הגרלת רבע גמר האלופות: שוב בצ'לסי. מתחילים בלונדון ב-6.4, הגומלין בברנבאו (12.4). תגובותיכם?

למיטב הבנתי, הקבוצה שהכדור עם השם שלה יצא ראשון היא זאת שתארח את המשחק הראשון.

היא לא זרקה הכל לבד, עזרו לה, ואם אנצ’לוטי מבין את מה שכל העולם ואחותו מבין ועולה עם הרכב נכון אז לא היינו צריכים להגיע לרבע השעה ההיסטורית הזאת.
כל מי שרואה את פסז’ בליגה הצרפתית מבין שמדובר בקבוצה לא מאוזנת עם המון בעיות.
עוד בהפסד החוץ כתבתי שכנראה שההרחקה של קסמירו מהמשחק השני היא שתכריח את אנצ’לוטי לעשות את השינויים הדרושים, גם בשמחק השני לקח לו 60 דקות עד שהבין.

הוספתי משלי :slight_smile:

אייל צודק, הוחלפה הביתיות עם צ’לסי מכיוון שאתלטי וריאל לא יכולות לארח באותו יום.

נקווה להשיג יתרון משמעותי כבר במשחק הראשון בברנבאו.

הבעיה היא שעכשיו קאסמירו לא מורחק, קרוס לא פצוע ואני משוכנע שנראה את השלישייה הנצחית בהרכב. התקווה היחידה היא שהוא יצרף אליה שחקן כמו פדה, אבל אני לא רואה מצב שמר מקובע מוציא את קרוס כמתבקש ומכניס את קאמבינגה. לדעתי, הקישור חייב להיות קאסמירו, מודריץ׳, פדה וקאמבינגה כדי שנתמודד עם צ׳לסי כמו שצריך, ובהתחשב בנסיבות הרוחביות לקראת המשחק גם נוכל לעבור אותם.

אגב, אם לקחו לו 150 דקות נגד פריז לפגוע בול בהרכב וגם זה קרה רק בגלל הנסיבות שצויינו למעלה, לא יודע מה גורם לתקוות שהפעם הוא יתנהל אחרת. הבעיה היחידה היא שצ׳לסי לא פאתטית כמו פריז ולכן יש סיכוי לא רע שאם הבעיות ״מהבית״ שלהם לא יפריעו להם, 150 דקות יספיקו להם כדי לסיים את ההתמודדות הכפולה.

בכל זאת וכמו שנאמר לפני, אנדרדוג או לא, אנחנו תמיד שואפים למעלה. סיכוי תמיד יש ואני מצפה לצמד המפגשים.

דווקא מאז שהטילו סנקציות על רומן אברמוביץ’, צ’לסי לא מפסיקה לנצח…

לא חושב שיש פייבוריטית במפגש הזה. אם לא יהיו חיסורים יוצאי דופן שתי הקבוצות פחות או יותר באותה רמה. למאמנים תהיה השפעה מכרעת. נקווה שאנצ’לוטי יפסיק לפתוח עם הרכב איטי וחלש פיזית עד אז.

שתי הגרלות רצופות שמשונות לרעתנו… קודם החליפו לנו את בנפיקה בפ.ס.ז’ ועכשיו מחליפים לנו את יתרון הביתיות בגומלין. לא חושב שיש פה קונספירציה אבל איכשהו אופ"א תמיד מצליחים להקשות עלינו.

לא יודע אם התכוונת אליי כאן, לי אין תקווה, אני רק כתבתי מה לדעתי צריך לעשות, את ההרכב של קרלו למשחק הבית אני יכול לכתוב לך כבר עכשיו.

קורטואה
מנדי אלאבה מיליטאו קרבחאל
קרוס קסמירו מודריץ’
ויניסוס בנזמה אסנסיו

יכול להיות, אבל זה קורה למרות כל מה שקורה מסביב ולא בגלל, ולכן הנטייה שלי היא לחשוב שזה ייגמר בשלב כזה או אחר, עדיף מוקדם ממאוחר.

אייל צודק, הוחלפה הביתיות עם צ’לסי מכיוון שאתלטי וריאל לא יכולות לארח באותו יום.

חיפשתי ולא מצאתי מקור לעניין, איפה ראיתם את זה?
הדבר היחיד שראיתי הוא שהמשחק הראשון של סיטי נגד אתלטיקו הוא באיתיאחד.

עצוב כמה שזה נכון.

היו שמועות כאלו ברחבי הרשת אבל הן כבר הוזמו.

טוב, אם המשחק הראשון בסוף לא בבית אז אני אשנה את ההרכב, אם המשחק הראשון בחוץ אנצ’לוטי יערוך מהפכה של ממש בהרכב, הנה ההרכב החדש -

קורטואה
מנדי אלאבה מיליטאו קרבחאל
קרוס קסמירו מודריץ’
ויניסוס בנזמה רודריגו

האמת שההגרלה הערב די גמרה על הסיכוי שלנו לזכות באלופות השנה. כן, לפעמים יש הפתעות, אבל שקבוצה שלדעת כולם לא שייכת ל-4 הגדולות באירופה תעבור בשלבי הנוקאאוט בדרך לזכייה 4 מתוך 5 הקבוצות הטובות בעולם? לא רואה כזה סרט.

לדעתי אנחנו נודח כבר מול צ’לסי בהופעה דומה לזו של השנה שעברה, אבל גם אם לא - נודח מול סיטי (בהופעה הדומה לזו של השנה קודם לכן…), וגם אם לא - ליברפול יתנו לנו בראש בגמר.

