מחזור 30 בספרד: 1:2 על סלטה ויגו בבלאידוס במשחק הפנדלים| בנזמהX2

והחברים טועים בדיעבד. מול מאיורקה הוא כבש את השער הראשון וסחט פנדל, מול פסז הוא היה שותף לכל שלושת השערים, מול סוסידאד הוא אמנם לא כבש או בישל אבל היה מאוד מסוכן ושיבש להם את הבונקר לא פעם. מול ברצלונה הוא עשה כמה דריבלים והיה בודד לחלוטין בהתקפה, גם היה קרוב לכבוש אם לא היה בוחר ליפול ולסחוט פנדל.

ויני לא מלוטש, אבל אין לנו משהו אחר. הוא מאוד מסוכן ולא צפוי. הוא עושה התקדמות, ועד שיש צעיר אחד שמקבל הזדמנות לא צריך גם אותו להוריד לספסל בשביל שעוד תרח ישחק בגלל רגשות נוסטלגיה. יש לנו מספיק כאלה בהרכב.

לא צריך להתרגש ממשחקים כמו היום או מפעולות פחות טובות. ממשחקים כמו היום שחקנים גדלים ומתפתחים. לשלוח אותו לספסל כי הוא עשה טעות או עבירה זה הדבר הכי הרסני שיכול מאמן לעשות לשחקן בגיל הזה. תנודות ביכולת הן דבר רגיל וזה בסדר אם הן קיימות.

כן, במשחק היחיד שאתה בוחר בפינצטה, היום היה נזק מהלך.

וניסיוס שחקן מוגבל מאוד וכבר למדו אותו, כל עוד לא ישתפר מקומו בהרכב לא אמור להיות מובטח, בטח שלא 90 דקות כל משחק.

רגע איזה משחק מהחודש האחרון פספסתי? שנלך עוד משחק אחד אחורה? זה היה מול ראיו, הוא היה קרוב לכיבוש פעמיים, יצר מספר מצבים עם יכולת אישית ודריבלים יפים ובישל לבנזמה את שער הניצחון. לפני כן הוא כבש מול אלאבס.

לא בוחר שום משחק בפינצטה. ציטטתי פה את כל המשחקים של הקבוצה. אלא אם כן אתה מתכוון למשחק שלו במדי נבחרת ברזיל, שם הוא גם כבש.

טוב, זו דעתך, מכבד אותך ומבין מאיפה זה מגיע אבל לא מסכים איתך. הוא צריך לשחק ולצבור ניסיון וביטחון, זה לא שאנחנו מושיבים את אמבפה בשבילו על הספסל. הוא כן תורם בשערים ובישולים, זו עובדה, ולמרות שיש לו תנודות קיצוניוצ ביכולת הוא צריך לשחק לדעתי, כי רק ככה מתייצבים ומתפתחים.

לא מסכים. אין שום חוכמה בדיעבד כשמדובר על מנוחה לשחקן שמשחק ללא הפסקה. בנוסף לא ראיתי אף משתמש פה שכתב שויני הוא באנקר ולא משנה מה.

אף אחד לא לוקח ממנו עונה אדירה, אבל בוא…הוא מסריח את הדשא כבר הרבה זמן

ברור שהוא צריך לשחק והרבה, אבל במשחקים כמו היום עדיף שיצא דקה 60, כבר מהדקות הראשונות היה ברור שזה לא המשחק שלו

אם אתה אומר את זה מכיוון של מנוחה וכו’, אני יכול להבין. אם זה ממקום של הוא לא מספיק טוב, עם זה אני כבר לא מסכים. היה לו משחקי נפל ויהיו לו עוד משחקי נפל, אבל הוא השחקן היחידי בסגל שיכול לשנות את המשחק בצורה הכי מהירה שיש וליצור לנו שער מכלום. השני אולי זה אסנסיו עם שער מרחוק אבל זה קורה לעיתים הרבה יותר נדירות.

הקטע עם השחקן הזה הוא שהוא יכול להסריח את הדשא 89 דקות, לריב עם הקהל השופט ועם עצמו, ואז בפעולה אחת לעשות דריבל ולייצר שער מכלום. חוץ מזה דווקא במשחקים כאלו צריך להשאיר את השחקן על הדשא ולא להראות לו שכשלא הולך לו הוא יראה ספסל. כמו שצ’אבי עשה עם פראן טורס ואז זה השתלם לו.

שתיהן קבוצות מזעזות. בעיקר סביליה. קבוצה של בעיטה אחת לשער למשחק.

אבל אתה מבין שבמשחק שבו אנחנו נראים כמו כלום ומובילים ביתרון שביר של שער, יש בעיה להוציא אותו?
אם בנזמה היה מבקיע את שלושת הפנדלים, תוציא אותו.
אבל צריך לזכור שאין לנו שום שחקן התקפי אשר מתקרב לויני.
עונה הבאה כבר יהיה לנו יותר תחליפים שנוכל לתת לו לנוח/רוטציות יותר רחבות.

אני מבין שאפשר להוציא אותו, הבעיה כאן שאתה לא מבין.

הוא רק עשה נזק, אם היתרון שביר תכניס את קמאבינגה במקומו וכך אתה מקטין את הסיכוי שתספוג, כי עם השטויות שהוא עשה והעבירות המטופשות שהוא עשה בקצה הרחבה וניסיוס נתן להם אפשרויות.

מבחינה התקפית בייל עולה עליו גם היום, זה שלא נותנים דקות לבייל זה כבר סיפור אחר.

נשאר חודש ומשהו לסיום העונה. בוא נראה כמה קופצות יהיו עליו.

מה זה משנה? הוא חתום אצלנו ויכול לשחק, וכשהוא משחק הוא מבקיע.

