פתיחה כמעט חלקה של ליגת האלופות 4-0 (מסי שלושער +דמבלה אדום לאומטיטי)

יעני בכל נדרי ולא בערבית??

תעשו חיים, אני בכיפור בבית כנסת ולמזלי זה אמור להיות משחק נקסט. אם בבית יהיה קשה מול איינדהובן המצב שלנו מאוד לא טוב.

כל נדרי באזור 18:20
19:55 זה כבר עמוק בערבית…

גמר חתימה טובה וכל מי שלא צם שיוריד acestream.

אני טיפונת פחות אדיש מבדרך כלל לגבי משחקים בשלב הבתים של הצ’מפיונס, הייתי שמח לעשות עבודה נקייה כמה שאפשר על מנת שנוכל להתרכז בליגה.

אחחחחח ואן גולם, כמה דיברנו עליו בפורום הקודם… לא להאמין שהיום הוא מאמן!

image

עדיין לא מתרגל לא לראות את איניסטה בהרכב.

אלבה מעולה, עושה גם את העבודה של רוברטו. דמבלה לרגע גורם לך לשנוא אותו ורגע אחר להתאהב בו.
חיזוי עתידות, דקה 60 הנמלה מבילבאו מכניס את וידאל במקום דמבלה… מסי הפך את הבעיטות החופשיות לדבר הכי משעמם שיש.

מצד שני , כל התקפה שלהם, הלב שלי יורד לביצים… ואין לנו חלוץ. משחקים בעשרה שחקנים.

מה שאומטיטי עשה זה טימטום וטיפשות. 3-0 עשר דקות לסוף ויש לו כבר צהוב, ומחזור הבא אנחנו במשחק הכי קשה שלנו בשלב הבתים. אין שום דבר שיצדיק את זה.
מסי לגנב לדמבלה בסוף את תואר איש המשחק. ודי חבל לי על זה…מגיע לדמבלה.

ב10 דקות של ארתור וארתורו וידאל נהינתי יותר מאשר בכל ה85 דקות שקדמו ביחד.
היחס לרכשים הוא פשוט בדיחה. אינדהובן בבית, ארתור שאפילו לא השלים 45 דקות במצטבר העונה,נכנס דקה83.

מסי, מה נאמר, עוד משחק שהוא פחות או יותר מבצע כל תחום שקשור להתקפה לבד. והוא סיים עם שלושער.

דמבלה - תמשיך ככה. שער מדהים.
חצי דקה לפני השער חשבתי לעצמי מתי הוא כובש.

ה4-0 הזה לא מלהיב אותי בשום צורה, 85 דקות של כדורגל בעמידה, מן הסתם שהקהל יהיה רדום.
אני מת לראות את התגובה של פפ או קלופ אם השחקנים שלהם היו משחקים כדורגל כל כך יבש.
אבל כמובן שאנחנו עם המאמן הזה על הקווים, כל דבר שקשור להנאה זה איסור שבל יעבור.

אני דווקא מאוד מרוצה מהמשחק של סוארס היום, היו לו המון פעולות קטנות וחשובות. צריך להתקמצן קצת על הדקות שלו, אבל קשה לוותר על שחקן עם רוח לחימה שכזאת…

אני לא רוצה להיתפס כשונא-דמבלה, אבל המשחק היום רק חיזק את דעתי לגביו: המשחק הקבוצתי שלו וקבלת ההחלטות ברמה ירודה. אם ניקח קריטריון מתבקש להשוואה, ההיבט הזה הופך אותו לנחות משמעותית מאמבאפה למרות שבכל היבט אחר הוא לא נופל ממנו. סייג קטן ומשמעותי - לדעתי צד שמאל זה לא הצד החזק שלו.

הדריבל שהוביל לבעיטה החופשית הראשונה סיכם את דמבלה כשחקן ואת התסכול שלי ממנו, דריבל פסיכי ובסוף נכנסים עם הראש בקיר, לדעתי ללא העבירה הכדור הולך לאיבוד.

בסטנדרט מסי היה למסי יום די מנומנם בעיני.

קוטיניו עם כמה רגעי קסם יפים מאוד, סך הכל איינדהובן באה בגישה נאיבית מאוד. אי אפשר לתת לקבוצה כזאת של קוסמים כל כך הרבה שטח ועוד בקאמפ נואו, זו התאבדות.

בוומבלי ללא אומטיטי יהיה יותר קשה.

אני יחזור בפעם האלף על המנטרה הקבועה שלי, אני אוהב את סוארז. להגנתו במחצית השניה הוא השתפר, אבל תכנס ותבדוק את כמויות האיבודים שלו וההתקפות שהוא הורס… או את המצבים שהוא מבזבז. (המסירה של מסי במחצית הראשונה). אני אפילו לא רוצה לדבר על הויכוחים הטיפשים שלו אם השופטים או העבירה המטומטמת שהוא עשה ליד קו הקרן שנתנה להם מצב מסוכן…

ואלורדה צריך לעשות חושבים איך לעזור לו. אני ממש לא אוהב שהוא לפעמים מנסה להוציא התקפות לבדו או זה שמגביה כדורים לרחבה… .

