תואר ראשון על הכף: מנצחים 3-1 את ולנסיה בדובאי במשחק טוב (קרוס, איסקו ומודריץ')

• לא אהבתי את החילוף של יוביץ’, למה לא לתת לו לסיים משחק? מראינו הרי עוזב במילא והתשע דקות הללו לא ישנו לו.
  • ואלוורדה שווה מינימום בישול בכל משחק, לא משחק גדול שלו היום ובישל, איזה שחקן!
  • מי צריך חלוצים כששלושת שחקני הקישור מבקיעים? זידאן גאון.

6 שחקני ההתקפה הכי טובים שלנו לא משחקים ואנחנו שולטים לגמרי על המגרש, מנצחים בקלות עם 3 שערים מבריקים והיינו יכולים להבקיע עוד הרבה שערים אם החבר’ה לא היו משתעשעים ויש עוד כאלה שבאים בטענות ? :flushed:

מה עוד אפשר לבקש ? יש ביקורת ויש לנסות בכוח לצאת יותר חכם מכל העולם.

בדיוק מה שחשבתי עליו במחצית השניה.
כל כך מתבקש שתהיה לקרבחאל אלטרנטיבה אמיתית.
אני מאוד אוהב את קרבחאל, תמיד אהבתי, אבל הוא לא נראה טוב.
אי אפשר לבקש גיבוי טוב יותר לקרבחאל מאשרף, אם הוא לא היה שלנו היינו קונים אותו.

טיול בדובאי. לפני המשחק אמר זידאן: “לא באנו לטייל”, אבל בהחלט טיילנו. 1:3 חלק על ולנסיה בחצי גמר הסופרקופה. כבשו: קרוס (מהקרן), איסקו (שער בכורה העונה) ומודריץ’ (בסיבוב נהדר עם הפאלש) - כבשו. פארחו צימק בפנדל בתוספת הזמן.

התקאמבקו - מרסלו שלא שיחק כבר חמישה שבועות, וחאמס (חודשיים וחצי).
סיבוב פרידה - מריאנו דיאס שעלה בטירוף אמנם אבל יצליח בקבוצה אחרת.
מחוסר עבודה - קורטואה שישמור את הרשת הנקייה למשחק קצת יותר חשוב.

כמה חבל שלא היה לנו איזה גול ‘מוזר’ כזה כמו של קרוס שפתח את הסכר באחד המשחקים כמו בילבאו ובטיס בברנבאו, מאסטייה, לא יודע. אני עדיין מתנגד נחרצות למערך הזה (מעניין איך המשחק היה מתפתח בלעדיו) אבל שמח לאכול את הכובע, זידאן תמיד עושה בית ספר לכולם. זה הזוי שדווקא בעונה כזו שאנחנו חושבים שצריך להיפרד ממודריץ’ - הוא כובש חמישה שערים, יותר מכל עונה אחרת אצלינו ואנחנו בסה"כ במחצית העונה. הזוי שבשני משחקים קשים כמו נגד חטאפה ו-ולנסיה כבשנו שלישייה והיום יכולנו לכבוש גם חמישייה ובמשחק בית נוח כמו בטיס ובהרכב מלא אנחנו לא כובשים.
גם אני התבאסתי על הפנדל אבל אין דבר, נשמור את השער הנקי למשחק אחר וחשוב יותר. לא מתחייב שזה יקרה בראשון מן הסתם אבל אולי במחזור הליגה הבא.
מהמעט שהיה אפשר להסיק מיוביץ’ - אני חושב שזה דווקא מרשים שהוא לא נוהג באנוכיות, הוא תמיד מחפש את האפשרות הכי טובה ולאו דווקא הוא בועט. הוא מהיר עם הכדור, הוא חכם, הפס שלו נקי, אין לי בעיה שמריאנו קיבל הופעה השנה ודקות פרידה, זה יפה מצד זידאן, מקווה לראות יותר מיוביץ’. היום בקושי הגביהו לרחבה וכמובן שהוא לא מתואם עם האחרים. יש לנו כל מיני שחקנים שרחוקים משיאם אבל מעניין לראות מה היה קורה אם היה לנו סגל מלא ליותר משבועיים-שלושה. מדבר על חאמס, על מרסלו, אפילו על בייל שאני לא סובל אותו, כמובן הזאר.

