מחזור 28 : מנצחים 1:0 את מאיורקה בבית (לאמין)

שהיה ברור שאני האחרון אבל האחרון שמשווה כל שחקן אבל כל שחקן למסי. זה מטומטם ורק מזיק במיוחד לשחקנים שאותם מפילים עליהם את הלחץ…

אתה יכול להשוות, השתן לא יעלה לו לראש מהקריאה פה.
אם יהיה חצי מסי, עדיין יהיה מהטובים בעולם, והוא בדרך לשם.
גם קוברסי היה מעולה, עוד ילד שאף אחד פה לא הכיר בקיץ.
גיו איכזב, אבל לא רק באשמתו. היו צריכים להרים לו כדורים במקום לנסות כל הזמן על הדשא.
גונדוגן ניה הכי גרוע, וזה מדאיג לקראת נאפולי. הוא אמור להיות המנהיג, לא להיות נטל

אם אתה משווה אותו למסי אז אתה מצפה ממנו להיות מסי.

זה הבעיה. גם אם הוא היה רבע מסי זה נס משמיים ואני קונה את זה עכשיו. רבע מסי זה עדיין יהיה אחד השחקנים הטובים בשוק.

אני לא.
אבל הוא בהחלט מזכיר לי את מסי בהרבה מובנים. את מסי המבוגר דווקא

שאנחנו בפורום פה משוים למסי זה סתם להרים ציפיות שלנו לשמים וכנראה להתאכזב בסוף התהליך. זה מן הסתם לא מזיק לשחקן עצמו. (מזיק רק למי שמרים את הציפיות שלו)

הבעיה שלי שעושים את זה גם בברצלונה. זה מכניס לחץ ומוציא את השחקן והאוהדים מפורפורציות.

ובכלל, התגובה שלי באה להדגים לאיפה נפלנו. שום קבוצה נורמלית ותחורתית לא יכולה להתגאות בזה שילד בן 16 מציל לה את התחת לבדו. זה לחובת ברצלונה לא לזכותה .

בשקט בשקט סוגרים משחק ליגה שלישי רצוף ללא ספיגה, לא מובן מאליו ביחס לשכונה שיש בהגנה העונה. המשותף בשלושת המשחקים האחרונים זה קובארסי-קונדה-קאנסלו שזוכים להמשכיות ולעמדות קבועות מאז הפציעה של באלדה. מעניין אם צ’אבי יבטח בקובארסי לפתוח גם מול נאפולי או שיילך על האופציה השמרנית של איניגו-אראוחו כמו במשחק הראשון.

פעם ראשונה העונה

אני לא חושב שבארסה נשענת או רוצה להישען על ילד בן 16, אבל זה מה יש והוא בינתיים לא עושה במכנסיים. גם גאבי וקוברסי לא עשו, וגם באלדה בעונה הראשונה שלו.
אולי יש פסיכולוגים טובים בלה מסיה.

יותר הפריע לי שבארסה נשענת על שחקן בן 35 שעד לא מזמן ממש הסריח את הדשא ולא ירד ממנו אפילו לדקה.
אין לי בעיה להישען על השחקן הכי טוב ברגע מסוים. עכשיו זה לאמין, ולא אכפת לי שהוא בן 16.

הייתי מוסיף גם את כריסטנסן שנותן יציבות ותרומה הגנתית בצורה שרומאו והאחרים לא הצליחו להביא.

חבל שאנחנו תמיד נותנים לזה להגיע למצב שאנחנו צריכים להבקיע בקושי ואז לשמור על תוצאה בקושי. אפילו פנדל פשוט אנחנו חייבים לסבך. טוב, זה עדיף על לספוג גולים קלים ואז לרדוף אחרי היריבה.

הקבוצה הזאת חייבת מאמן.
כשהתחיל המשחק היה לי רעיון בראש של מה בארסה רוצה או יכולה להשיג, ובפועל אנחנו רואים את אותו דבר כבר שנתיים. כלום ושום דבר.
השחקנים עומדים באותם מקומות, מניעים את הכדור בצורה הכי שבלונית שיש ומדי פעם משהו מתפלק. שום רעיון, שום חילופי מקומות, שום חיים במשחק. וכמה עוד אני צריך לראות את קונדה מקבל כדורים איפה שיש שטח לבד או מצטרף לרחבה, עד שהמאמן שלו יבין שזה צריך להיות מישהו אחר באיזורים האלה? לא מבין את התפקוד המוזר הזה.

מה שקורה עם ימאל וקובארסי זה לא שפוי.
שני ילדים בגיל ממוצע של 16.5 מחזיקים את הקבוצה מעל המים. הגול של ימאל זה קלאס טהור, וקובארסי שלט בכל רגע בצד ההגנתי והציל אותנו לא פעם ברגע האחרון.
שני כישרונות על עם תרומה איכותית בשני צידי המגרש. כמה ברי מזל אנחנו.

בוקר טוב… המשחק היה כ"כ משעמם שליטרלי נרדמתי עד עכשיו!!

אני מבין שהיה גול יפה של לאמין? אראה מחר את התקציר. בכל מקרה בנוגע להשוואות למסי - בואו נסגור שגם רבע מסי זה השחקן השני הכי טוב בהיסטוריה, והלוואי. מבחינת מה שיש לו ברגליים? אפשר לחלום על זה, הוא לגמרי מצית את הדמיון. אני הראשון פה בפורום שהעז לעשות את ההשוואה, אל תפחדו להגיד את זה בקול - גדל פה שחקן בקליבר אחר לגמרי.

מלשחק עם פדרי, גאבי ודה יונג, הוא התדרדר ללשחק עם רפאיניה, כריסטנסן ורומאו. הבן אדם אבוד.

תיקנתי לך

קצת מאגירה מאמן מאירקה.

Javier Aguirre: “When I first saw Leo Messi, I remember when he played as a reserve player. I could tell, what a rat! And this Lamine Yamal, he looks like a rat too the little scoundrel! He’s very young, but I’m sure he will give so many great things for Barça.”

Javier Aguirre: “What can I say about Lamine Yamal? The kid just shot and decided to score right in the edge of the net. That’s it! Good night!” *laughs

אולי צ’אבי בכל זאת קורא פה, לפחות את ההודעות שלך.
Xavi: “I haven’t seen any negative opinions on Lamine’s importance for the team yet, but surely they will soon start. ‘The 16 year olds are carrying the team.’ But no, there hasn’t been anything negative yet.”

לא יהיה מסיבת עיתונאים אחת שלו שאני לא ירצה. לקרוע את השיער מרוב כמה שטויות הוא יכול לשחרר…

ואני בוגר קומאן…