המסירה של מסי היתה מדהימה אבל כך גם התנועה של סוארס, עם קצת יותר מנוחה הוא היה הופך את זה למשהו טוב יותר אבל הוא משחק כל דקה אפשרית ובניגוד למסי הוא לא יודע מה זה לשמור כוחות. זה לא בDNA שלו.

השאלה היא מהו המערך המתבקש ללא סוארס על המגרש?

אומטיטי בלם ענק ואדיר, ישתבח שמו.
שחקן מטורף בכל קנה מידה הצרפתי הזה.

ומסי… איך מתאים לי שיבקיע חמישייה כל משחק.

לא ראיתי את המשחק בגלל כיפור, ועל כן אמרתי שלא אגיב, אבל כן יש אופציות בהיעדר סוארס, או לפחות שתיים שעולות לי בשלוף:

1. מערך סביב מסי כפאלסו.

2. מוניר מחליף את סווארז רחמנא ליצלן.

סוארס יכול וצריך לנוח.

לצורך העיניין, בהיעדר מסי או בוסקטס אין לי פתרון.

נ.ב

לא שהוא קורא פה, אבל הכותרת לא מכבדת את אומטיטי. הבלם הכי יציב שלנו שעושה עבודה יוצאת דופן עשה טעות של צהוב שני. זה קורה גם לטובים ביותר והוא אחד מהם.

כותרת דבילית לחלוטין, ולגמרי לא קשורה לרמה שאמורה להיות פה.
ערכתי אותה.

טוב ערכתם. מהיום אתם גם תעשו את הסיקורים. תודה על הכל והיה נחמד.

@Eyal ככל הידוע לי אתה לא מנהל וגם אם היית מנהל, זה לא מתאים סתם לערוך על דעת עצמך כותרת. אין לי מושג איך זה התאפשר מבחינה טכנית.

ולפרוטוקול זה היה צהוב דבילי עם השפעה מינורית היות וגם ככה צריכה להיות רוטציה.

אין בעיה, צודק - אני לא מנהל, וגם אם הייתי מנהל, אולי הייתי צריך לחשוב יותר לפני צעד כזה. קיבלתי.

אלא שהכותרת ועריכתה זה לא נושא המרכזי פה, אם כבר, היא רק הטריגר. אם תרצה - אשמח להרחיב על זה בפרטי.

אבל גם אם היא כן, אשמח אם תסביר לי איך, בפורום שמכבד את עצמו, כותרת כמו “אדום לאומטיטי הדביל” או “אומטיטי הדביל מקבל אדום” (מה שזה לא היה), זה משהו שמחזיק יותר מ-5 דקות, עד שמישהו שם לב ומשנה את זה?

תגובה אחרונה שלי רק בשביל הסדר הטוב:

לא ביקשתי, או התלוננתי לאוריה, לא בפורום ולא מחוץ לפורום, הוא ראה את העוול שנעשה לי ותיקן את את זה.
אני עומד לחלוטין מאחורי הכותרת שבחרתי, אבל בשביל “שלום הבית” החלטתי לשנות למשהו עדין יותר.

אני מניח שאני עושה עבודה גרועה מאוד, וזה “הטריגר”. אין בי שום אהבה לסיקורים או לכתיבה שלהם. כל מי שחושב שזה עבודה קלה מוזמן להחליף אותי. עשיתי את זה עד עכשיו, רק בגלל שאף אחד ממכם לא רצה לעשות את זה או טרח לעזור לי והסיבה שעשיתי את זה בגלל שהיה חשוב לי שתהיה שהיה זכות קיום לפורום ברסאי…
(ההוכחה לזה היה במשחק הסופר קופה שבגלל שראיתי את המשחק יחד אם חברים בפאב, לאף אחד פה לא היה חשק או רצון לשים הרכבים או לכתוב משהו על המשחק ההוא)

אני לא @Raulito-7 ואין לי אפילו קמצוץ מכישרון הכתיבה הבאמת מרשים שלו. אבל ניסיתי. אתם מוזמנים להחליף אותי ושהיה לכם בהצלחה.

מה אחי?
לקחת את זה קשה מאוד ואובר ממה שצריך, כולה התבלבלת קצת ובגלל העצבים יצאה לך כותרת לא משהו.
לא צריך להגזים, זה נערך. והכל טוב

חברים, אני החלטתי לנהל אך רק על מנת שהפורום יתקיים ומאותה הסיבה (כאמור) משה משקיע בפתיחת הדיונים. אם מישהו רוצה לפתוח את הדיונים במקום משה הוא מוזמן לעשות זאת.

אם לא, יהיה דיון עם הכותרת “ברצלונה - ג’ירונה” וזה הכל.

2 תגובות אוחדו לנושא קיים: אלופות מחזור 2:: מתארחים אצל התרנגולים