איסקו בערב ענק. פעם ראשונה שאני מחמיא לו ואני מרגיש שלא עשיתי את זה לצאת לידי חובה. היה שוב מהיר, בלתי צפוי, דריבלים נפלאים כמו הכניסה לתוך הרחבה. כבר שכחתי כמה הוא היה טוב פעם, הרגשתי לרגע 2017.

יוביץ’, לא מהיר בטירוף, לא טכני בטירוף, לא מסיים ברמה הגבוה ביותר, אבל חזק, מספיק מהיר, חכם, מיקום טוב ברחבה ומסיים טוב בשתי הרגליים ונוגח טוב, החומר ממנו עשויים החלוצים הפותחים של קבוצות אמצע הטבלה בליגות האירופאיות הבכירות.
אם יסכים להישאר בריאל לקבל את הפירורים שהוא מקבל אני אהיה מרוצה, יותר מזה קשה לי להאמין שהוא יהיה.

הם גם ככה משחקים יותר מדי, להזכירך רודריגו היה אמור להיות בקסטיליה השנה וויניסיוס מחלק כדורים לקהל.

נראה שזידאן הבין שמההתקפה שלנו הוא לא יקבל גולים אז הוא לפחות מנסה להקשות על היריבה לכבוש, סך הכל החלטה נכונה, זה מה שיש כרגע וזה עדיף על לספוג חמישיות בקלאסיקו…

אם הציפייה שלך הייתה שהם יהיו יותר גבוה ברשימה הזו אז הציפייה עצמה היא מראש לא ריאלית. שני ילדודס שטרם הוכיחו שהם שווים אפילו חילוף ראשון במועדון כמו ריאל מדריד, כשאחד מהם היה מיועד בכלל לקסטיליה העונה.

רודריגו פתח בהרכב וכבש בעקביות במשך כמה משחקים והנה הוא עדיין השחקן עם מספר השערים השני הכי גבוה אצלינו. ויניסיוס היה טוב בשנה שעברה, בטח בהתחשב בזבל סביבו. אתם מתעלמים מהנקודה. מה שקורה העונה לדעתי הוא קצת מוזר. אם זה היקף הפציעות, אם זו העובדה שבייל כבש רק שני שערים (וגם הוא האמת פצוע, וגם חאמס פצוע) - מי יכל לדמיין את זה, אפילו פתיחת העונה של הזאר שגם במעט ששיחק ציפיתי ממנו ליותר ברמת המספרים (כל משחק הייתי בטוח ‘הנה זה קורה’ והוא השתפר משמעותית אבל לא הצליח להירשם בסטט’).
המערך אתמול עבד נפלא, או.קיי, שמח לאכול את הכובע, אני עדיין בעד משחק אגפים, חושב ששיחקנו עם יותר מדי קשרים ודי מופתע שאנחנו זוכים לגולים מהקישור שלנו. אני משוכנע שזה היה יותר קשה בלי הגול המהיר יחסית מהקרן.

אני שם בצד את הקלאסיקו בגמר (ואם זו אתלטיקו אז מבחינתי אין טעם למערך נסוג, הם בעצמם אוטובוס), אין ממש משחק גדול באופק. בהנחה שהזאר עדיין לא חוזר, מה ההרכב שלך?

• איסקו - הפכפך כמו ילד מתבגר. כשהוא רע אלוהים ישמור, מעגל של קקה שקשה לצאת ממנו. כשהולך לו הוא חוזר תוך דקות ליכולת שיא. אחרי הגול חזר להיות קוסם והבוס של הקבוצה. לא תופעה חדשה אבל מדהים כל פעם מחדש. גלגולו של גוטי.

