מרכיבים.

אחלה בראהים!
גם בינתיים משחק טוב שלו ולגמרי מגיע לו הגול הזה

לפחות יודע לבעוט

איזה משחק קשוח קצבי ונהדר. של שתי הקבוצות.

ועכשיו דמיינו לעצמכם במשחק כזה את ויניסיוס, מתבכיין ועוצר אחרי כל עבירה.

אבל היי אולי היינו מסוגלים ליצור משהו גם משמאל.

מהירות החשיבה של קמאבינגה זה משהו מדהים.
פשוט מטורף תחת לחץ, פוטנציאל להיות קשר על חלל.

היינו יוצרים שער חובה מאיבוד כדור של מנדי

ועכשיו ברצינות, הרבה יותר מעדיף את השטף במשחק, השילוב והוורסטיליות של הצמד ברהים-רודריגו גם עם החסרונות שלהם מאשר לקחת את ויני והחסרונות שלו

לא יודע על מה אתה מדבר. רודריגו בכל המחצית הזאת עם שתי פעולות משמעותיות בלבד. אחת בהגנה ואחת בהתקפה, שתיהן מימין. אין לנו כלום ושום דבר מאגף שמאל.

איזה כדורגל טוב אנחנו משחקים כשהמושתן הקטן לא משחק, ברהים הרבה פחות טוב מויני אבל כל פעם שהוא משחק במקום הבכיין אנחנו נראים הרבה יותר טוב, המשחק שלנו זורם יותר, תוקפים משני הצדדים, מניעים כדור, לא מתבכיינים לשופט, לא רבים עם שחקני היריב, בלי חיוכים מטומטמים למצלמה, כדורגל כמו שכדורגל צריך להיות.
אם לכל הטוב הזה היינו מוסיפים גם חוסלו ברחבה אז היה הרבה יותר טוב.

אתלטיקו מהצד השני באה רק להרים כדורים לרחבה, נכון שאין בלמים אבל רק הרמות ?

עכשיו שקרלו רק לא יהרוס עם איזה מודריץ’ במקום קמא/פדה, ואיזה צמד זה הקמאפדה הזה !

מה הם צריכים יותר מזה? היו קרובים כמה פעמים רק מההרמות האלה. אנחנו צריכיםמלפחות עוד שני שערים כדי לצאת מפה עם ניצחון. הפעם הוא לא יגיע דרך ההגנה.

קמא מעולה, פדה מעולה. במשחק הקודם צ’ומה היה מעולה. אני מתלבט מה צריך להיות הקישור הראשון שלנו כי קרוס (בלי לוקה) מוסיף לנו את האופציה להיות לא לחיצים.

הכל בצחוק כמובן אחי לא חשבתי שזה באמת עוקצני,אהבתי את ההומור.

אחלה מחצית,משחקים בקצב גבוה מאוד,הנעת כדור מהירה עם הרבה חילופי מקום,בראהים מרחף על המגרש.
כצפוי כל הגבהה שלהם לרחבה זה התקף לב,לא יודע אם נשרוד את זה עוד מחצית שלמה,אנחנו חייבים להבקיע עוד.

היו כמה התקפות שלהם שהיו יכולים ללכת מהר לעומק ולתפוס אותנו לא מוכנים והם העדיפו כדור לצד כדי להכניס הרמה, נכון שיש להם יתרון גובה אבל השיטה שלהם צפויה וזה עוזר לנו.
חוץ מזה קרבחאל ונאצ’ו זאת הגנה פגיעה לא רק מהרמות

זה כי אנחנו אשכרה בונים התקפה ומנסים לשחק חכם, במשחק הזה ספציפית זה קורה בעיקר מימין וכנראה הוראה ישירה של אנצלוטי ומול שאר היריבות היינו מנסים באופן מאוזן יותר בדיוק כמו בתקופה שויני היה פצוע

היית מעדיף היום לראות ״שיטת משחק״ של להעיף כדור ארוך לויני ויד המקרה?
אני מקצין בכוונה, וכמובן שלויני יש המון איכויות, אבל אני לא חושב שאיתו היינו יורדים למחצית הזאת ביתרון

עוד משהו בנוגע למשחק, היופי בזה שקמא פותח (וביכולת שלו כמובן) זה שפדה לא מסורס כמו שהתרגלנו ושחשבתי שיהיה במיוחד עם ההגנה של היום, מצטרף להתקפה גם אם לא באיזור מסוכן, עושה את הפריצות הנהדרות שלו ומרוויח המון שטחים

האמת היא שאני מתחיל להתייאש בכל מה שקשור לויני. להרגשתי זה נהיה cool לרדת עליו ולהציג אותו כיוזלס. מוזמנים לחשוב עליו מה שתרצו, מבחינתי מי שלא מבין למה הוא מקבל מהמועדון יחס של כוכב שלא יבין. אני פרשתי מהדיונים האלה, נקסט.

בסדר תחכה קצת כי ברור שכשהוא יכנס הוא גם יתן גול…:joy:
ואז תרד עלינו

אובלאק זה במלרע???

בעונה יותר צמודה זאת החמצה של אליפות מה שרודריגו עשה עכשיו. הוא לא וורלד קלאס לצערי הרב מאוד.