מחזור 9: יוצאים לאלאבס במטרה לשמור על המקום הראשון (ראשון, 17:15)

השבוע האחרון היה לא פשוט לאוהדי בארסה בישראל: הפסדנו משחק ליגה ראשון, ישבנו שעה במקלטים, אאא הוקפץ שוב למילואים והכי גרוע - וואלורדה זכה במאמן חודש ספטמבר. ועם זאת, באמצע השבוע ראינו את התינוקות של פליק מפרקים את הבנים הצעירים משוויץ, וקיבלנו שוער חדש שבתקווה לא יגרום לנו להתקפת לב בכל פעם שהקבוצה היריבה נמצאת 30 מטר מהשער שלנו.

אז בזמן שאנחנו מתאוששים ממאמן החודש הטרי (שזכה בפרס בפעם השמינית, מוזמנים לנחש כמה כמאמן בילבאו וכמה כמאמן ברצלונה) בואו נראה מי היריבה שלנו. אלאבס התחילה את הליגה ממש טוב מבחינתה, עם 7 נקודות מתוך 12 ואז הפסידה 3 משחקים מ-4 האחרונים. הבעיה שלנו? כל ההפסדים האלה היו בחוץ. בבית, אלאבס מציגה מאזן של שני ניצחונות ותיקו, כשלמעשה היא לא מפסידה שם מאז מרץ.

כמובן שאנחנו עדיין פייבוריטים לפי כל סוכנויות ההימורים, ועם השלישייה ההתקפית שלנו שנמצאת בכושר הטוב באירופה (16 שערי ליגה ו-20 בכל המסגרות, בדיוק שני שערים למשחק) נצפה לראות יותר מה-1.5 שערים שאלאבס סופגת למשחק. מנגד, צצ’סנזסי לא יהיה בסגל ואיניאקי שווה גם הוא גול ליריבה בכל משחק.

מרשימת הפצועים שלנו עדיין אפשר להרכיב חצי קבוצה שתרוץ חזק לאליפות:
אאאפ גאבי ברנאל אולמו
אראוחו כריסטנסן
טר שטגן

אבל היי, לפחות קיבלנו חזרה את פרנקי. ההולנדי לא יפתח, אבל אולי הוא יתן לנו אפשרות להוריד את פדרי במחצית, לקראת הטחינה שהוא הולך לעבור בנבחרת ספרד. כי כמובן שהקבוצה שמשלמת לו מיליונים צריכה להיות זו שדואגת שהוא לא יפצע, בזמן שהנבחרת שמקבלת אותו בחינם יכולה לפצוע את מי שהיא רוצה. טפי"פא.

כמה תהיות לקראת המשחק:

• האם נראה חלילה את דומינגז או מרטין?
  • האם לאמין יצליח להשתוות לקרבאחל?
  • כמה דקות נאלץ לסבול את פראן?
  • האם לבנדובסקי ינוח סוף סוף?
  • כמה אנשים יפספסו את המשחק בגלל פקקים בדרך מהעבודה?

אאא שמור על עצמך.

הסגל למשחק

ההפתעה היחידה מבחינתי היא שפליק מזמן רק 21 שחקנים ומוותר על כל נערי הפוסטר חוץ משוער שלישי.
שסני נשאר מחוץ לסגל בגלל כושר לקוי, אומרים שיהיה כבר בפנים אחרי הפגרה.

עכשיו יש לטיטי תירוץ - קרבאחל קרע את הצולבת וגמר את העונה. אם לא זה, הוא היה כובש פי 10 מלאמין.

שינוי בודד בהרכב: קונדה מקבל מנוחה, פורט יעלה במקומו.
מבחן משמעותי להמשך העונה שלו.

מה פראן עדיין עושה בהרכב?
Haven’t the Jewish people suffered enough?

תן כבר הרכב לפאטי יא גרמני נאחס. הוא היה יותר מועיל בחצי שעה מאשר מפראן בשלושת המשחקים האחרונים שלו.

יצא פראן נכנס גול.

מודה שכבר חשבתי שמדובר בשחקן גמור, אבל בקצב הנוכחי - לבנדובסקי שווה ועוד איך את המחיר ששילמתם עליו. כובש עיקרי והשחקן המשמעותי ביותר בשתי אליפויות (מקווה מאד שאני מנחס היטב פה) זה לא תרחיש שמישהו חשב עליו, בטח לא בסוף העונה שעברה. גם אבסולוטית עם כמעט שער למשחק העונה בליגה, די מדהים בגילו.

אתה לא עושה את זה נכון. תשלח הודעה לטיטי והוא יכתוב את זה, משחק הבא לבה שובר הירך ואנחנו מסימים במקום הרביעי

:slight_smile:

ראיתי בגלל העבודה רק כמה דקות מהמשחק, אבל מהמעט שראיתי אתם תתלהבו מלאמין אני מרשה לעצמי להתלהב יותר מפדרי.

