גרבג' טיים הדיון המתגלגל:: מחזור 38 ואחרון - מנצחים 2:1 את סביליה בפיחואן במשחק האחרון של צ'אבי על הקווים (לבנדובסקי, פרמין)

העולם מתמוטט לתוך עצמו. צ’אבי מכניס את רוקה.
מקווה שייתן לו לשחק כחלוץ ולא ימשיך לנסות לגרום לו להיכשל באגף.

וזה כמובן לא קשור לזה שדיברו עליו כל השבוע.
שיהיה בריא צאבי.

איך נגיד את זה בעדינות? עונת הבכורה בפורטו יכלה ללכת יותר טוב. גם שם לא יודעים להעריך.

מצחיק להשוות כל אחד לבוסקטס אבל שאלה היפותתית, האם הוא היה מצליח בקבוצה אחרת שהיא לא בארסה (או סיטי)?

לא יודע אם הסגנון של ניקו מתאים לפורטו.

פורטו צריכה להתאים את עצמה לסגנון של ניקו המלך.

לא שזה כזה קשה, כן?

הפרמין הזה הוא בנזונה של שחקן, יש לו את המשהו הזה שאין להרבה שחקנים, האמת כבש אותי עם החגיגה שלו מול האוהדים שלנו בקלאסיקו, אוהב שחקנים כאלה, אין בו פחד ולא עושה חשבון לכלום ולא בצורה מפגרת כמו גאבי או בכיינית כמו ויני.

אם משום מה, בטעות, במקרה, מישהו חשב שהמשחק היום יהיה קליל, אז בנוסף לכל הרעש מסביב לצ’אבי, דקו ולאפורטה, והיכולת שבכללי לא מרשימה, חשוב לזכור שברצלונה תחת צ’אבי נפגשה מול ראיו 4 פעמים. המאזן? 2 הפסדים ו-2 תוצאות תיקו.

למעשה, ניצחון הליגה האחרון מול ראיו היה במרץ 2019.

הסגל -

אגב, מזכיר שהשידור ב-One היום יהיה שידור משולב של כל המשחקים, ככה שאם רוצים לראות רק את המשחק שלנו, משום מה, יש צורך בלינקים.

אין ספק שצאבי “מקפח” את לבה, מסכן , הבחור בקושי משחק…

הוא לא מבשל מספיק. תביאו ת’-200.

דקה 20 - ברצלונה כבר עם 3 הזדמנויות גדולות לעבור את קו מחצית המגרש עם הכדור. רואים גרף שיפור.

תסלחו לי אבל מבין כל השחקנים שיש לנו השחקן שהכי מתאים לתפקד כקש"א הוא סרג’י רוברטו. אני כבר שנים טוען את זה.

נראה אותו עושה את זה במשחק חשוב יותר, מול קבוצה מעל מקום 16, ובלי גונדואן אהובך לצידו. חוץ מזה שלא ראיתי אותו עושה משהו מיוחד הערב.

שיהיה קשר אחורי מחליף שני. אחלה. הוא לא יכול להוות פתרון לצורך הקריטי שלנו באחד כזה.

כדור גדול של RFA לשני של פדרי. אבל איזה מהלך של פליקס ב-2:0.

ככה זה כשאין לחץ.

אם היה אפשר להשאיר את פליקס בהשאלה הייתי שמח.
בסנאריו בו היה לנו כסף הייתי גם רוכש אותו באיזה 20-30, אבל בהינתן וצריך קש"א, את קאנסלו, וקיצוני שמאלי בדחיפות…

יש לו נגיעה ראשונה וטכניקה שאין לאף שחקן אחר בסגל, אבל הוא פשוט שחקן מאוד לא יציב. הוא הכי טוב כסופר סאב. נייס טו האב ללא ספק, אבל כשאתה מרושש…

ברור שמחליף… פשוט השנה לא היה לנו קש"א ובמקום להשתמש בו השתמשנו בכריסטיאנסן. ההיגיון של צ’אבי נשגב מבינתי…

מחצית שנייה לפרוטוקול בלבד, אבל עם משהו כמו 95% החזקה בכדור, וכמה הזדמנויות מעניינות (כולל גלישת הצלה של כריסטנסן, כמעט גול עצמי של איניגו, וטיל קרקע אוויר של אאא"פ). סה"כ אחלה למשחק נקסט, שלא מלמד על כלום.

בעצם, מלמד על האגואיסטיות המתמשכת של לבנדובסקי. אולי שווה שיישאר על המגרש גם בקיץ, ככה יהיה סיכוי שידביק את סורלות’.

ברצלונה הקבוצה הטובה בעולם כשצ’אבי לא ממשיך, אולי בכל זאת להשאיר אותו עונה הבאה אבל להצהיר שהוא לא ממשיך ?

לפי מה שאומרים הקהל קרא ''צ’אבי כן, לאפורטה לא".

מאוחר יותר צ’אבי קיווה להיפגש עם לאפורטה אבל האחרון ''לא הרגיש טוב".

זה פשוט. לפני כל משחק, בטח חשוב, צ’אבי צריך להכריז שהוא לא ממשיך, ואז אחרי להגיד שהוא בעצם כן ממשיך.

זה בטוח יעבוד יותר טוב מאשר דברים אחרים שהוא מנסה לעשות.

אתה זקן בינארי אייל.
צ’אבי צריך להגיד שהוא נשאר ולא נשאר, בבארסה או לא, בתפקיד המאמן או לא מוגדר.