מחזור 37 :: יוצאים להאדרספילד (ראשון, 16:00)

לדעתי פוגבה יצליח בכל מקום בו יהיה מלבד יונייטד, כי רק ביונייטד היו אידיוטים מספיק לתת לו לנהל לגמרי לבד התקפה שלמה. הציפייה ממנו היא קח את הכדור ותייצר גול, אבל תיקח אותו 40 מטר מהשער שלך כי אין אף קשר שיודע לרוץ עם הכדור ברגל מאז שסקולס פרש. את כל 60 המטרים שנותרו למגרש תצטרך לרוץ בעצמך, כי אצלנו לא עושים תנועה ללא כדור, בטח שלא קשרי אמצע. אז או שתעיף את הכדור ללוקאקו, או שתתמזמז איתו עד שתאבד כי גם ככה לא יהיה לך למי למסור אפילו אם תחכה אלף שנה. ותעשה הגנה תוך כדי כן? כי יש מאחוריך שני קשרים הגנתיים שאפילו הגנה לא יודעים לעשות, לא רק התקפה. ומאחוריהם בלם אחד שאין לו קשר לענף ושני שהוא אומלל בדיוק כמוך. אה, ואתה הקפטן. בעצם לא. בעצם כן. בעצם לא.

כל זה נאמר מבלי להוריד מהאחריות של הבחור. יש לו ערימות של כשרון אבל מוח של תולעת. אם הוא לא היה כזה אידיוט הוא היה בטופ 3 בעולם מעכשיו עד הפרישה שלו. הוא יכול להצליח אפילו אצלנו, למרות התנאים הקשים שהם בגדר נסיבות מקלות, אבל הוא טמבל. הוא צריך אחרים שיחשבו בשבילו, ואת זה כל קבוצה עם הנהלה מקצועית עם מינימום בינה תצליח לפענח. תנו לו קאנטה, מטווידי, גריזמן ואמבפה, והוא יראה בסדר גמור. תנו לו להוביל והוא נראה כמו בוז’י הרצוג 2015.

עוד כשהיה ביובנטוס ורצו שמועות עליו לא רציתי שיגיע אלינו. מהסיבה הפשוטה שראיתי בו אוברייטד ושחקן לא מספיק טוב. טראבלמייקר ולא מרוכז בכדורגל.

אני כן מאמין שכאשר יהיה לו חופש פעולה הוא יהיה יותר אפקטיבי. היום מצפים ממנו לעשות עבודה טקטית וזה ממנו והלאה. כשחקן חופשי בקישור, שפחות מחוייב לבלטה מסויימת הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי גם בהגנה וגם בהתקפה. כמעט כמו לשחק עם 10 שחקנים פלוס פוגבה. היכולת הסבירה שלו לחטוף כדורים תהיה יותר אפקטיבית. העזרה שלו להזזת הכדור תהיה בונוס והוא יהיה עוד שחקן התקפה לגיטימי בנוסף לעוד אפציה בכדורי גובה.
הנקודה השניה היא שהוא צריך לשנות אוירה. ביונייטד זה כבר לא יקרה איתו, הוא לא מתאים לשם ולא לשחקנים שמסביבו. בדיוק כמו קרוס אגב, אני לא מאמין שהוא שחקן גמור, אלא חייב לשנות אוירה.

אני מאוד לא רוצה שהוא יגיע. גם לא ב50 מיליון יורו. ישנן אופציות טובות יותר לטעמי כמו אנדומבלה, אריקסן, סאביץ’ או ואן דה בק. שחקני קישור שעושים קודם עבודת קישור וגם תורמים להתקפה, ולא שחקנים שמנסים לכבוש ולהיות כוכבים ולפעמים, כשמתחשק, עושים גם את העבודה השחורה שהם צריכים לעשות.

העובדה שאנשים אשכרה מאמינים שלפוגבה יש יכולות של שחקן בטופ 5 בעולם, היא מדהימה. פוגבה הוא לא רק שחקן טיפש הוא גם לא מספיק כישרוני. הוא גמלוני יש לו דריבל רע הוא לא זריז, 2 שחקנים סביבו זה כל מה שנדרש כדי לגרום לו לאבד את הכדור במשך 90 דקות. אין לו את השכל ואין לו אצ היכולת.

מרסיאל למשל זה דוגמא לשחקן שיש לו הכל אבל העצלנות שלו לא תיתן לו לפרוץ לעולם. הוא מספיק כישרוני אבל זה הכל בגדר מה היה יכול להיות.

אין כל כך דיונים ערים על יונייטד אז הינה אחת התמונות המזעזעות שיצא לי לראות בעידן פוסט פרגי. 2 שחקנים מהאקדמיה שלנו, אחרי הפסד שלנו, ולפני ההפסד 3-1 לליברפול.

תראו את הליצנים האלה, משיקים קו אופנה של לינגארד - אחד השחקנים היותר גרועים שמשחקים פה. תראו את ראשפורד , נראה כמו מישהו שאיבד את השפיות שלו בגלל כסף. אם מישהו מעוניין לקרוא את הפוסט ממנו נלקחה התמונה יכול לבקש אני אעלה את זה.

זה בגדול תמצית הזוועה , השחקנים שלנו הם פח אשפה ומדובר בחלק שגדל פה , תדמיינו עד כמה גרועה המנטליות של שאר שכירי החרב שלנו.

יונייטד - לא עוד קבוצת כדורגל, מקפצה לקריירה מחוץ למגרש. ניצול העוצמה של המועדון כדי למנף פאקינג קו אופנה של פאקינג אידיוט.

מעניין מה היה אומר סיר אלכס פרגוסון.