מחזור 8: 1-1 בדרבי מול אתלטיקו

רודריגו אתמול היה אכזבה עצומה, יותר אנמי מאנמי. ויני לפחות ניסה והתקיף שוב ושוב וגם בסוף ייצר מצבים ואת השער היחידי במשחק.
לרודריגו יש התעלויות במאני טיים ברזומה שלו, אבל אני לא זוכר אותו משתלט על משחק גדול באמת לחלוטין, חסר לו הגרוש ללירה ולא ברור לי איפה בדיוק, כנראה באופי.

אני חושב שאנדריק או גולר קורצו מחומר של סופרסטארים אמיתיים ואנחנו נראה את זה בשנים הקרובות.

אני חושב שגם אם רודריגו היה מפגין את אותה אדישות וחוסר מוערבות - אם הוא היה השחקן שאפשר היה למסור לו בצד שמאל והרי הוא מהיר מאוד, שלא נדבר על ויניסיוס ג’וניור. רוצה לומר: אנדריק פישל בענק וזה לא רלוונטי הגיל שלו אבל כמובן שהאשם העיקרי הוא קרלו אנצ’לוטי. יותר מאנטוניו רודיגר ואנדריק וכן הלאה.

עוד מילה על אנדריק, מבחינתי המהלך הזה מתסכל אבל זה שכר לימוד הגיוני, וחלק מהחוצפה שלו מקסימה בעיניי. צריך מאמן שיעיר בחדרי-חדרים. מעבר לכך זה מגוחך לדבר על כך שהוא חייב להוכיח את עצמו בכל דקה וכדומה הוא בסה"כ בחודש השני במועדון, העונה ארוכה עם כל כך הרבה משחקים, וזה לא שחקן שהגיע לכאן לעונה אחת. יש זמן, טרנקיולו. לא צריך בכל מהלך לעשות משהו שיופיע בשער המארקה.

@Shayhi7 מתחבר למה שאמרת ומאוד מתוסכל ולא הבנתי למה כל המסביב לא הביא להם עוד מוטיבציה. היחיד שאני מנקה זה פדה ואלוורדה ואולי דני קרבחאל. אני גם כן מודאג מזה שג’וד בלינגהאם שופך לאגר תמיד.

אולי מישהו יכול להביא מספרים שיראו אבל חוץ מפדה שיש לו לפחות 6 ריאות, מרגיש לי שג’וד רץ בפער יותר משאר חבריו לקבוצה ומתוך הקילומטרז’ הזה יש מספר גדול מאוד של ספרינטים, הוא תמיד ליד הכדור בהגנה ובהתקפה.

זכינו באנדריק, בכשרון העצום ובחוצפה שלו. איפה הוא ואיפה רודריגו והאנמיות שלו.
הוא יפסיק לבעוט מ30 מטר כשיקבל דקות נורמליות ולא ירגיש שחייב להשאיר חותם בפירורים שמקבל, וזה יקרה כנראה כשיהיה מאמן שלא מנמנם עד הדקה ה85 (ואז עושה חילופים שאולי כבר עדיף שימשיך לנמנם).

גם רודריגו בתחילת דרכו אצלנו היה חוצפן לא פחות מאנדריק. אם מסתכלים טיפה אחורה גם אסנסיו, אפילו ואלורדה לדעתי היה עם יותר חוצפה חיובית.
לא יודע מה הסיבה לאנמיות בהמשך הדרך, יכול להיות שזה קשור לאישיות השחקן אבל לדעתי יש איזשהו קשר ל"מאמן" שעומד אצלנו על הקווים. מאמן שידרוש יותר יקבל יותר, מאמן שיסדר שיטת משחק יקבל יותר תפוקה מהשחקנים.
מקווה שזו הסיבה ואלונסו בעזרת השם בעונה הבאה יראה לנו את זה.

זה פשוט לא נכון, הוא אולי העז יותר אבל זה לא באותו איזור חיוג של אנדריק. למעשה, לא חושב שראיתי ברמות האלה שחקן כזה “חצוף”, לטוב ולרע.

אני לא חושב שזה עניין של חוצפה, אולי כן של קצת כמו ‘אין לי מה להפסיד’. זה כמו שחקן צעיר שעולה לבוגרים, שמעון גרשון הסביר את זה יפה פעם על תינוקות קשטן. בהתחלה אתה מתלהב מכל פס שלהם - לפעמים בהחלט יש על מה, ולאחר מכן אתה מפתח ציפיות, התפקיד שלהם בקבוצה אמור לעלות. רודריגו כבר לא סופר-סאב אלא שחקן הרכב ועכשיו שחקן הרכב סופר-קבוע למרות שברהים דיאס אחלה שחקן.

מה שכן אני לא מסכים לגבי אנדריק. הוא ילד בן 18, זו תחילת הדרך שלו בכדורגל האירופי, כבר כתבתי. הוא משחק כאן בסה"כ חודש וחצי, יש זמן, הכל בסדר. לא קשור בכלל לבעיטה שלו נגד אתלטיקו מדריד מקילומטר. רוצה לומר: אני לא מסכים עם הפעולה שלו וצריך להעיר לו, אבל כמובן שזה לא נורא.