מחזור 9:: מסי וטר שטגן מנצחים את סביליה. Animo Leo!

זו לא ההגנה כשלעצמה כמו שזה סגנון המשחק. היום כבר אין משחק לחץ והנעת הכדור הרבה פחות דומיננטית.

אייל:
שאפו ענקי על כל הערותיך. מסכים עם כולן.
להערכתי דמבאלה לא יצליח להשתלב בבארסה. הוא חסר אינטליגנציית משחק בסיסית. משחק כמו ילד בשכטנה.
מאלקום טוב ממנו וחייב לקבל הזדמנויות

וזאת מניין לך?

האמת, שזה דבר בעייתי להגיד הואיל ולפי האתר הרשמי טר שטגן והשוער של סביליה בעלי אותו מספר עצירות- 5, וברצלונה במהלך כל המשחק הגיעו למצבים טובים משל סביליה ( מדדי xg ברצלונה - 2.98 לברצלונה לעומת 2.11 לסביליה). זה נכון, טר שטגן נתן הופעה מהסרטים והיה טוב מוואסיליק, אבל זה לא חייב לבוא על חשבון יכולת הקבוצה להכריע את המשחק ביעילות.

עכשיו נותר לראות מה כולם יעשו בלי מסי ברצף הקשוח הזה. מבחן אופי אמיתי לכל הסגל מא’ עד ת’.

הנחמה שלי בפציעה של אלוהי הכדורגל זה שוורד לא יוכל לטחון אותו עד דק ונקבל אותו בהמשך העונה יותר רענן. בטח ובטח שהפציעה לא ברגליים חלילה.
יש לו 3 שבועות בחוץ, אחרי זה שבועיים פגרה שיחזור בה לאימונים מלאים (כן, אימונים בפגרה)… ביחד זה 5 שבועות שזה המון.

המון בריאות דיוס.

נ.ב. היה משחק כיף לצפייה :wink:

וזה עוד כשלא שיחק שבועיים לפני ה-15 דקות נגד סביליה.

אגב, הוא יחזור לאימונים הרבה לפני הפגרה. 3 שבועות זה המועד שאחריו הוא אמור להיות כשיר לשחק.

בהמשך לדבריו של רביע, אני באמת מוכן לקבל את הפציעה הזאת בשלווה אם ננצח בקלאסיקו.

מספר הדקות של מסי ושל סוארס פשוט מנותק לגמרי מהגיל שלהם. אגב זה לא עניין של ואלוורדה כמו שזה עניין כלכלי להערכתי, כולם רוצים לראות את מסי משחק.

ראיתי את מאלקום במדי בורדו בליגה הצרפתית בשנתיים האחרונות בלא מעט משחקים. הבחור כשרוני עם הבנת משחק טובה. מחפש את השער אבל משתף פעולה עם חבריו שלא כמו דמבלה שמסתבך בכדרורי סרק. מאלקום כבש בסביבות 20 שערים במדי בורדו בכשנה וחצי .
בארסה עקבה אחריו כבר מ-2014 ו"חטפה" אותו מרומא בקיץ. כדאי מאד שישחק כדי שיתרגל לסגנון ולחברים. להערכתי הוא יכול לתרום ולהשתלב בבארסה.

דמבלה היה פנומנלי בדורטמונד, אז מה? היכולת של שחקן בקבוצה חלשה לא נותנת שום כיוון ואינדיקציה האם יתאים לקבוצה גדולה כמו ברצלונה.

שזה הרבה יותר הגיוני מ - ‘יותר טוב מדמבלה…’

קטונתי מלהשוות יכולות של שחקנים.
כל מה שאני אומר הוא שלעניות דעתי לפי כל המשחקים בהם צפיתי בדמבלה הוא לדעתי משחק מאד “שכונתי”. מקבל כדור ומיד חושב “כידרור”. לעתים רחוקות מחפש חבר למסירה וזה קורה רק כשהוא כבר מוקף שחקנים שזה בדרך כלל מוביל לאיבוד כדור.
יקח לו לא מעט זמן (אם בכלל) לשנות הרגלים בסיסיים אלה של “כידרור תחילה” לטובת משחק המסירות בנגיעה אחת של בארסה. להערכתי אינטליגנציית המשחק שלו (כרגע) לא גבוהה.
לכן אני מציע פשוט לתת למאלקום שהוא קיצוני שמאלי טבעי הזדמנויות ופשוט לראות איך הוא מתפקד וימים יגידו.

אז התנינים אכלו את כל הקולס? או אולי התנינים שבעים כבר.
בכל אופן, הצלחתי לאכן את הודעת הוואטסאפ ששלח הפרעוש הקפטני הבוקר לחבריו לקבוצה:
“סעאמק, תנקנקו אותם!”

אגב
סוארס, זה היום שלך.