• איסקו2 - זה סגנון הכדורגל שהוא נולד בשבילו, זה הסגנון שבגללו מקשרים בינו לבין פפ כל השנים. עם הכדור, איטי, פס ועוד פס, לחץ גבוה ובלי ספרינטים לחצי שלנו כפי שמצפים ממנו לעשות מאז שאנצ׳לוטי ניסה להכניס בו מיץ סיידורף. שלא יובן אחרת, התלונות הן רק אליו ולא למאמנים כי אנחנו לא בשנות התשעים, ריקלמה פרש מזמן וכבר לא משחקים ככה כדורגל ב2020. אבל אני מת על מספרי 10 שהכל עובר דרכם.

• זידאן כמו בעונת האליפות מקשה מאוד על יריבות להתכונן אלינו. כמאמן יריב אתה פשוט לא יכול לדעת מה תקבל מולך, למרות שבחודש האחרון בהינתן הסגל החסר נראה שהולכים חזק על החזקת כדור בכל מחיר בסגנון נבחרת ספרד. הגנתית זה אדיר, ולנסיה לא עשו כלום וזה מתחבר להופעות הטובות הגנתית במסטאיה, קאמפ נואו וחטאפה.

• התקפית אין פה כלום וזה לא כדורגל בר-קיימא, לא מול אוססונה ולבאנטה וכל שאר המרביצות והמסתגרות שאנחנו פוגשים רוב הזמן. גם אתמול, שורה תחתונה בשעה של שליטה מוחלטת הגענו למצבים דרך מצב נייח שנגח וראן, קרן שנגח איסקו, גול אולימפי ורק מהלך כדורגל אמיתי אחד בשער השני.

• בהמשך להודעות האחרונות, זה ברור שצריך יותר שחקני התקפה ויותר מהירות ותעוזה. לצערנו אין את זה בסגל. הברזילאים זה נחמד פה ושם אבל לא בונים איתם מדינה. מודריץ׳ בכושר סביר עדיף על שניהם בכל יום ובכל מערך. גם איסקו.

• בעונת האליפות זידאן ידע להעלות קבוצה שונה בין משחקים גדולים למשחקי הליגה שבהם פשוט צריך לרמוס גם אם באיכות ביצוע לא גבוהה. אז היה הרכב ב׳ שסיפק את זה, עכשיו הסגל קצר יותר אבל אני מאמין שזידאן יצליח לעשות את זה שוב ונעקוץ את הצלחת. הזאר יחזור, ויניסיוס יתפרע פה ושם, קצת רודריגו, קצת חאמס, קצת לוקאס. אני אופטימי. רק בבקשה שיעשו כבר רמונט בעונה הבאה, לא משנה כמה מועמדים נשלח לכדור הזהב.

מסכים עם מה שכתבת, אבל

התקפית לא היה הרבה גם קודם, בטח לא כשהשחקנים הטובים שלנו לא על המגרש. הסיבה היא היעדר איכות בהתקפה ולא עודף קשרים. זה בלט עד כדי כך שמודריץ׳ עשה עבודה יותר טובה מהרבה שחקני התקפה שיכולים היו להיות מוצבים שם.

בנושא אחר, לא אופתע אם יום אחד נגלה שנשיא ולנסיה נכנס לחדר הלבשה ואמר לשחקנים שהוא ימשיך לאהוב אותם גם אם יפסידו. נשמע קונספירטיבי (ואכן כזה, הרי אין לי פרט מידע שתומך בכך), אבל עושה לי שכל בהתחשב בכך שמאד הגיוני שמישהו ששילם הרבה כסף תמורת העברת המשחק מאדמת ספרד ביקש בנימוס לראות בגמר את הקבוצות הנכונות. לטעמי הם היו חלשים מאד וכמה סגירות שלהם בהגנה היו נראות בהשראת ליגה א צפון, משחק אמצע טבלה במחזורי הסיום.

אתלטיקו קצת הרסו את הקונספירציה :upside_down_face:
מצד אחד אני יודע שגמר מול ברצלונה יהיה יותר אטרקטיבי ומרגש ורוצה שיעפילו, ומצד שני אני נהנה לראות אותם סופגים ורוצה שיפסידו. חיים קשים.