מחזור 29: 2:4 יפה על אוססונה| ויניסיוסX2, קרבחאל, ברהים וכמעט גולר

מסכים לגבי רודריגו ורק אוסיף שמה שמבאס זה שאיכשהו ויני כובש את כל הגולים שבחיים לא חשבנו שהוא יכבוש (נגיד בנגיחה) ועוד ממצבים/מיקום שעל הנייר רודריגו בכלל אמור להיות שם.

אני חושב שהגעת אמבפה דווקא תעשה טוב לרודריגו. אני מקווה שקרלו יבין סוף סוף שהוא מאמן ריאל מדריד ושבלינגהאם לא אמור לתפוס משבצת של שחקן התקפה. במצב כזה רודריגו ישחק ביחד עם עוד שלושה כוכבים. ההגנות יצטרכו לחלק את העבודה בצורה מאתגרת יותר. רודריגו (ובעצם שלושת האחרים) ירוויח מכך.

יהיה נחמד אם ברצלונה תאבד היום נקודות בוונדה מטרופוליטאנו נגד אתלטיקו מדריד. “בשביל הכיף” שיהיה פער גדול למקאה חירום. ואז ראיתי את ההרכב של צ’ולו כשהקבוצה שלו צנחה למקום החמישי בטבלה. אמנם אנטואן גריזמן נראה נגד ברצלונה כמו גופה אבל למה הוא על הספסל? וגם קוקה…וממפיס…מה אני מפספס? גם ככה פגרת נבחרות אוטוטו. חבל. לפחות לאמין ימאל המפלצת על הספסל…

גריזמן לא כשיר בחודש האחרון, וההארכה נגד אינטר גמרה אותו לגמרי. בכלל כל הסגל של אתלטיקו גמור.

דור אתה יודע שוונדה כבר מזמן לא הספונסרים של אתלטיקו נכון? :rofl::rofl::rofl:

אני בפעם השניה בתוך שבוע מוצא את עצמי ממש בצד של אתלטיקו. מרגיש רע עם עצמי.

כמה מילים על “סאגת” ארדה גולר ברשותכם:
אלה שקוראים את הפרשנויות שלי אחרי משחק ומאזינים לי בפודיום - כבר יודעים שאני “יורד” על קרלו אנצ’לוטי לא מעט וחושב שהוא מקובע ושמרן. לגבי גולר זה קצת עניין אחר.

במצב של 1:4 בדקה ה-60 כמובן שעדיף לראות את הטורקי על חשבון עוד דקות ללוקאס ואסקס לדוגמא. אני מעדיף להיזהר מאוד עם המחמאות לצעירים, ותמיד כששחקן כל כך צעיר בלי ניסיון בליגות הגדולות משחק הרבה במועדון גדול - זה בדרך כלל בעת משבר או מכת פציעות מטורפת (עיין ערך ריאל מדריד 2018-19 ו-ויניסיוס ג’וניור). אבל כל אחד רואה שיש לילד כדורגל ברגליים. הוא מכדרר ברחבה כאילו הוא על חוף הים. וקשה להוכיח את עצמך במעט דקות.

מצד שני ישנן לא מעט נסיבות מקלות. הילד עדיין לא ממש מתאים פיזית. היו פציעות, היו לחצים, אולי אובר-מוטיבציה לחזור לשחק. קיבלנו הגרלה אכזרית בגביע המלך ולא היה עוד משחק סטייל ארנדינה כדי לתת לגולר עוד הרבה דקות. אני גם יכול להבין שקרלו רוצה להחזיר את רודריגו לתלם למשל. הפער שלנו בצמרת הטבלה עדיין לא מספיק גדול כדי לשחק איך שאנחנו רוצים. הקבוצה גם לא דורסת. מעט פעמים הכרענו משחקים מוקדם וזה בעוכרינו.

בכדורגל ובטח בריאל דברים לא הולכים בקלות. תחשבו כמה צעירים בגילו שעשו עונת פריצה היו מתים שריאל מדריד תסתכל לכיוון שלהם בכלל. גולר - ואני בטח לא יכול להגיד שהוא ‘לא עושה’ - צריך לעבוד קשה מכולם. מאמן כושר, תזונאי, פחות לקרוא בתקשורת. הלחץ של מדינה שלמה לא עוזר. אני כן חושב שבקיץ כדאי לו לבחור נכון ולעזוב בהשאלה לקבוצה טובה עם סגנון התקפי, אולי בספרד כדי שנהיה בקשר.
אגב עם כמה שהבעיטה אתמול הייתה גאונית - אותי הרשים יותר השער שכבש או איך שסחט פנדל נגד ג’ירונה. כן - “תן לילד לשחק! קרלו!”, אבל בתבונה. בואו נקווה שסיפור האליפות בליגה יסתיים פחות או יותר אחרי הקלאסיקו(?) ושנמשיך בליגת האלופות והילד ישחק עוד ועוד. ואמוס