NBA: בוסטון אלופת 2023/4

אני לא נכנס לקטע הספורטיבי, זה לא יגמר לעולם הדיון הזה, בדומה לויכוח בכדורגל ומהשאלה ששאלתי את טיטי ברור לאיזה צד אני שייך. .

שואל אותך, יש מוסלמים כרגע בסין שנשלחים למחנות ריכוז . לא צוחק . לברון גיימס חי לא מעט על כספי החברות בסין שנשלטים על ידי המפלגה הקומניסטית בסין (ותחסכו ממני , כל מי שעוקב אחרי סין, מבין מי שולט בחברות שם) הייתי מצפה ממישהו שלכאורה “מנהיג חברתי” שלפחות יגיד איזה מילה נגד זה. אבל שקט צרצרים. ויותר גרוע מזה, אחרי שאחד המנהלים באנ בי אי (שכחתי את שמו) אמר מילה נגד הדיכוי האלים של ההפגנות למען הדמוקרטיה בהונג קונג. הוא התפוצץ מזעם וקרא לפיטורים שלו.

אז באמת קשה למצוא סיבה לא לחבב אותו? זה רציני?

נ.ב אם לברון גימס היה נוקט בגישה של מייקל גורדן (גם רפובלקנים קונים נעליים, וכן אני יודע שהוא טוען שהוא אמר את זה בתור בדיחה) לא היה לי בעיה עם זה. איש עסקים נטו, חייב לדעת להפריד בין פולטיקה לספורט או אידולגיה. אבל מי שמרים את דגל “עלאק המצפון של העולם” לא יכול לשמור על ניטרליות. או יותר אמיתי, לתמוך באחד מהמשטרים הכי אפלים בעולם.

נ.ב העלבון הכי גדול שמשוים אותו למוחמד עלי, גם אם יש צדדים של מוחמד עלי שאני נרתע מהם, אי אפשר להתכחש לזה שהוא נלחם וסבל הרבה בגלל הדעות שלו. לעומת זאת, המפונק לברון, עשה את הונו בזכות החברה הקפטליסטית של ארה"ב . לברון גימס לא איבד אגורה את שחוקה בגלל הדעות שלו. ההפך, כולם יודעים שאנטי טראמפ שלו ופאקינג בלק לייף מאטר רק תרמו לו לחשבון הבנק.

אין קשר בינו לבין מוחמד עלי. מוחמד עלי שילם מחיר בגלל הדעות שלו. לברון עושה מזה קרירה.

ואני לא “שונא” אותו. פשוט לא מעריך אותו מחוץ למגרש. אין ספק שהוא שחקן אדיר , היכל תהילה וכל השאר. מחוץ למגרש הוא אחד האנשים היותר צבועים שאני מכיר.

Smer2017

היית ברור, אני בהודעה הקודמת שלי לא פירטתי למה אני חושב שהוא בלון שלם של צביעות.

במידה ולא הייתי ברור, אני מסכים עם ההודעה הקודמת שלך: לא הייתי קורא לו ״שפל״, אבל כן ראיתי צביעות ממנו כפי שאתה מתאר כאן.

מבחינה ספורטיבית, הוא לא ג׳ורדן. הפן הזה הוא החשוב יותר עבורי.

מוסלימים בסין זה לא כמו מוסלימים/הומואים/נשים/“פליטים” במערב… במערב האנשים השייכים לצד הנאור והמתקדם של המפה הפוליטית משתמשים בקבוצות האלה כדי לשחק אותה טובים ומגני הנדכאים כדי לנגח את השלטון ולהשיג כוח.
הם כמובן לא יעזו לעשות את זה לסין אז כולם יסתמו את הפה ולאף אחד לא אכפת מהמוסלימים האלה.

לברון הוא בן אדם שפל וגזעני כי הוא מלבה את השינאה ואת הטירוף המרקסיסטי ששוטף את המערב. הוא מופיע עם חולצה עליה כתוב Vote אבל היה יכול להיות מעניין אם מישהו היה כותב על החולצה שלו Vote Trump…

ללברון כל כך אכפת מרצח שחורים שהוא כל הזמן עוסק בהסתה פרועה אבל כמו במקרה של סין, הוא סותם את הפה המבחיל שלו כששחורים טובחים בשחורים אחרים כל יום… זה לא ששחור נהרג, זה מי שהרג אותו שחשוב…
ברור גם שג’ורדן מטעם עצמו מתעלם מזה ששחורים הם 13% מאוכלוסיה אבל אחראים למשו כמו 55% מהרציחות… אז יש יותר חיכוך עם השוטרים ולמרות זאת רק 9 שחורים לא חמושים נהרגו בשנה שעברה… אשכרה רצח עם…אבל לגיבור הגדול לא אכפת, הוא הרי עוסק בהסתה הפושעת שלו ואז מחבל יורה בשני שרפים שיושבים במכונית, ועוד שוטר טוב נרצח בדם קר כי פחד להשתמש בכוח מופרז בגלל העליהום שיבוא… והכל בעזרת ותמיכת האלוף הנפלא.

