מחזור 8: 1-1 בדרבי מול אתלטיקו

מילטיאו יכול להצטיין אצל אוהד נהרין במחול, כמה תאטרליות וגלגולים במחצית אחת. יכול להיות שזה תוצר לוואי של פציעה סופר קשה שעבר, אבל עדיין הוא צריך להחליף דיסקט ולהיזכר שזאת לא הצגת יחיד ושהוא ממש לא העיקר אלא הקבוצה והצלחתה. מעבר אליו רודריגו בעוד מחצית פרווה. טשומאני לא מורגש אקטיבית אבל אני אוהב את המיקומים שלו.
סך הכול מחצית מעודדת.

אנחנו לא יודעים להתמודד עם לחץ

אני לא מבין אין המאמן המעוטר בהיסטוריה ואחד הטובים ביותר לא רואה את זה כבר 3 שנים…
מנדי חושך, קשה להשתחרר מלחץ עם למלם כזה.

אגב, צ’ואמני עם איבודים וטעויות, אבל דווקא אני אופטימי לגביו כי הוא ממשיך לנסות ולא נעלם. יש לו את הכישרון והיכולת, פשוט זה יום פחות טוב שלו.

הבעיה שלו תמיד הייתה מנטלית, ואם הוא יתגבר על זה - הרווחנו.

אנחנו בליגת העל-פח פה עם אולטראס-הפועל (אני יושב שער 5 קרוב אליהם) ולה פמיליה תוצרת בית"ר ירושלים או במשחק כדורגל באחת הליגות הטובות בעולם? בושה וחרפה, איכסה. מותר לטיבו קורטואה לחגוג שער של הקבוצה שלו, זה היה משהו רגיל, לגיטימי וסטנדרטי לחלוטין. מעניין מה יהיה “העונש”. מעניין מה יגיד נשיא לה-ליגה כשמזהמים את המוצר שלו. איפה אתה חאבייר טבאס? כל הכבוד לאוהדים ‘הגברים’ עם המסכה שמסתירה את הפנים. כמה פאסון, כמה כריזמה, כמה צ’ארמריות.

כדורגל? אין פה. אבל הלוואי שנשמור על ה-0:1 הזה ככה עם הציפורניים. ההפסד של ברצלונה היה אמור להפחית לחץ מצד אחד ולהעלות מוטיבציה מצד שני, לנצח אחרי העונה שעברה ולצמצם פערים.

אין לי בעיה לנצח בכל דרך גם בגול מזליקי תוצרת אדר מיליטאו שהרגיז כל כך הרבה פעמים קודם לכן. פעם אחת ויניסיוס עשה מהלך אופייני בקו כמו שאנחנו אוהבים וזה הסתיים במשהו טוב וגם מיליטאו עם בעיטה חזקה. בינתיים ההגנה פחות שכונה משחשבתי.

אם רודריגו היה בועט אתם יודעים מה היה קורה. החמיץ מצב אחד לא רע בכלל במחצית השנייה ובכלל אפס מעורבות, איזה מאכזב הוא. שיבוא בטענות רק לעצמו.

חייב לומר שאני לא רוקד אחרי החליל של אבי נמני ורז אמיר. לגבי נמני זה ברור אבל רז שקול יותר חשבנו. אנדריק קצת בוסרי למשחק כזה בשלב כה מוקדם, זה עדיין לא הזמן, גם לא ב-0:0 לדעתי. זה קצת אחרת לשחק כאן מאשר נגד הוויאדוליד ובטיס וכדומה. אני גם לא ממש חיכיתי לארדה גולר אלא שמישהו על כר הדשא ייקח פיקוד. הם מקריאים שוב ושוב את הספסל שלנו - אדוארדו קמאבינגה זה מי שאמור לתת לנו בוסט.

פדה ואלוורדה ודני קרבחאל בולטים, כל הזמן קרבחאל גם בודד בקו, ג’וד בלינגהאם צריך לתת יותר אבל בכל מהלך שהוא מעורב זה נראה טוב, עוזר לנו להניע כדור.

אגב הלו מענישים את כולם בגלל האוהדים האידיוטים האלה. את השחקנים שמתקררים קצת, את האוהדים ‘הטובים’ נניח ה-300 של ריאל מדריד שהגיעו וגם אותי, אני זקן, כבד עליי השעות האלה.

מביך:

מה חשבו לעצמם שחקני אתלטיקו כשהשאירו את ויני לבד בפינה עם שטח כשמודריץ’ ליד הכדור החופשי ?
לפעמים זה מדהים איזה טעויות אינפנטיליות שחקני הגנה מהרמה הכי גבוה עושים במשחקים גדולים.

