מחזור 6 באלופות :: מנצחים 2-0 את אינטר ומעפילים לשמינית מהמקום הראשון

• אכן, מילטיאו בחור רגיש. שפת גוף לא משקרת. לא סתם אלבה רץ לתת לו פידבק אחרי כל פעולה.
  • היה אפשר להחליק על האדום אולי רק כי האגרוף לא התלבש לו. מבחינת כוונה, אדום מוצדק.
  • אגף ימין שלנו אימפוטנטי בצורה מפחידה. רק לחשוב אם היה לנו שם את הזאר/בייל בכושר נורמלי. או למפנטזים- אמבפה בכל כושר.
  • ויניסיוס שיפר את הכושר הגופני ויכול לתת יותר לאורך זמן אבל הוא גם דופק עבודה בהגנה ובלחץ גבוה. מקווה שאלה לא ניצני עייפות.
  • לתת לאסנסיו את הבעיטות האלה זה בגדר התאבדות.
  • למה הזאר תמיד עולה למגרש כאילו הוא בא להעביר את הזמן? מילא השחקנים סביבו ששיחקו כל המשחק ורוצים להוריד קצב לקראת הסוף. אבל אתה? שכל העיניים עליך ורק מדברים על החשק שלך? תראה קצת רצון, טיפת התלהבות, תרוץ יותר מהר מ-3 קמ״ש.

זה שילוב של הבנה שזהו, גמרנו איתו ולא יהיו עוד צ׳אנסים בשילוב אופי לא מקצועני ב 100% - על זה יעידו הקילוגרמים העודפים שלו וכו׳. הבחור זורק זין מהיום הראשון שלו פה.
מצד אחד חבל לי עליו שהפך מסטאר לשחקן זניח על הספסל ומצד שני לא עושה רושם שבכלל אכפת לו, כאילו רק מחכה לעוף מפה.

הסתברויות ההגרלה לשמינית -

אם ויאריאל תעלה:
צ׳לסי - 32.32
פסז׳ - 19.39
זלצבורג - 16.25
בנפיקה - 16.02
ספורטינג - 16.02

אם אטאלאנטה תעלה:
צ׳לסי - 27.71
פסז - 15.66
זלצבורג - 13.3
בנפיקה - 13.15
אטאלאנטה - 17.03
ספורטינג - 13.15

בקיצור, יאללה אטאלאנטה.
ככה או ככה, היריבה שהכי סביר שנפגוש כבר בשמינית היא צ׳לסי.
נקמה? או אולי בכלל אויבת מושבעת חדשה?

לא עבד. בהצלחה לנו ככל הנראה מול אלופת אירופה או מול מסי ואמבפה. לא יודע את מי אני מעדיף לקבל.
צ׳לסי חזקה יותר מפריז, אבל פריז היא לטעמי בדיוק מסוג הקבוצות שלקבוצה הנוכחית שלנו יהיה הכי קשה לנצח. מבחינתם שניקח את הכדור ונניע אותו ונפנה שטחים למסי ואמבפה.
הנקודה החיובית - השמינית לרוב יוצאת על הקרנבל או על היום הולדת של אחותו של ניימאר.

אם המטרה היא לעבור עוד שלב, אז ממש משנה לי את מי נקבל. בגלל שהמטרה היא לזכות בתואר, אז לא משנה את מי נקבל כי נצטרך להוכיח את עצמינו מול היריבות הכי טובות.

צ’לסי טאקטית מאוד ובעיניי אחת מארבעת הקבוצות הטובות בעולם על אף הסגל הלא נוצץ שלה. היא גם פייבוריטית מולנו לדעתי. פסז פחות מפחידה אותי. קבוצה מלאת בעיות.