השחקנים האהבלים שיחקו עם כל מיני ססמאות על החולצה שלהם הם בטח הרגישו נורא חשובים ומובילי דעה ושכחו לרגע מזה שרובם סתם useful idiots, אבל הגיבור הגדול לא עשה את זה… באיטלקית אומרים Fa il gay con i culi degli altri…
משחק אותה הומו עם התחת של אחרים… זה הוא לברון הגדול…

זה כזה edgy להיות אנטי טראמפ… זה כזה Stunning and Brave…
ג’יזס.

זה מה שמטריף אותי, אם קראוס היה סתם אידיוט. היתי מקבל את זה. אבל הוא בנה קבוצה אדירה עם גורדן. מדובר באיש מקצוע מעולה, מה גרם לו הקצר עם גורדן? ולמה הוא כשל כל כך אחרי שגורדן עזב. גם זה תעלומה.

הריקוד האחרון היה יצירת אומנות. אבל זה אולי הביקורת היחידה שיש לי עליה. היא היתה יותר מידי “אנטי קראוס” ופחות הסבירה את הצד שלו.

מודה, קשה לי לקרוא הודעה כזאת. גזען, שפל, מסית, תומך במשטר בסין ועוזר לרצח שוטרים. לרגע שחשבתי שאנחנו מדברים על היטלר. כל כך הרבה הקצנות, סילופים ועיוותים.
אפשר לבקר, לא לאהוב, אפשר לחשוב שמישהו צבוע. לא ברור לי מאיפה נובעת השנאה היוקדת הזאת לכל מי שחושב אחרת ומעז להביע דעה פוליטית, הצורך הזה לדחוף אותה בכל הזדמנות. מה זה לעזאזל קשור לדיון NBA? מתסכל.

בענייני כדורסל: בתגובה להודעה של @Smer2017 אפשר גם לטעון שג’ורדן קיבל בראש בפלייאוף כל שנה עד שפיפן הגיע, שתמיד היה לו מאמן HOF כמו פיל ג’קסון ושמעולם הוא לא התמודד מול קבוצה כמו גולדן סטייט. לא בא לטעון שלברון הוא ה-GOAT, זו רק דוגמא לכך שיש אינספור טיעונים לכל צד ושאפשר לטחון את הנושא המאוס הזה עד אינסוף. כל פסיקה בעניין מתקבלת על הדעת מבחינתי.

ג’רי קראוס רצה לקבל יותר כבוד\מחמאות על הישגי הבולס בשנות ה-90. כולם אז דיברו על ג’ורדן, פיפן, ג’קסון, רודמן, אך לא על קראוס. ממה שהבנתי במהלך השנים, הבעיה שלו הייתה בעיקר עם ג’קסון. לפני תחילת 1997-98 אמר שג’קסון לא יעמוד על הקווים אחרי 1998. ג’ורדן, בתגובה, אמר שלא ישחק תחת אף מאמן אחר. פיפן וג’ורדן היו קשורים מאוד אחד לשני, ואז הכל התפרק ב-1998.

הריקוד האחרון בהחלט סדרה גדולה, והיו בה מספיק מחמאות לקראוס. הבעיה היא שיש מקרים בהם אין הרבה מה להסביר. מה יכול להיות הסבר הגיוני למה שקראוס עשה? כל מי שעקב אחרי כדורסל יודע שמדובר היה באחת ההחלטות הכי לא מובנות שאי פעם התקבלו על ידי ג’נרל מנג’ר, לא רק בנבא אלא בספורט בכלל. מי נותן לחבורה כזו לעזוב באותו קיץ?

ג’רי ריינסדורף דיבר על ערך השוק של החבורה הבכירה כהסבר להחלטות שהתקבלו לפני העונה האחרונה ביחד, ועל הרצון לבנות פרוייקט חדש. הוא גם אמר שהציע לג’קסון חוזה לעונה אחת אחרי האליפות האחרונה, אבל האחרון סירב… היה מאוחר מדי. יש אלה שגם יטענו שקראוס בסה"כ עשה את מה שהבעלים רצה. גם זה כמובן אפשרי.