לא לרדת אחורה! עוד פעם כותב! לא לרדת אחורה. הם פתחו קצת את האמצע עם החילוף הזה עכשיו של דייגו סימאונה ואולי יהיו שטחים. להזיז את הכדור למהירות של פדה ואלוורדה ו-ויניסיוס ג’וניור. יש את ג’וד בלינגהאם ולוקה מודריץ’ עד שיוחלף - שיודעים למסור. מרודריגו כנראה לא תגיע הישועה לא היום ומי יודע אם בכלל. אדוארדו קמאבינגה אוטוטו זה מתאים לדעתי. אוףףף כמעט 0:2…

עוד דבר זה לא להיגרר עכשיו לעצבים ולפרובוקציות, שרדנו 70 דקות כאלה. עכשיו להחזיק מעמד. כדורגל - ויניסיוס - רק כדורגל. רק

שונא את אתלטיקו קבוצה מגעילה. למה מול בארסה הם לא משחקים ככה. יודע שהמשחק יגמר בתיקו וכועס על זה כבר מעכשיו.
עריכה - רודריגו על המגרש?

המיקום של צ’ואמני מעולה או שזה רק אני?

אנצלוטי יודע שמותר לו לעשות חיחופים לפני דקה 80? להכניס שחקן קישור שירענן את השורות? אולי גולר במקום מודריץ?אנדריק במקום רודריגו?

ויניסיוס החזיק כמעט 80 דקות בלי לאבד את הראש.
בטוח שיא חדש…

מטוסי חיל האוויר יכולים להכניס יעד חדש?
מה הכתובת של קרלו?

שנה שעברה ריאל שולטת, מובילה, אנצלוטי מוציא את כל שחקני ההתקפה וריאל סופגת בדקה האחרונה. הוא לא זוכר את זה???

אולי צריך להכניס עוד מגנים

תסלחו לי על התגובה מהבטן אבל זו קבוצה פשוט מגעילה.
כן, משחק חוץ, כן דרבי, מה זה ההתנהלות של הקבוצת תחתית הזאת?! מבטלים את עצמם לחלוטין 20 דקות אחרונות.
וזה לא שהיה הרבה מה למכור עד אותו רגע, לא מתמודדים עם לחץ, אין משחק התקפה.
מביש מאוד.

מתי יגאלו אותנו מהחמור הזה שנקרא אנצלוטי? איזה מאמן מגעיל.

השיטה של קרלו היא ״לסבול״ וואלה בקטע הזה אין ספק שהוא המאמן הכי מוצלח בהיסטוריה, כולנו סובלים.

image

זה עלייך. אתה אשם. לא הייתה שום סיבה לוותר גם על רודריגו וגם על ויניסיוס. עם כל הכבוד להייפ סביב אנדריק. ועדיין קיוויתי לעוד שתי דקות של ריכוז מהשחקנים האלה ושנשמור על ה-0:1 הזה. “למרות המאמן”. מאמן מטומטם שאכל אותה בדרבי בבית אשתקד בדיוק באותה הצורה ופשוט לא לומד דבר ומדרדר אותנו לחרא. אגב ויניסיוס ביחס לרף שלו היה רגוע, זה לא שהרגשתי שהאדום שלו באוויר. נכון שאנחנו גנבנו הרבה משחקים בעבר וגם משחקים גדולים אבל רק בשל הקהל המגעיל שלהם ויחד עם זה הטינופת קוקה - הגיע לנו לנצח. יכולנו להיות גדולים ולצמצם את הפער לנקודה. איכס

ויניסיוס לא ספורטאי, הוא מתעסק על המגרש בהכל חוץ מבכדורגל. ועדיין אם הוא היה שם לקראת סיום המשחק ולא אנדריק אין לי ספק שהיינו מנצחים היום.
אתלטיקו הראו לנו איך משחק לחץ אמור להיראות, אבל צריך לזקוף לזכות קרלו את המצבים הנייחים המסוכנים שלנו.

רצה לשחק אותה מוריניו מר אנצ’לוטי.

אנחנו הקבוצה הכי לא מאומנת בצמרת העולמית, כל הצמרת העולמית עם מאמנים צעירים ומודרניים ורק אנחנו תקועים בשנות ה 90 עם קרלו.

הבעיה שאין כאן מי שלא ידע שהשוויון יגיע.

מיליטאו עם שער ובישול.