ואם לא, יש מצב שטיטי צודק וזו תהיה הזכייה הגדולה והמרשימה אי פעם. של כל קבוצה. ואנחנו לא שווים זכייה שכזו, מצטער.

בואו ניקח משהו מאתלטיקו מדריד - פארטידו אה פארטידו. את מי מעניין הגמר עכשיו? יש כל כך הרבה בדרך. להגיד שאנחנו רחוקים מהטופ של אירופה זה לגיטימי ובלי קשר אי אפשר לומר אף פעם שנדיח בוודאות קבוצה כמו צ’לסי זה אחלה ויותר ממקובל.

להיות כל כך פסימיים לפני צ’לסי הנוכחית במצבה - זה משהו שקשה לי להבין. הייתה פה פסימיות גם לפני פ.ס.ז’, בטח אחרי המשחק הראשון. אנשים לא למדו לא לזלזל בריאל מדריד. כן אני חושב שמה שקורה בצ’לסי ו’המשבר הניהולי’ ישפיע גם על כר הדשא. אנחנו לא מרשימים, אבל מה כל כך מרשים בצ’לסי? נדיר שמפגשים שנה אחרי שנה בצ’מפיונס הם העתק-הדבק של מה שהיה. צ’לסי איבדה את המקום הראשון בשלומיאליות אחרי 3:3 עם זניט, היא הפסידה 1:0 ליובנטוס במחזור הפתיחה בלי חלוצים, כבר מזמן לא במאבק האליפות, מאז דצמבר. ורנר, האברץ, זייך - לא יודע, לא מפחד. לא פסימי בטירוף כמו חלק מכאן. אם זו הייתה ליברפול או סיטי לחלוטין הייתי מדבר אחרת ונגד באיירן גם כן זה איזה 30-70 להם אם לא יותר. צ’לסי? לא. אני לא חושב שגם עפו עליה כל כך עד לצמד המשחקים נגדנו…

לא יקרה כלום אם העונה לא נזכה בגביע אבל נודח ככה על הקשקש, אחרי פייט ומאבק. זה לא קרה נגד צ’לסי, התבזינו כהוגן נגד אייאקס ונגד סיטי אמנם “רק” הפסדים של 1:2 אבל הם נראו כמה רמות מעלינו…

מתי הדיחה ריאל מדריד אלופה מכהנת? ב 1997/98 היא שלחה הביתה את בורוסיה דורטמונד| ב-1999/00 היא עברה את מנצ’סטר יונייטד הטרבליסטית הגאה| ב-2001/02 היא הדיחה את באיירן מינכן אלופת אירופה| ה-2013/14 ריאל עם אנצ’לוטי בעטה לכל הרוחות את באיירן הטרבליסטית; אז נכון שבחלק מהשנים היו קבוצות גדולות, אבל הקבוצה של 1998 לא הייתה היסטורית, גם זו של שנת 2000 הייתה מלאה בחורים. קצת אמונה. בטח נגד צ’לסי!

לגבי עניין הביתיות - קראתי את העניין הזה בטוויטר בדף המצוין MadridXtra עם למעלה מ-200 אלף עוקבים, פעם ראשונה שהם טעו\מיהרו לקבוע שמשהו סופי. אני חושב שכן היה ‘ניסיון’ כזה אבל זה לא אושר. וזה בכלל לא נורא…

לא ברור לי למה אנחנו חושבים על הגמר כאשר אנחנו קודם כל צריכים לעבור את הרבע גמר.
אישית, אני יודע שנעבור את צ’לסי. בסופו של דבר צ’לסי לא התחזקה/נחלשה לעומת עונה קודמת. הרכש המפוצץ שהם עשו לוקאקו לא תורם כלום ושום דבר, אלא להפך רק פוגע במועדון. ורנר?נשאר אותו דבר כמו עונה קודמת.
מובן שעונה קודמת הפסדנו את המשחק עקב הקישור+שחיקה פיזית. אבל העונה לעומת עונה קודמת יש לנו מרכז הגנה חדש ומשופר. עונה קודמת הבלמים שלנו היה וראן וראמוס לעומת העונה הנוכחית שאנחנו משחקים עם מילטאו ואלאבה שזה שדרוג משמעותי לעומת העונה שעברה. מילאטו>וראן, וראן בירידה עצומה וכמה עונות כבר שהוא משפל ברגעי האמת, מילאטו לעומת זאת פורח ומשתפר ממשחק למשחק והשילוב שלו עם אלאבה קטלני.
ויני השתפר בצורה משמעותית ביחס לעונה הקודמת, ואם אנצ’לוטי יפתח עם קאמבינגה בקישור במקום טוני+פדה בימין במקום אסאסניו זה כבר ישפר את המצב בצורה משמעותית.

הטענה פה אומרת שאם אתם זוכים השנה בצ’מפיונס זאת הזכייה הכי גדולה בהיסטוריה של הספורט בגלל שאתם קבוצה פחות טובה מהמתחרות הפוטנציאליות?

יש פה מישהו אחד שטוען את זה,אל תכליל.

לא, זאת לא הטענה.

אני מבין שמשחק הליגה הזניח מחר בלילה לא מעניין פה אף אחד כך שלא פתחו דיון.

מרגיש לי שמחר אחרי המשחק כל דיבורי “להפתיע את צ’לסי, סיטי וליברפול” יחזרו לפרופורציה…

עם ההרכב הנכון מה שיקרה זה ההפך יתחילו לפנטז על דאבל, אבל אנצ’לוטי כמובן ויעלה עם ההרכב הכי לא מתאים.
דיווחים שמריאנו מתורגל במקום בנזמה בהרכב…

צ’לסי תוכל למכור כרטיסים למפגש מולנו, ההכנסות יעברו לפריימר ליג.