בתור אוהד הבולס, לעולם לא אהיה שלם עם ההחלטות שהתקבלו אז. תאר לעצמך הנהלה של בארסה הנותנת, באותו קיץ, למסי, אינייסטה, צ’אבי ופפ גווארדיולה לעזוב אחרי אליפות. אז כן, השחקנים היו בשנות ה-30 לחייהם, אבל עדיין יכלו לפחות להתחרות על תואר אחד נוסף… אם יזה יעבוד, אז נהדר. אם לא, אז ההתפרקות תהיה טבעית יותר. זה מה שג’ורדן עצמו אמר.

"הריקוד האחרון " היתה מאוד פרו גורדן, אני מניח שזה לגטימי והכרחי כי אחרת גורדן לא היה משתף פעולה. הבעיה שאני לא חושב שהוא תמים וצדיק כמו שהוא מנסה לצייר את עצמו.

“facts don’t care about your feelings” בן שפירו האגדי

לברון גיימס תומך בתנועה בשם BLM התנועה הזו מעבר להיותה אנטישמית, תומכת בפירוק המשטרה (תושבי שיקגו
יכולים לספר מה קורה שמשטרה לא מתערבת) מה שמוביל לפרץ אלימות שהשחורים הכי נפגעים ממנו. . הסתה פרועה שלה הובילה ועדיין מובילה גם היום באופן מפורש לאלימות נגד שוטרים. כולל מקרים ששוטרים נרצחו.

“תומך במשטר בסין”

אתה יכול לקבור את הראש באדמה ולהיתמם, אבל כל אחד שמקבל עשרות אם לא מאות מילונים של דולר מסין וסותם את הפה בצורה ברורה, נגד הפרות של זכויות אדם שמתקימות שם , עוזר גם אם זה בעקיפין, למשטר בסין. הסינים לא משלמים לו את הסכומים האלו בגלל העינים היפות שלו.

שוב, אם לברון גימס היה נוקט בגישה של הוד מעלתו , מייקל גורדן , לא היינו באים אליו בטענות. הוא זה שלכאורה מציב את עצמו בתור מנהיג מוסרי .

חושב שזה ברור מעליו. זה דיון על NBA ולברון הוא שחקן באנ בי אי. אבל יותר מזה, אתה כתבת את המשפט הנאיבי והסופר מיתמם הבא:

בדגש על מחוצה לו. אנחנו רק הסברנו לך שזה ממש לא קשה. ובאמת לא כל כך קיצוני. יש מספיק דברים רעים למצוא עליו.

“הריקוד האחרון” היא לא העניין. אני רק אומר שמאז 1998 לא הבנתי מדוע התקבלו ההחלטות שהתקבלו אז. מי מקבל החלטות כאלה?! באמת שאין הרבה מה להסביר.

אני גם לא מבין, ולא הבנתי אז, וזה (לא יודע אם לקרוא לזה תלונה כי זה היתה סדרת מופת) הבעיה שהם לא באמת ניסו להסביר.

אומנם קראוס נפטר לצערנו, אבל ג’רי ריינסדורף עדיין חי והתראיין לסידרה. מעבר לכמה דקות שהוא דיבר שם, לא באמת ניסו לברר איתו את זה. ובכלל, מה ג’רי ריינסדורף הוא דחליל? זה כמו שלואיס אנריקה בזמנו נכנס לעימות עם מסי ורצה לקנוס את מסי ואפילו להשעות אותו, אתה חושב שהנהלה היתה מאפשרת לו את זה?

זה פיספוס.

כי לא היה לו מה להסביר, ואני לא בטוח שבכלל רצה לדבר יותר. מה ששני הג’רים עשו קשה להסביר.

אתה השתמשת בפפ טים. אני יתן לך דוגמה, נגיד בזמנו, המנהל מקצועי של ברצלונה, היה דורש מלאפורטה , להיפטר ממסי אינסיטה וצאבי. מעבר לזה שהוא היה מקבל בעיטה בתחת, אבל בוא לשם הדיון, אתה חושב שלאפורטה היה מסכים? ו

אז לאן ג’רי ריינסדורף נעלם, אם אני במקומו, אני מודיע לקראוס שהוא שהוא מוצא דרך להתפייס עם פיל או שהוא מחפש עבודה חדשה. זה השאלה שלי. וזה תמיד ישאר בתור “שאלה ללא תשובה”.

