מחזור 29 :: ניצחון בהילוך שני 2-0 ( אלקאסר מסי)

טוב, ברצלונה במצב רוח בשמים, 8 נקודות יתרון בפיסגה, ניצחון חלק על הנייר על צלסי ויריבה נוחה באופן יחסי ברבע גמר.

אבל בעיני הכל נראה סתמי וחסר עניין, השחקן שאני הכי אוהב בעולם, הודיע שהוא חושב ברצינות (ולפי כלי התקשורת בקטלוניה כבר הכריע לעזוב) לעזוב לסין בסוף העונה. את קרויף כשחקן מן הסתם לא הכרתי, שפפ עזב הייתי נער ולא מחובר למועדון כמו היום, שפויול פרש, כאב לי, אבל השלמתי עם זה, כי לכולנו וגם לו היה ברור שהוא לא יכול להמשיך יותר. כשצ’אבי עזב ליבי נסדק, אבל שהוא יעזוב הלב שלי ישבר לרסיסים. אנדרס הוא הפרצוף האמיתי של המועדון וכל מה אני רוצה שברצלונה תהיה.

מה המצב ברצלונה?

מבחינת כדורגל נטו, המצב לא רע, הגרלה סבירה ברבע גמר אלופות, מקום ראשון ומסי במצב רוח נפלא.
אז רגע לפני שיוצאים לפגרה מעיקה ומיותרת נוספת של נבחרות, מארחים את בילבאו .

הצד השלילי של המשחק נגד צלסי זה הפציעה של בוסקטס. מה שככל הנראה, יאפשר לגומש לקבל הזדמנות נוספת לדקות משחק.

מצב הסגל:

אחרי תקופה קצרה של סגל מלא שוב חוזרים לסגל חסר ובעייתי:
דניס, סמדו, בוסקטס ורמאלן ( לשם שינוי פציעה קלה)

לואיס סוארז מושעה.

image

מה המצב בילבאו?

כאמור האקסית של ארנסטו, מגיעה בעונה לא טובה בלשון המעטה, אחרי ההדחה מהליגה הארופאית ביום חמישי.

בליגה, בילבאו במקום השתים עשרה, 35 נקודות, יחס שערים שלילי (29 כבשה לעומת 31 ספגה) .

למרות זאת, צריך להיזהר מאדוריץ הלא נגמר (8 שערים ובישול אחד) איניקי ווילאמס ( 3 שערים) והפרובקטור ראול גרסיה ( יכול להיות שהוא מורחק בגלל צהובים?)

שהיה לנו בהצלחה !

תמונה אומרת הכל:

אין פייט, אבל זה לא מעט בזכות השלישייה האחורית שבסוף תשכנע אותי שהיא אשכרה מהטובות באירופה. היה הילוך ראשון בהתקפה (אבל יש את מסי ועוסמאן), היה הילוך ראשון בהגנה (אבל יש את פיקה&אומטיטי ואלבה) וכרגיל עם ואלוורדה, אין קישור יצירתי.
אבל יש דיוס שנראה כמו המקצוען היחידי בשכונה.

אגב
עוסמאן יודע משהו על בישולים, הוא עושה את זה בשתי רגליים והרבה טונות של פוטנציאל. לפעמים זה נראה שבישבילו לבשל זה כמו ברירת מחדל. מדהים.

אגב 2
קוטיניו חייב שיעורים פרטיים מאנדרס על כל פאזת הקישור, אחרת פשוט נקבל וירטרואוז התקפי, שזה לא מעט, אבל לא מה שאנו זקוקים לו נואשות.

המשחק הזה היה EDUCATIONAL VIDEO מצד בארסה בו היא פורסת את התרחישים האפשריים ליום שאחרי בוסקטס. מחצית ראשונה-תרחיש מספר 1. מחצית שניה-תרחיש מספר 2.

מאז שלכלכתי פה על דמבלה, כוחות היקום מנסים להראות לי כמה אני טועה.

בני אמר הכל על המשחק, החדשות הכי טובות היום: ויאריאל ככל הנראה, העניקה לנו את האליפות היום. 11 הפרש. הדרבי המדרידאי הבא הולך להיות מרתק…

תגובה אוחדה לנושא קיים: הפורום שלנו :: דברים טכנים, עידכונים, שאלות, הצעות, ביקורות וכו’

מממ נמחק לי הפרופיל

ענו לך בדיון המקורי - אתה מחפש את ספורטאנטר, שם נמצא היוזר שלך. פה זה פורום אחר.