מחזור 8 :: קאמבק באולד טראפורד, 3-2 על ניוקאסל (מאטה, מרסיאל, אלכסיס)

אני חושב שהגיע הזמן שראשפורד ומרסיאל יראו שהם שווים הרכב. לא ‘פוטנציאל צעיר’ וכל הקשקוש הזה. שחקן הרכב במנצ’סטר יונייטד. מוריניו נותן להם במה (בכוח כנראה, אבל טוב מכלום), ועכשיו זה תלוי רק בהם.

כתבתי כאן בתחילת העונה:

נקודת עניין נוספת בעונה הקרובה היא מנצ’סטר יונייטד. תמיד רציתם לראות רכבת עפה מהמסילה, נכנסת בגשר ומתנפצת לרסיסים ברעש גדול? עקבו אחרי עונתו השלישית של ז’וז’ה “95% שוקולד מריר איכותי” מוריניו במועדון.

מחזור 8, עוד לא הגענו לברידג’ והרכבת כבר התרסקה.
אפשר לומר שלום למוריניו, אבל יש לי הרגשה שגם המאמן שיגיע אחריו לא יצליח לגרום לנו להיראות טוב יותר.

מרסיאל היה צריך ממזמן להיות שחקן הרכב קבוע ביונייטד. הוא צריך לקבל קרדיט אינסופי גם בתקופות קשות בדיוק כמו שלוקאקו ופוגבה מקבלים. מוריניו הפך אותו לכבשה שחורה אבל האמת היא שהוא מהשחקנים הבודדים שלנו שבאמת שווים משהו.

מקטומינאי ? באמת ? זה מה שאתה עושה שהמועדון מתלקח ?

אני מאוד מקווה שהמאמן הבא יביא שחקנים טכניים עם כישרון במקום גמלים מגושמים סטייל מאטיץ.

אגב ראשפורד בדיחה.

אי אפשר להאמין על הנדנדה הזו במצב הרוח של השחקנים. רגע אחד הם נראים כמו עובדים של הדואר ביום בו הסניף פתוח בערב, רגע לאחר מכן כמו לביאות בציד. הקבוצה הזו יכולה להצליח, אבל ברור שלמשחק הבא שוב יעלו עובדי הדואר ושוב ניראה קטסטרופה. צריך לייצב את המצב עד כמה שאפשר. אולי לא נקבל לביאות כל משחק אבל לפחות חתולי בר או משהו יותר פיקנטי.

יש דברים בכדורגל שפשוט אי אפשר להבין. הפרשנים ינתחו ויקשקשו, האוהדים יתווכחו בלהט ובסוף נישאר עם תעלומה.
הקבוצה 60 דקות נראית כמו פח אשפה, הגנה ברמה של הליגה המלטזית ובהתקפה חבורה של קונוסים, מוריניו עם ניהול משחק הזוי לחלוטין, ואני כבר אומר יאללה רק שיפטרו אותו כי די.
חצי שעה אחרונה קבוצת צמרת מפוצצת בכישרון, חילופי מסירות מבריקים בהתקפה, כל הגבהה 5-6 שחקנים ברחבה מתנפלים על הכדור, ורואים בעיניים של היריבה שהיא יודעת שהיא תחטוף.
תעלומה.

מוריניו קנה עוד שבועיים, זו תהיה ברבריות לפטר אותו עכשיו. בסרט הוליוודי זו תהיה נקודת מפנה לריצה מטורפת לאליפות, אבל במציאות אחרי הפגרה נתבנקר נואשות מול צ’לסי ויובה, ונתבזה מול הקטנות. כבר לא אכפת לי כי העונה גמורה, אבל לפחות ניהנה מהפירורים כשאפשר.

מה ששני הכותבים מעלי מתארים נכון ותמוה מאוד. הקאמבק הזה מזכיר לי קאמבק בתוצאה זהה נגד סיטי באביב. יכלנו אז לרדת למחצית בפיגור של כמה שערים, ובסוף יצאנו עם ניצחון חוץ מול הקבוצה הכי טובה באנגליה.

מה קרה במחצית השנייה? קשה לדעת, אך הגענו לנקודה שלא היה לנו מה להפסיד, וזה כנראה שיחרר את השחקנים.

הסגל הנוכחי של יונייטד מסוגל ליותר. אבל להוציא את דה חאיה הבלתי נגמר ופילאיני הלוחם, מעטים אלה המוכנים לירוק דם עבור הקבוצה. זה מתבטא בתוצאות. בכלל, למרות המגבלות שלו, אני חושב שפילאיני צריך להיות קפטן (ראשון או שני). ולנסיה לא האיש הנכון עבור תפקיד זה, לצערי!

פה אולי נמצא הכישלון כי גדול של מוריניו, הוא לא הצליח לגרום לשחקנים לשחק בשבילו, לתת הכל בשבילו. לפני הטעויות בניהול משחק, הוא יצר אווירה שלילית מאוד וזה המחיר.

את השחקנים האלה אני לא סובל. חבורה של אוכלי חינם,משלמים לכם זאת העבודה שלכם, אוהדים משלמים כסף לראות אותכם, המינימום זה להיות מקצועיים.

המשחק אתמול לא שינה את דעתי הפרימדונות סטייל פוגבה שמבזים את המועדון האדיר הזה חייבים לעוף מפה. נמאס לי מהם ומהשטויות ברשתות החברתיות שלהם, חבורה של ילדים מחורבנים.