אין לי בעיה להתווכח על עובדות. הבעיה היא שיש עובדות בשטח ויש עובדות אלטרנטיביות שנובעות מתפיסת עולם מסוימת שמקצינה ומנפחת כל דבר. לקחת את תנועת ה-BLM ולהציג אותה כאנטישמית, מסיתה ואחראית לרצח שוטרים זו הגזמה פרועה במקרה הטוב. לקחת חצי אמירה של לברון על סין והפכת אותו לגדול תומכי המשטר. כאילו יש לו גרם של שפעה על מה שמתרחש שם.

דיון על NBA זה דיון על כדורסל אבל איכשהו הצלחת לדחוף פוליטיקה גם כאן.

ואו זה מה שלברון ודומיו עושים לספורט כבר שנים… ואו אז שזה לא עובד לטובתם אתה משתמש בטיעון הזה? הוא זה שמשתמש בפוליטיקה ומערבב אותה עם ספורט לא אני. הוא עושה מזה קרירה. הוא לא מסתיר את השאיפות שלו בימים שהוא יפרוש מהכדורסל.

זה המציאות, אתה יכול לשאול אותם . את השינאה שלהם ליהודים, הם לא מצליחים להסתיר , זה שנדב אייל והעמיתים שלו לא מספרים לך את זה . זה דבר אחר. בזמן של אובמה , אני לא זוכר את כל הפרטים, אבל ארבו לשלושה שוטרים ורצחו אותם. בחקירה הסתבר שהם עשו זה בהשפעה של BLM . רביע הביא מקרה של שוטר שחור שנרצח על ידי הפעילים האלו.

לא כתבתי שהוא “גדול תומכי המשטר” ביידן עושה את זה יותר טוב ממנו, כתבתי שהוא מקבל מהם עשרות מיליונים בשנה. סותם את הפה לפשעים שלהם (אבל לא מהסס לקרוא לארהב מדינה גזענית ולבזות את הדגל שלה) ואני באמת שואל אם אתה באמת לא מבין למה הסינים משקיעים כל כך הרבה כסף בו ובמערב בכלל… מה זה הנאיביות הזו. זה מזכיר את מה שקטאר עושה. רק טיפה פחות כסף

ושוב אתה התחלת , היית כותב :

" צריך ממש להתאמץ כדי למצוא משהו רע להגיד על לברון, על המגרש אחרי העונה הזאת" מוציא את מחוץ למגרש. הייתי מתעלם ונותן לסמאר לענות לך , הוא עשה את זה בצורה נהדרת. אבל אני כבר לא מסוגל לראות את פולחן האישיות הזו ללברון גיימס.

דיברתי על ריינסדורף למעלה. הוא כנראה רצה שהדברים יתנהלו כך.

ואגב, היו לקראוס 20 שנים להסביר את עמדתו (נפטר ב-2017).

זהו, שאני לא התחלתי. התפרצתם לדלת פתוחה. כשכתבתי “מחוץ למגרש” זה היה נטו בתגובה לביקורת של אביעד על הראיונות של לברון כשהוא הגיע ללייקרס ואחרי הזכייה. אפילו לא חלפה בי לרגע המחשבה על פוליטיקה, כי עד לאותו הרגע לא נכתבה מילה אחת בנושא בהודעות שקדמו לשלי ואני בטח שלא אעלה אותו בלי שום סיבה.

אני חושב שהטענה שלו, הייתה הסגל המתבגר של שיקגו, ואם תזכור את השנה האחרונה שלהם. שיקגו כבר היתה קבוצה שניכר בה סימנים של עייפות. לדעתי רודמן גמר אז את היכולת שלו להתאפק ולשחק כדורסל מקצועי. פיפן נפצע לא מעט…

הבעיה שהוא בכח זרק את גקסון, שהיה ברור לו שגורדן יעזוב יחד איתו. אם הוא היה איזה “ברתומאו יהודי” הייתי מקבל בקלות את ההסבר הברור מאליו. אבל אי אפשר להתכחש לזה שהוא עזר רבות להצלחה של שיקגו. איך מנהל כל כך מוכשר וללא ספק מהטובים שהיו, לקראת הסוף טועה בצורה כזאת ובמו ידיו מחרב את המפעל שהוא גם עזר להקים אותו. ואיך הנשיא שעומד מעליו, ולו יש את המילה האחרונה, מאפשר לו את זה. כאילו לראות מישהו שעומד לשרוף לך את הבית ולא לעשות כלום.

נ.ב הכישלון הנוסף שלו שאחרי שהוא פיזר את גורדן והחברים שלו. השחקנים שהוא הביא נכשלו אחד אחרי השני. כאילו הוא הגירסה של ד"ר ג’קיל ומיסטר הייד.

