מחזור 36: בעיטה מסובבת בדלי מובילה ל-3:3 בחוץ מול לבאנטה (מסי, פדרי, דמבלה)

מסכים, אבל יש הבדל גדול בין באיירן (וגם סיטי וליברפול של העונה שעברה) לבין ברצלונה הנוכחית, אצל באיירן מדובר בקבוצת התקפה שנבנתה עם רכישות נכונות ושיטת משחק התקפית ומרתקת, ולכן גם אם הם בפיגור של 2-0 הם יודעים שהם יכולים לחזור, יש כאן טביעת אצבע של מאמן והנהלה, בברצלונה לא כך המצב, כולם על הגב של מסי התקפית, לכן קומאן לא תרם כלום התקפית(אם כבר הוא מסרס את ברצלונה התקפית, אבל זה דיון אחר) כל העבודה שנשארת לו זאת ההגנה, ושם הוא ממש נכשל.

זו הודעה שמסכמת את מה שאני מרגיש לגביי קומאן.

לגביי מירוץ האליפות ההזוי הזה, אני מתחיל לחשוב שיש פה קונספירציה של הקבוצות לייצר תחרות מעניינת על האליפות ולגרוף יותר רייטינג וככה בהמשך לייצר יותר כסף מזכויות שידור, אחרת אין הסבר הגיוני ללוזריות של שלוש המובילות.

הניסיון שלנו לשחק ללא בלמים בשנים האחרונות הוא יומרני, נועז, חדשני, אמיץ, וואטאבר…
אבל זה פשוט לא עובד.

מה לעזאזל הוא יכל לעשות בשער השני? בעיטה חדה ומדויקת לפינה הרחוקה… אין שום סיכוי בעולם שהוא צגיע לכדור הזה.

טר שטגן הוא הבעיה האחרונה שלנו בלשון המעטה. רק נגד אתלטי הוא הסיבה היחידה שקיבלנו נקודה במשחק הזה.

הוא פשוט קורבן לאין הגנה שלנו.

אני מחכה להודעת הפיטורים\התפטרות של קומאן. שום דבר אחר לא מעניין יותר.

לא אמרתי שהגול באשמתו אבל בניגוד למה שכתבת אני חושב ששוער ברמה שלו כן היה יכול להגיע לזה.
הכדור היה מדויק אבל לא כל-כך חזק.

ואני כמובן מסכים עם משה שהוא האחרון שאשם במצב אבל מותר וצריך לדבר על היכולת שלו שמאוד ירדה.

?
Koeman: “I take full responsibility as a coach. I asked the players between the halves to play with intensity, but it didn’t happen. I’m sad, we were two goals ahead.”

!

לכתוב שאתה לוקח אחריות מלאה על המצב אבל במשחק הבא לחזור על אותם טעויות זה פשוט לזלזל באינטלגנציה של האוהדים.

אני כבר מפסיק לקרוא מה הוא אומר. עוד מינוי כושל של ברתומאו וירושה אסונית שלו.

קומאן מאמן בינוני מאוד ואנחנו ראויים להרבה יותר. ועדיין, ההאשמות הכמעט בלעדיות כלפי כל מאמן באשר הוא בשנים האחרונות לא באמת מוכיחות את עצמן.

אם לאפורטה מתכנן להחליף את קומאן בצ’אבי/פפ/קלופ/להחזיר את קרויף מהקבר ולהשאיר את אותם שחקני ההגנה שמקבלים בראש עם כמה מאמנים שונים ב4 שנים האחרונות, הוא ימצא את עצמו מהר מאוד מפטר את המאמן הבא.

קל לספר על כמה שזידאן (מאמן טוב מההלונדי בפער) מייצב את ההגנה של ריאל לעומת קומאן בבארסה אבל צריך לזכור שני דברים- הבלם הרביעי שלו טוב מהבלם הראשון שלנו (גם הקישור הרבה יותר חזק ומנוסה), דבר שני הוא שסגנון כזה בבארסה לא היה עובד. סגנון התקפי יותר בדמות ואלוורדה אכל כאן מרורים רציניים.

בבארסה של מסי מאז פפ פחות מטראבל, שילוב שחקני בית וכדורגל שוטף והתקפי נחשב כשלון, זה רף שבלתי אפשרי לעמוד בו ללא סגל מיוחד מאוד.

מוסכם.

לא לעמדת המאמן, אבל בקדנציה הקודמת למנטור הרוחני \ ספורטיבי שלנו היה חלק לא מבוטל בהצלחה של הנשיא. אני מודה שהתהיה העיקרית שלי, בשאלה האם ז׳ואן יצליח לשחזר את ההצלחה, מתכתבת בראש ובראשונה עם היעדרו של ״המוח״ (המנוח) מאחורי הקונספט הקרוי ״קרויפיזם״.

נדמה לי למשל, שהמינוי של פפ היה רעיון שלו ובתמיכה שלו.
ללא העצות שלו, האם לאפורטה ״ידע״ מה לעשות ברמה הספורטיבית?

וחשוב לי להדגיש! עצות לא שוות כלום אם אין מי שיקשיב להן. לכן לאפורטה ״קיבל״ את הקול שלי מהרגע שבו הוא הציג את מועמדותו.
עם או בלי קרוייף להדריך אותנו, אני מאושר מחזרתו של הנשיא הזה.

אל תצטט חצי משפט, זה להוציא מהקשרו.
הוא לקח אחריות אל כך שלא הייתה אינטנסיביות במחצית השניה. לא הפיל הכל על השחקנים כפי שמנסים לטעון פה.

אני לא יודע מה אתה מבין.
אני קורא פה שהוא ביקש יותר אינטנסיביות מהשחקנים במחצית וזה לא קרה.
אני מבין שהוא מפיל עליהם את האחריות על חוסר האינטנסיביות

אבל זה לא אומר שהוא לא התכוון ״אני מאמן מעפאן שלא יודע איך להצליח לשמר אינטנסיביות בשחקנים שלו גם במחצית השניה״, נכון? :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני לא יודע איך אתה מבין אחרת. המשפט מתחיל מ “I take full responsibility as a coach” ואז בהמשך הוא מזכיר את האינטנסיביות. אני מבין מזה שהוא לוקח אחריות על זה.

אבל לא את האשמה.

דמיטרי יקירי, או שאתה מתמם או שנשאר חלוקים.

הוא ממש עשה אוחנה ואמר במילים אחרות אני לוקח אחריות אבל השחקנים לא ביצעו את מה שאמרתי.

לא חושב שזה משנה, כמו שהשחקנים נראו, וכמו שבוסקטס התראיין קומאן איבד את חדר ההלבשה, והעונה הלכה לפח. אני מאוד רוצה שגם מתמטית זה יקרה ואז יהיה אפשר בשקט ללכת לים. אני רק רוצה לסכם את העונה ולהסתכל קדימה אל עבר האופציות שיש לנו.

שוב אומר, יש לי בטן מלאה מאוד על קומאן בכמעט כל אספקט, אבל אשמור את הכל לסיכומי העונה. עוד קצת וזה נגמר.

דבר איתי לפני שאתה כותב את זה, שלא תקדים אותי במה שאתה רוצה להגיד ותיקח את כל התהילה לעצמך.

נו זה בקטנה הסגנונות שלנו שונים מספיק. אתה כותב הכל בגיפים ואני במפות חום.