מחזור 34: מנצחים 3:2 במסטאייה של ולנסיה (מסי 2X, גריזמן)

האמת, חתיכת דילמה המשחק הקרוב.
התחושה שלי היא שריאל לא תאבד נקודות יותר העונה, במיוחד אחרי התוצאה אתמול של סביליה שתכלס די חיסלה לה את הסיכויים.
אני גם די בטוח שגם אם נחזור למצב שאנחנו תלויים רק בעצמנו, אנחנו איכשהו נחרבן את העסק, אנחנו פשוט נורא מוכשרים בזה.
בנוסף אי זכיה באליפות תשפר את הסיכויים שנראה פה מאמן אחר, טוב יותר, בעונה הבאה.
מצד שני באמת שקשה לשחרר ולוותר על הסיכוי שאולי בכל זאת נזכה, איכשהו…
מאבק לא פשוט בין הראש ללב, בין משהו שהוא טוב לטווח ארוך לבין משהו שעונה על סיפוק מידי.

דימטרי בכל הכבוד זה נראה לי שכל דבר שאני יכתוב בנושא הזה אתה תחפש לי תירוץ אחר.

ארוחאו מאז החזרה של פיקה די מתייבש בספסל. מעניין למה. לנגלה משחק כמעט כל משחק ושהוא יורד לספסל אומטיטי נכנס.

מינגוסה בעצמך אתה מודה שהוא קיבל דקות מאז בגלל פציעות. והדקות שהוא מקבל עכשיו זה בגלל סגל קצר וקומאן עבר לשלושה בלמים.

בקשר לאלבה, כתבתי שאני לא מדבר. כי זה עוד אפשר להבין. ואלבה הוא הפרצוף של ברצלונה העכשויות הוא יפגוש את אוססונה וחטאפה יתן משחק חייו. יפגוש את ריאל מדריד ופסז ומסיים בוכה במחצית , מין טפלון ברסאי שלא נדבק אליו כלום.

ארוחאו צריך לפתוח בעדיפות על לנגלה ופיקה. אין לי ספק פה בכלל. בטח ששחקן מבוגר שחוזר מפציעה ארוכה לא צריך לפתוח משחק כל שלושה ארבעה ימים . לא מבין בכלל למה אני צריך לחזור על זה…

צריך להבדיל בין ברצלונה שרוברטו ופיקה פצועים. ולבין התקופה שרוברטו ופיקה כשירים.

אני מבחינתי, אמרתי את שלי. אין לי מה להוסיף יותר.

ודרך אגב בכל החיבה שיש לי למינגוסה, בעיני שנה הבאה הוא צריך לחזור למימדים הריגלים שלו וזה שחקן רוטציה. זה לא בושה בעיני, אני יהיה מאוד מרוצה ממנו אם הוא יהפוך להיות מה ש נאצ’ו בריאל מדריד, שחקן נשמה שעולה ונותן גיבוי לקבוצה הראשונה. הוא לא השחקן שאני רוצה שהיה בהרכב שפוגשים את באיירן מינכן או ריאל שנה הבאה.

אפשר להסכים שבנושא הזה נישאר חלוקים. זה בסדר:-)

משה, אני ממש לא מחפש אותך. סליחה אם זה נראה ככה, זאת לא הכוונה. אני פשוט לא מסכים עם ההסברים שלך ולכן מחפש תשובות אחרות.

זה מה ששאלתי בעצמי. מדוע אראוחו לא מועדף על פני לנגלה? ההסבר שלך שקומאן לא אוהב צעירים לא מקובל עליי. אני חושב שיש סיבה אחרת, אבל אני לא יודע מה היא.

יש לקומאן 4 בלמים כשירים ואת דה יונג (אני לא סופר את אומטיטי). מינגסה עדיין מקבל הרבה דקות.

אני מסכים.
מה שמעניין אותי כרגע זה מה קורה עם אראוחו, כי הוא כן נראה בלם לעתיד ולא רק בלם רוטציה.

זה לא קשור למחפש אותי . לא מסכים , זכותך .

הדעה שלי שאנחנו משחקים עם שחקנים צעירים לא בכלל שקומאן זה פפ לעניים. אלא בגלל כורח המציאות. אין לקומאן יותר מידי ברירות. ואם לצערי ללאפורטה לא היה את האומץ הראוי (אני יכול להבין את זה , כי קשה לפטר מאמן שמאותרג ע"י הרבה אוהדים) שקומאן יקבל שחקני רכש הוא יעדיף אותם.

שפיקה היה פצוע ולא היה ברירה אז ארוחאו נכנס ושיחק. פיקה חזר. עכשיו תגיד לי שזה צירופי מקרים?

רוברטו חזר והוא מנסה לדחוף אותו ללא הפסקה לכל חור אפשרי. צירוף מקרים?

לא יודע לא מאמין יותר מידי בצירופי מקרים.

דרך אגב אני לא רציתי לכתוב את זה פה. אבל אני שואל את עצמי, שמינגוסה עושה טעויות קומאן בייש אותו מול כל העולם. מעניין למה שפיקה אלבה רוברטו בוסקטס עושים טועיות הם בחיים לא יקבלו כזה יחס משפיל.

פחדן וחכם על חלשים.

לך (מופנה לקומאן :slight_smile: ) חתימה חדשה שלי

נ.ב כל הזמן אומרים לי שקומאן יש לו נסיבות מקילות בגלל המצב של ברצלונה, ואני לא יכחיש שיש בזה אמת. אבל אני רואה מעבר לכביש ומעבר להרי החושך את זידאן. עכשיו @dmitrys תראה עם איזה הרכב זידאן עולה לחצי גמר אלופות ובכלל את הסגל המאוד קצר של ריאל מדריד בסוף העונה ולדעתי סיפור האליפות בידים של ריאל. ותגיד לי למה הוא מצליח במקום שקומאן נכשל בו?

אני מודה שאני (למרות שאני עדיין חושב שזידאן בעיני אוברייטד) זילזלתי בזידאן. אבל טעיתי בקשר אליו. הוא מצליח להוציא את המירב מסגל מאוד חלש וקצר (באופן יחסי) של ריאל מדריד ושבעוד אצלנו , חלק לא קטן מאיתנו (מתיחס יותר לאלו שמגיבים ברשתות החברתיות ולא לפורום פה) עסוק כל הזמן בלחפש לקומאן תירוצים והסברים. אני יחזור על מה שכתבתי בהודעה הראשונה. כל הנסיבות המקילות שהיו לקומאן נמחקו לפני גרנאדה. הסיפור היה בידים שלו ובעטנו בדלי, לא בגלל הרכב או ברתומאו אלא בעיקר מאמן שחושב שאומטיטי ורוברטו הם שחקנים שצריכים לסיים 90 דקות ומאמן שאצלו לתת לפדרי שחקן שכולנו ראוים שנופל מהרגלים, דקות מנוחה זה בעיניו הימור והחלטה משוגעת. זה האמת.