גביע המלך :: malcom save the day 1:1

copadelrey
season-18-19

משחק משונה, בכל מקרה זו הייתה ריאל הרבה יותר טובה ממה שפגשנו בסיבוב הראשון (לא שזה קשה).

פיקה היה מעל כולם, מילים טובות גם לסמדו ומלקום שאמנם מרסלו עזר לו לבוא לידי ביטוי, אבל עדיין הפגין הרבה אופי ובטחון ביחס למעמדו. ארתור של המחצית השנייה גם ראוי למילים טובות, כמו גם וידאל שנכנס בטירוף.

קוטיניו פשוט מאכזב, אין מה לומר. הוא מקבל מלא הזדמנויות ודקות וברוב המקרים פשוט נראה כבוי, כבד ודי מבוהל.

מצטרף למשה בכך שחבל שמסי שיחק, ראו לגמרי שהוא לא משוחרר ולא כשיר במאה אחוז, חצי שעה מאוד מוזרה שלו. אם צריך שינוח גם בשבת, אסור לסכן אותו לקראת המאני טיים.

במהלך של הגול, הוא מחה מול השופט על היציאה של נבאס עליו (במארקה כתבו שהוא דרש אדום)

חזרנו לימים שאתה נכנס בשעה 1300 לפורום וכולם כבר כתבו את הכל, ועוד אחרי משחק גביע זניח. סתאםםם. קלאסיקו קלאסי לא היה לנו, מלבד כמובן העובדה שתמיד נחטוף על ההתחלה משל היה שם ראול או רונאלדו. נראה לי פיקה רגיל ככה לפתוח כל קלאסיקו-פאניקה בהגנה, מדריד מציגה את השטנץ הנוכחי שלה והופס שער.
אבל אז הגיע מלקום את סמדו, חבר’ה לעניין באמת. יש להם חוצפה חיובית של צעירים שמאמינים ביכולות שלהם, אפילו כבר לא חוששים מאי התאמה לקבוצה, פשוט נותנים מה שיש להם ושהשאר יישרו קו.

אגב
מצטיין המשחק: ארתור, הקהל כבר התחיל לצעוק’ אולה’ כשהוא מסתובב אה לה צ’ אבי

משחק טוב מאוד שלנו, כמעט של כולם.
בגומלין, עם מסי ודמבלה, אני מאמין שננצח.
נקודת התורפה שלנו הוא לנגלה. נראה כבד מאוד ולא מספיק להגיב לתנועה של היריב, במיוחד בגול של ואסקז.
נקודת תורפה שניה היא קוטיניו. אני לא יודע מה קרה לו, בשנה שעברה הוא שיחק מצוין גם כקיצוני והיה יצירתי וחד. וולוורדה צריך לקחת אותו כפרויקט אישי, זה לא שחקן שמוותרים עליו בקלות.
סמדו מוכיח שוב שכרגע הוא טוב יותר מסרג’י. בתחילת השנה זה היה הפוך, אבל עכשיו סמדו מראה סימנים של שחקן מעולה.
לגבי פיקה - הספידו אותו כבר הרבה פעמים, כנראה מוקדם מדי.
מאלקום די הפתיע אותי. ב 20 דקות הראשונות הוא עיבד כל כדור שהגיע אליו, פיספס אחד על אחד והיה הגרוע במגרש. ואז פתאום קרה משהו והוא היה היחיד שסיכן את השער, והיה הגו-טו-גאי עד שמסי נכנס. בהחלט שחקן שעוד יכול להשתלב בקבוצה, והוא צעיר מאוד.