מחזור 24 :: 3-5 מבולגן על בטיס בחוץ

קובא בעיני רע בלי כדור ומצויין עם הכדור / כשהכדור בשליטה שלנו. ראיית המשחק שלו שואפת לאפס. הוא לא יכול לבנות משחק, הוא לא יכול להרוס משחק ליריבה בצורה מתמדת, למרות שמדיי פעם יכולות לצאת לו פעולות טובות.

אני חושב שבכללי עמדה יותר התקפית תיטיב איתו יותר, איפה שהוא יוכל להשתמש בטכניקה ובמהירות שלו. הוא נראה אבוד כרגע באמצע המגרש והמיקום שלו מביך. הוא יכול לשחק כאחד משלישיית קישור אבל כאחד מצמד הוא עדיין לא שם.

מודריץ’ וקסמירו הם הכי קלאסיים לתפקד במערך שכזה.

העמדה האידיאלית בשבילו היא בהחלט הקשר השלישי. לא האחורי ולא הבונה משחק, ואני לא בטוח בכלל שקרוס עדיף עליו שם.
קובא עושה הגנה טוב מקרוס ותוקף טוב ממנו עם הדריבל הבאמת מצוין שלו והמשחק לעומק, וכשיש את מודריץ שינהל משחק אני מעדיף את קובא לצידו ולא את קרוס.
גם מבחינה טקטית זה יועיל לנו כי פתאום בהרכב השני יהיה לנו שחקן שידע לנהל משחק, כי קרוס ומודריץ הם היחידים שיודעים לעשות זאת ברמה גבוהה.
בכללי אני פחות אוהב כשקרוס ומודריץ פותחים יחד, שוב יש משחקים שאני בעד ההרכב הזה כמו נגד פריז לדוגמה.

גם אני חשבתי ככה, אבל אני כבר לא בטוח. הוא יותר אנרגטי, אבל מרגיש חסר שכל. כאילו שיחררו כלב במגרש והוא סתם רץ אחרי הכדור.