פציעות והשעיות 24/25

רובאייס.
השופטים שייכים להתאחדות, לא ללה ליגה.

לא כיף איתך במסיבות…חחח

זה לא שאני רוצה לתפוס אותך במילה.
יש לנו אג’נדה נגד טבאס, אבל לא כל דבר רע שקורה לבארסה בליגה הוא באשמתו. לכן בעניין השופטים רציתי לדייק. הוא לא מנהל אותם .

אז הוא לא לבד.

מי שופט במשחק של סביליה? לאוז. כמו שחשבתי, הוא ימשיך לשפוט וכולנו נסבול.

בתכלס זה לא שינה הרבה.
גם לפני הערעור הוא היה אמור להיות חסר מול אתלטי ו2 הקבוצות האחרות שהוא יחסר בבית זה אותה רמה כמו אספניול בבית.

רוביאלס :wink:

הוא היה אחראי על הואר מול אתלטי. זה אותו אחד שאם אני לא טועה לא ראה פעמיים שהכדור עבר את הקו מול בטיס במשחק המפורסם ההוא . אם אני לא טועה.

דאבל הרננדס

השופט הראשי יהיה מונוארו מונטרו.
שפט אותנו ב 15 משחקים בליגה. 11 נצחונות, 2 תיקו ו 2 הפסדים.
כרטיסים חילק כמעט שווה בשווה בין בארסה ליריבות. פנדלים נתן 1 לנו ו 3 ליריבות.

הרננדז*2 כשופט ראשי היה דווקא טוב לנו. אמנם ניצחנו איתו רק 12 מתוך 25 משחקים, אבל הוא נתן הרבה יותר כרטיסים ליריבות ונתן לנו 8 פנדלים לעומת 1 ליריבות.
אני דווקא זוכר שיפוט שערורייתי שלו מול אתלטיקו ב 2020, אחרי חידוש המשחקים אחרי הקורונה. אבל באותה תקופה כל השופטים עשו הכל כדי שריאל תיקח, היו הרבה שערוריות, הוא לא היה יוצא דופן.

לא יודע כמה זה אמין, אבל -

giphy (8)

זה יותר נראה לי כמו שהצמידו לו אקדח והכריחו אותו לחתום על המכתב.

ברוך שנפטרנו מעונשו של זה.

הוא התחיל לאבד את זה. הנהלת הלה ליגה כנראה לא רוצה את התשומת לב הזאת, הגיע הזמן לגמור את ההצגה שלו. ראו אותה בכל העולם, עשה את שלו, ביי. יקבל זר פרחים מאת’, הם היו צריכים עזרה לקחת אליפות.

loki-very

שמישהו יברר עם @RDT ברגעים אלו בסדר.

סרטון קצר ומעניין שמראה בצורה דיי ברורה מה עבר על פאטי. אני אישית לא ידעתי מה עשו בסשנים בברצלונה בשיקום, ואני חושב שגם הטענה של “עשו שני סשנים של שיקום במקום אחד עבור ליום פאטי” היא בהכרח מצביעה שהם הפעילו עליו יותר עומס כי אני לא יודע מה כל סשן הכיל אז חסר פה לא מעט מידע.

אז…

יש מצב שבוסקטס יהיה כשיר?
בגומלין אנחנו בלי גאבי וספק בלי פדרי

לפי MD, פדרי בחוץ 3-4 שבועות.
תכין את עצמיך ל 4-3-3 עם קישור של רוברטו-פרנקי-קסיה .
או אלבה קשר שמאלי יחד עם באלדה.

נשמע שפדרי בספק לקלאסיקו הראשון ברצף 3 הקלאסיקואים המתקרב. אה…ושהוא יחמיץ את הגומלין באולד טראפורד.

יחמיץ גם את קאדיס ואלמריה. שזה פחות נורא.

כצפוי צ’אבי אנס את האונסה. אם הוא סמך על סרג’י או על קסייה הם היו צריכים לקבל דקות ולתת לפדרי וגאבי לנוח עוד לפני המשחק של יונייטד.

מעבר לניהול המשחק בו צ’אבי פשוט גרוע, אין איך לייפות את זה.