חלום הטרבל נגוז:: עפים מהגביע אחרי הפסד 4:2 לאתלטיקו| כבשו: אובלק(ע) וחוסלו

ויניסיוס אשם בשער השלישי, אבל לא הבנתי למה אף שחקן שלנו לא הגיע לסגור לו את הבעיטה. גריזמן רץ שם בכיף וכולם הסתכלו עליו.

אם נפסיד זה יהיה מאוד מתסכל. החלאות לא מנסים אפילו והבקיעו 3 פעמים.

המשחק הזה מתיש אותי. כבר לא אכפת לי איך הוא יסתיים.

יששששששששששששששששששש!!!

סוף פאקינג סוף!!!

ישששששששששששששששששששש!!!

בחיי שאני מעדיף להפסיד לכל קבוצה בעולם, מלבד הקבוצה הדוחה הזו

וואי, המשחקים מולם פשוט נוראיים.
גם המשחק משבוע שעבר וגם זה פשוט קשים לצפייה.
מעייף לראות

לכל מי שהיה בטוח שלונין שבע רמות מעל קפה - well …

זה קרה כי ויניסיוס החליט כשחקן אחרון ללכת לתיקול ישיר על הכדור במקום לחסום לגריזמן נתיב כניסה לשער. פשוט מהלך דבילי. אחד המשחקים הכי גרועים של ויניסיוס, ובחיי שההתנהגות שלו מעצבנת אפילו אותי כאוהד ריאל…
חייב לחגוג כל דבר מול הקהל והיריבים בקטע מתריס וסיסטמטי, התהילה עלתה לו לראש מוקדם מדי.
מקווה שיש לזה תרופה.

ומתי כבר הוא ייתן לגולר לשחק…

טעות רדפה טעות| לא כל כך נעים לי להתלונן כי הקבוצה הזו עושה מעל ומעבר העונה, לקחנו בחשבון ש"נרד מהענן" ואפשר לעוף במשחק חוץ נגד אתלטיקו מדריד. אני מודה שרגע אחרי שריקת הסיום כן הייתי בלופ וקצת נסער ואחרי כמה שעות שינה (ערכתי את הפוסט) אני יותר שליו - ועדיין - זה גובל בליצנות לספוג כל פעם את הגולים האלה כמו ילדים, הגנה שכל כך החמאנו לה העונה, הגנה שאפשר לומר שהיא בהרכב מלא למעט השוער. ומה קיבלנו? כולם מסורבלים ללא יוצא מן הכלל. עשרה שערים מתוך ה-27 הם נגד אתלטיקו מדריד. שערים של ילדים בחוג. הם לא עשו הרבה. מילא בדקה ה-119 היפקרות כשכולם רוצים להציל את המולדת וספגנו גול קל, אבל זה קרה במהלך כל המשחק. אנטואן גריזמן היה חלש מאוד נגד ברצלונה וגם נגד ג’ירונה ונגדנו הוא נראה שחקן היסטורי.

חשבתי גם שיש לנו הסכם לא כתוב לי ולקבוצה שאם כבר נכנסים להארכה ומשחקים עד אמצע הלילה אז זה באמת לילה לבן שנגמר בניצחון של ריאל. חשבתי שאלה חוקי הטבע.

שיחקנו לא רע בכלל בהתקפה ומבחינתי קיבלנו בחזרה את ג’וד בלינגהאם, כמה הגיע לו לכבוש, מהלך מחשמל בתחילת המשחק וכן הלאה, באמת שכל נגיעה בצבע וגם עבודה הגנתית לא רעה. גם המחליפים היו טובים מבחינתי - חוסלו עשה את המצופה - מצב נגיחה אצלו=שער, וברהים דיאס כן הוסיף קצב וצריך לזכור שהוא סבל משמירה כפולה ואף משולשת. יש הזדמנויות ששחקנים שלנו הגיעו וזה לא משנה אם מדובר בשחקן הגנה - לא ברור לי איך בועטים בצורה כזו. בהחלט יש גם ימים כאלה והיו משחקים בהם ניצחנו ברוורס בעיקר בתחילת העונה.

ויניסיוס ג’וניור היה פשוט מגעיל והרס את המשחק, לא רק הרכות במהלך של ה-3:2 אחרי איבוד כדור (הוא ספג הרי צהוב מטומטם ולכן לא היה יכול לבצע עבירה). בעיטה איומה בתחילת המשחק ממצב של גול, התעסק עם הקהל שלהם כל הזמן, אפילו עם דייגו סימאונה, כאילו “הגרף התאזן” אחרי קלאסיקו לא הגיוני, כמה אני מאוכזב ממנו ובעיקר מעצמי שנפלתי לפח הזה. לא בושה גם לספסל אותו, למה הוא נשאר על המגרש ורודריגו לא? אם אחרי משחק כל כך גדול בקלאסיקו הוא שוב נופל בקלות לדרך הישנה - מבחינת בעיטה בדלי זה דומה ל-0:0 הביתי עם ראיו וייקאנו מיד אחרי הניצחון היפה של ריאל בקלאסיקו על ברצלונה. צריך לבדוק שלא חזינו בניימאר. יש ימים בהם שחקנים לא טובים אבל הברזילאי פשוט בחלק מהזמן הורס משחקים וזה חמור. זה מוציא גם אוויר לכל הקבוצה וחבל שאף אחד מהוותיקים לא מנער אותו. מעניין אם סרחיו ראמוס היה עושה משהו. אם ראול היה משחק בזמן שלו.