השאלה אם בייל של2022 טוב כמו שאתה מתאר. אם כן, בטוח יהיו עליו קופצות. בנוסף עד כמה שזכור לי הוא טען שיש לו כאבי גב עד לפני הפגרה, כך שהוא לא ממש שש לשחק אצלינו בכל מקרה.

ואםצאתה צודק והוא כל כך טוב אז יאללה המקום באגף הימני שלו מבחינתי עד סיום העונה.

רק לפני כמה ימים שם צמד גדול וניצח משחק חשוב עבור נבחרתו.

כשבנזמה פצוע והמאמן מתרגל את פאקינג מריאנו כחלוץ לקלאסיקו אם אני בייל גם אני אסבול מכאבי גב.
מזלזלים בו והוא שם זין בחזרה

לא ראיתי את המשחק, לא רוצה סתם לדבר. בכל מקרה נראה לי שהסיפור אבוד.

ככה אמרו על דמבלה, ואז צ’אבי נתן לו לשחק. ובייל טוב בהרבה מדמבלה.

לא מבין את הביקורות לויניסיוס, באמת.
הוא כנראה לא אחד מהטופ 5 בעולם היום אבל לא נראה לי שבגלל זה צריך לכעוס עליו.
מילא היו לנו על הספסל את אמבפה האלנד או אחרים אבל לקבוצה יש היום 2 קלפים בדיוק במשחק ההתקפה- היכולת הנהדרת של בנזמה והבלאגן של ויני, הוצאת אחד מהם מהמשחק ועשית 50% מהעבודה. לכן כל משחק יש עליו המון שמירה ולרוב של יותר משחקן אחד והוא עדיין מצליח להביא מספרים יפים של שערים ובישולים, סוחט עבירות, פנדלים וכרטיסים ועושה המון בלאגן ליריבה.

המסקנה היא להביא לו שותפים ראויים שיורידו את התלות בו ויתנו לו יותר חופש בהתקפה כי היריבה תתמקד גם בשחקנים אחרים, לא להוריד אותו לספסל.

יכול להיות שזו דעה לא פופולארית, אבל חלום שלי לראות את רודריגו פותח בשמאל ו-וויני בימין למספיק משחקים כדי שנוכל לבחון את רודריגו. אולי מבחינה ׳ברזילאית׳ הוא פחות ג׳וגה בוניטו מויני, אבל אני חושב שיש לו סיכוי להיות שחקן הרבה יותר שלם. יש בו משהו מאוד נקי ובוגר, גם אם לא תמיד הולך.

הקטע בוויני זה שהוא פעלולן כמעט יוצא דופן ויוצר הרבה בלאגן, אבל אני חייב לראות את רודריגו במקומו מספר משחקים ברציפות ולגבש דעה. יש לי הרגשה שרודריגו יכול לצאת שחקן ענק. יש לו טיפול נקי ויפה בכדור, בעיטה מעולה, והוא מבין משחק.

זה לדעתי מסכם את המשחק בצורה מושלמת. סתם סתם, בלי קשר ל2 פסקאות שלי, זה היה משחק זוועה לצפייה. איך, ביום ששלישיית הקישור תגיע לפרישה, השחקנים הצעירים אמורים להחליף אותם בלי דקות משחק? כמעט בכל דבר בחיים יש צורך באיזון והתחדשות. אנצ׳לוטי כל כך ישן עם המשחק שלו אפילו ברמת היותר ישן מכדורגל של שנות ה90 שהיה לך כמעט תמיד את אותו 11 פותחים אבל עם המחליפים הקבועים שנכנסים כל משחק דקה 45 או 60 כזה. אפילו את זה פאקינג אין לנו.

עוד דעה אולי לא פופולארית, אבל מי כמוני פחות רוצה לראות את קאסמירו משחק? עם כל האהבה ויש על מה, אני לא יכול איתו יותר. גם היום לקראת סוף המשחק הוא התחיל להתמזמז ונתן מסירה בעייתית מאוד שהסתיימה אצל סלטה ליד השער שלנו.

הבעיה ברודריגו היא שהוא לא מעז מספיק ולא לוקח על עצמו. תשים אותו בשמאל ואתה תקבל שעמום מוחלט וירידה ענקית בכמות המצבים שלנו, כשגם את הדבר היחיד שהוא עושה - שזה השתחררות לצד ימין והגבהה לא תקבל ממנו

אם אני לא טועה הוא גם קיבל כמה פעמים הזדמנויות בשמאל ולא קיבלנו ממנו שום דבר(חוץ משער אחד מול אוססונה ב2020…)

אהבתי את הכותרת של העיתונים בספרד, “עוד 11 מטר לכיוון האליפות”, כותרת מדויקת לטעמי.
מה שעצוב העונה קשה לקחת הרבה דברים טובים הלאה, נכון ויני עבר שיפור אבל זה משנה אם אמבפה יתפוס לו את העמדה?. כל השאר להוציא את מיליטאו הנהדר ואולי קצת אלאבה (שאם יש דבר שאני לא מצליח לקבל זה בלם נמוך) אז לא היה התקדמות של אף שחקן ואפילו רגרסיה מצד כמה שחקנים (פדה, ואפילו קאסי כבר לא אותו עוגן יציב לשנים הבאות).
בכל מקרה, יש לי תחושה קטנה של פספוס, היה אפשר לקדם את מיגל לסגל הבכיר באופן קבוע, פיטר היה יכול לקבל הרבה יותר דקות בצד ימין.
אני באמת מקווה שיבוא לפה מאמן מודרני, המאמן הנוכחי קיצר את הסגל ל16 שחקנים, עוד עונה כזאת וזו יכולה להיות בכייה לדורות שלא פתחנו פער על בארסה.