פאק אם הוא רק יחזיק מעמד

וראפיניה, ופדרי, ומשחק לחץ. זו יותר הקבוצה מאשר השחקן. לבנדובסקי לא נדרש להציל את המולדת, הוא בא לעבודה ויש לו מעטפת טובה.

ראפיניה צריך עוד לפחות עונה מוצלחת או שתיים כדי להצדיק את המחיר הגבוה מאד שלו, פדרי נרכש צעיר ובפינאטס. לבנדובסקי הגיע במחיר גבוה מאד ובגיל מבוגר מאד. כמו״כ - הוא הכובש הכמעט בלעדי. אפשר להתווכח אם זה יותר חשוב מבישולים/עבודה במרכז המגרש, אבל זה לכל הפחות שקול.

מסכים שהקבוצה ככלל נראית ממש ממש טוב וגורמת לפרטים להיראות טוב יותר. פליק בינתיים בינגו בניגוד לציפיותיי. שאפו.

מה שמדהים זה שפליק B. I. N. G. O כשיש לו רק B. O

נו באמת…

מי שמבקיע את הגולים הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה גם אם הוא לא עושה כלום חוץ מלהבקיע גולים.

ניסיתי אנדרסטייטמנט כדי לא להרים עליי את ה-mob…

נניח והתיאוריה שלך נכונה, בשנה שעברה רוברט כבש כמות נמוכה משמעותית מהשנה, הוא לא היה שחקן פחות טוב בשנה שעברה, הוא גם לא החשוב ביותר לטעמי אבל מבין את הלך הרוח שטוען אחרת.

הוא לא הפך לחלוץ טוב יותר ושחקן חשוב יותר אלא שיטת המשחק והצוות המסייע והבונה עזרו לו לכבוש יותר ולמצות את הפוטנציאל.

ראפיניה ולאמין עם מספרים נהדרים מבחינת בישולים עומדים על הקצב הטוב בקריירה שלהם - כולם מרגישים שיפור כשיש פיגורה על הקווים.

אני לא מבין איך לבנדובסקי עושה את זה.
משחק קודם 2 דרדלה נכנסו לו.
במשחק הזה גול ראשון הוא נוגח לכתף וזה נכנס. גול שני גם אני הייתי מכניס. גול שלישי עוד דרדלה כשהשוער החליט לתפוס ציפורים בפינה השניה.
זה חייב להיות כישוף או משהו.

פאטי נראה קצת יותר טוב. נראה אם יספיק לעשות משהו לפני הפציעה הבאה.
פורט עם משחק סולידי ולא ברור לי למה הוחלף דווקא הוא.
אם זה יימשך ככה, נראה שעמדה שהכי צריכה חיזוק היא עמדת המגן השמאלי. לא באלדה ולא מרטין לא משכנעים.

פדרי בתפקידו הנוכחי זה המנוע/מוח שלנו, שחקן מדהים.
התלהבנו ממנו גם בגיל 17 כשהוא פרץ, הוא היה מפחיד לא פחות מימאל באותו גיל.
כמו שאמרת רק שיחזיק מעמד.

ולמשחק עצמו, העובדה שאנחנו צוברים עוד ניצחון קליל היא עדות למה שפליק מצליח לעשות עם הקבוצה הזו. וכל זה בזמן שאנחנו עם 5-6 שחקנים ברמה גבוהה שחסרים בסגל.
אפילו במשחק יחסית חלש של ימאל, הקבוצה מייצרת מספיק מצבים דרך המשחק הקבוצתי ואיכות השחקנים האחרים על המגרש.
בדיוק בגלל זה לא הייתי מודאג מהמשחק מול אוססונה, הרצפה שלנו תחת פליק גבוהה מאוד.

מאמצע העונה הראשונה ועד לתחילת העונה הזאת לבנדובסקי ירד בכושר ההבקעה שלו, מצבים שכל הקריירה הוא היה הופך לשערים קלים הוא החמיץ ברשלנות, העונה חזר להזכיר את עצמו הישן, לא יודע כמה זמן זה ימשך, אבל העונה הוא בבירור שחקן יותר טוב מהעונה שעברה.

זה יפה שיש ללאמין וראפינייה מספרים יפים בטור הבישולים אבל אם לא הפולני שמתרגם כל חצי מצב לשערים זה היה שווה לקליפת השום.
לא בא לזלזל במה שאחרים עושים, אני אישית אוהב ומת על שחקנים כמו מודריץ’ שמה שהם עושים אפילו לא מתבטא בסטטיסטיקה אבל בכדורגל משחקים כדי להבקיע שערים, להבקיע שערים זה הכי קשה בכדורגל ולכן מי ש מבקיעים שערים הם השחקנים הכי חשובים והמרוויחים הכי הרבה, ובצדק גמור ! גם אם אני ואתה והרבה אחרים אוהבים יותר שחקנים שעושים דברים אחרים מהבקעת שערים.