ההרכב של קרלו אנצ’לוטי היה פסול הפעם, הוא ‘תיקן’ את ההצלחה מהקלאסיקו מבחינתי. לוקה מודריץ’ לא ברמה, צר לי. גם הקרנות הפעם לא היו טובות. אדוארדו קמאבינגה היה פרווה לדעתי. זה משחק שטוב לעונת הבכורה ולא למצבו הנוכחי. למה פדה ואלוורדה הוחלף? שהיה נשאר עד הסוף, אולי אפשר היה להוציא משהו מההגנה העייפה של אתלטיקו, ושלא היה משחק כלל נגד אלמריה.

חייבים לומר את האמת וזה נאמר ואף ‘צולם’ - תועד - מעולם לא חשבתי אחרי הקלאסיקו שאנחנו חתיכת אימפריה שתדרוס כל מה שזז. למרות המספרים ההיסטוריים שלנו בהגנה - זה היה נחמד להתעדכן שבוע אחר שבוע ולהשוות לשנות ה-60 או ה-70 - אין לי את הביטחון הזה שההגנה לא תחלק מתנות. אין לי את הידיעה המוחלטת הזו שריאל תנצח משחק גדול. אף אחד מבין שני השוערים הוא לא מנייה בטוחה. לונין>קפה, אפשר לסלוח לו על ערב אחד כושל, אבל בואו נשווה לשוערים נורמליים שהיו לנו, כאלה שהם לא אגדות. מישהו בוטח בלונין כפי שהיה לנו שקט בשער עם דייגו לופס למשל?

אגב, אולי חלק פספסו את זה באמוציות של המשחק וכן הלאה. טוני קרוס תמיד שחקן של שכל ופחות תנועות ידיים או ספרינטים אבל לא אהבתי את הדרך בה שיחק, ובעיקר אורליאן טשואמני. שחקן טרי שניחן ביכולות פיזיות וצריך לתת ערך מוסף מול קבוצה שחשבנו שתקרוס בדקה ה-100. מה הוא עושה שם לעזאזל בגול השלישי? הוא לא שומר אף אחד. מתעצל ללכת לגריזמן או שהוא פשוט קרא את המהלך בצורה פאתטית. לשבח אותו על הקלאסיקו אחרי ששיחקנו נגד ילדים זה מצחיק. הוא פשוט לא מתרומם.

כל עוד נתקן בליגה בפברואר ברגע האמת בסנטיאגו ברנבאו - אני חי בשלום עם מה שקורה והחבר’ה עשו מאמץ אדיר, עוד פעם הארכה וכן הלאה (כל ארבעת משחקי הנוקאאוט\גביע האחרונים נגד אתלטיקו הלכו להארכה - זה כבר דבר ברור), רק חבל שנפלנו בצורה כל כך גדולה בפרטים “הקטנים” וסליחה אתלטיקו בהחלט כן יש לי כבוד - זה לא משנה, מבחינתי אתם תמיד תישארו הקבוצה הנחותה בעיר. האללה מדריד

יש גם ימים כאלה. משקופים, טעויות הזויות שעלו לנו ב-3 גולים, אנחנו 2 רמות מעליהם. בעסה.

אני לא אוהב את ברהים ואת ויני, לא מאשים אותם בכלום, אני רק מציין עובדה, לא אוהב שחקנים מהסוג הזה.

שיחתימו את אנצ’לוטי לעוד 10 שנים ושיחדשו את החוזה של מודריץ’.

זה לא נורא להפסיד דרבי בחוץ, מה שנורא זה שעושים הכל כדי להפסיד דרבי חוץ, דרבי שני ברציפות.

אכזבה עצומה מלונין. אני באמת חושב שהוא טופקלאס אבל היום הוא היה פחדן.

מגיע לאתלטיקו לנצח אותנו בהארכה סוף סוף. זה התפתח כמו התסריט הרגיל - לנו יש את פינטוס והיריבה כנראה תיפול מהרגליים לפנינו. יותר מידי טעויות מטופשות וכאמור, שנים על גבי שנים של תרגול של אתלטיקו את התרחיש הזה, הכריעו את הכף.

חבל לי ההוצאה של רודריגו, וחבל שהוא כבר לא צמוד לג’וד. שניהם די דומים בסגנון, ביעילות ובקבוצתיות. ויניסיוס נותן שבע פעולות רעות על כל הברקה. והוא די אגואיסט.

חבל, אבל הייתה תחושה שהפעם זה יהיה שלהם.
ברוב הפעמים העונה זה הולך, הערב זה לא הלך עם לא מעט החמצות, משקופים וטעויות של גן ילדים בהגנה.
ניכר גם שהשחקנים באמת באמת סחוטים ואי אפשר לבוא אליהם בחצי טענה בשבוע הזה.
אין לי ספק שאנחנו קבוצה טובה מאתלטיקו וגם ננצח אותם אצלנו בבית במפגש החשוב באמת.
יאללה, לנשום ולהתרכז בליגה ובאירופה.

אתם נתפסים למהלך פה ומהלך שם שהיו קריטיים ומפילים עליהם את האחריות. הכתובת הייתה על הקיר כבר בתחילת המשחק, אנחנו פשוט שיחקנו כדורגל שלילי, פחדני, שלא מאפשר לקבוצה לנצל את היתרונות האמיתיים שלה ובמקום זה רק הוא מנסה לשחק על המהירות של ויני.

מול ברצלונה זה עבד, הערב זה לא עבד. למרות שזה עבד מול ברצלונה אני צעקתי על זה וזה תסכל אותי. מבחינתי קרלו שיחק במשחקים האחרונים כדורגל שלילי במיוחד, על סף הבלתי נסלח, ואני מחכה לתשובות ממנו.

כל עוד אין פציעות הערב אני חי בשלום עם ההפסד הזה. מתישהו הוא היה צריך להגיע אחרי 24 משחקים. העיקר שילמדו מזה וימשיכו הלאה.

אבל זה לא חדש, קרלו תמיד משחק ככה זהיר כשאנחנו לא בפיגור. זה המצב לצערי.

אני תמיד שמח לקבל גול מוקדם שינער אותנו. היום לצערי השוונו ממש לפני המחצית, מה שהאריך את הזמן של מודריץ על המגרש.

לא, לא נכון. שיחקנו כדורגל התקפי ומהנה עד לפני הסופרקופה. אפילו במשחק מול אתלטיקו בסופר קופה היינו בסדר ותקפנו רק שסבלנו מפאניקה של קפה וספגנו שערים מיותרים שגררו אותנו לדרמה.

ואז שיחקנו מול ברצלונה, וכרגיל מול ברצלונה אנחנו חוזרים להיות אותו ילד מוכה עם הצלקות, והיינו חייבים להסתגר מאחור ולשחק על מתפרצות, זה עבד לקרלו, וזה גם מה שהוא ניסה היום.

אני באמת שהגנתי פה על קרלו גם כשכולם יצאו נגדו, הפעם באים אני לא מבין את ההחלטות שלו. תתקוף את האמאמא שלהם מה הפחד?!

לקחתי מהמשחק את המנוחה של ולוורדה. גם זה משהו…

ויניסיוס עובר תהליך מהיר של ניימאריזציה. זה בלתי נסבל בעליל. נמאס כבר מכל הליטופים של אנצ’לוטי, אם הוא לא מסופסל מול אלמריה ואפילו לאס פלמס נדע שזה אבוד ונתחיל באמת עם הטבלת ייאוש עד 26.
אני חייב להגיד ,המשחקים שויני לא שיחק בגלל פציעה ,יחד עם חצי מההרכב, הם המשחקים שהכי נהניתי לצפות בהם העונה.

כמעט כל מי שהיה טוב בסופרקופה וזכה למחמאות בתקופה האחרונה היה בינוני עד נוראי אתמול:

לונין-כאילו איבד את כל הביטחון שהיה לו,מהוסס,מסירות רעות,טעות של גול.

ויניסיוס-אחד המשחקים הכי גרועים שלו בריאל,עשה הכל חוץ מלשחק כדורגל ומגיע לו הגול שחטף על הראש שלו מגריזמן,שיירד לקרקע ומהר.

בראהים וצ׳ואמני-נכנסו כדי להביא שינוי והיו פשוט חלשים,בראהים בהתחלה ניסה אבל איבד כדורים ולאט לאט דעך ונעלם כמעט לגמרי,צ׳ואמני נכנס בלי חשק,יכל לעשות הרבה יותר בגול של גריזמן והיה פשוט חסר תועלת בכללי.

בסהכ חבל,היינו יותר טובים למרות שהרבה שחקנים סבלו מיום חלש,הגענו למצבים,אבל עשינו יותר מידי טעויות מכדי לנצח משחק מהסוג הזה,אבל ממש לא נורא,אם כבר להפסיד אז שיהיה בגביע,כמו שלא חגגנו יותר מידי את הסופרקופה לא נהרוג אותם על הפסד בגביע במטרופוליטנו,קונה את ההפסד הזה בתמורה לניצחון 1-0 מגעיל בדרבי בליגה.