זו שאלה שאף פעם לא נקבל לה תשובה משכנעת… כי אין. ברגע שג’ורדן קשר את הימשך דרכו בזה של ג’קסון, ההנהלה, כולל קראוס, הייתה צריכה להגיד “עד כאן! אנחנו רוצים שתשארו”.

אני באמת לא מכיר מקרה כזה בספורט תחרותי כלשהו, שלא לדבר על אחת מהליגות הכי פופלריות בעולם והקבוצה הכי פופולרית בשנות ה-90 בעולם כולו.

מסכים שיכולות להיות בעיות עם הblm.
בסופו של דבר יש את התמונה הגדולה, גם אם ״תפסיד״ בכמה קרבות קטנים אבל תגדל דור של שחורים שפחות שונא את המשטרה אתה בעצם ניצחת במלחמה.
בסופו של דבר נוצר מצב שאיש לא מאשים בו רק את המשטרה, זהו מצב שקורה בכל אוכלוסיה מוחלשת בעולם. את המצב הזה צריך לפתור. הפחדה זו לא הדרך הנכונה, זה העם שלהם בסופו של דבר.

למה? אני יודע שהייתי קצת חריף, אבל האמת זו האמת וכמו שמשה ציטט את בן שאפירו הענק, אנחנו מדברים פה על עובדות ולא על רגשות.

זו עובדה שהוא מסית. הוא מסית נגד המשטרה, מלבה את היצרים של מלחמת הגזע שארגוני הטרור של אנטיפה וBLM מובילים, מי ששומע אותו מדבר חושב שהלבנים הרעים טובחים בשחורים מסכנים כל יום… ולצערי יש המון אהבלים חסרי ראש (המון מהם בתקשורת שלנו) שמאמינים לו והולכים ופוגעים בשוטרים.

למה הוא לא פותח פה על כמות הפשע האדירה בקהילה השחורה?? על איך זה שאחוז קטן באוכלוסייה אחראי ליותר מחצי אירועי הרצח שמה?? על זה שאבות שחורים נוטשים את הילדים שלהם שאז גדלים בלי אבא ופונים לפשע?? למה הם עדיין מדברים על עבדות למרות כל מה שהמדינה מנסה לעשות עם האפלייה המתקנת אבל הם סותמים את הפה על כל ה45 מיליון עבדים שיש היום בעולם, המון מהם באפריקה???

כמו עם הקטע של החלפת השם הפתטית על החולצה שהוא לא הסכים לעשות… נאור ולוחם חופש קלאסי שלא מסכן את עצמו אלא את האחרים: Do as I say, not as I do.

מה בדיוק לא נכון במה שאמרתי פה??? הוא היה מהראשונים לצאת על ההוא מיוסטון שהעז לדבר על המשטר הקומוניסטי המבחיל שיש בסין. הוא יצא מגדרו כדי להגן עליהם ועכשיו הוא סותם את הפה על כל הפשעים שלהם… זו לא תמיכה???

ההסתה הפרועה שלו ושל אחרים עוזרת המון בכל העליהום האדיר על השוטרים… זה לא שאין שוטרים רעים, יש ועוד איך, אבל הם מיעוט ורובם המוחלט של השוטרים הם אנשים טובים והגונים ואסור להסית כמו שהוא עושה.
גם הוא בן אדם צבוע ומסוכן, ויש המון טיפשים שמקשיבים לו כי הוא יודע לכדרר… אז הוא חייב להיות זהיר עם המילים שלו לסתום ולכדרר.

בוא לא נשלוף כבר עכשיו את חוק גודווין. אבל אם להגיד את האמת, היכרתי כמה תומכי אנטיפה פה באיטליה ומרקסיסטים ושמאלנים ראדיקלים תומכי צ’ה גווארה המהולל… ומה אגיד לך אחי… השינאה שלהם לא הייתה מביישת את ההוא מהנאציונאל סושאליסט פארטי… צ’ה גווארה המהולל אפילו הקים מחנות ריכוז להומואים אבל הוא לא כזה רע כי הוא מרקסיסט כמובן. כמה צביעות מהצד הנאור שבא תמיד להגן על החלש כשמתאים לו.

איפה??? זו בדיוק השיטה של תומכי לברון הגדול… זוכר את הסיפור המגוחך על חבל התלייה של המילטון שדאסקאל הדגול שיתף כמו משוגע ויצא על כל הלבנים הגזענים ובסוף התברר שזה חבל בשביל דלת המוסך שהיה שמה לפני המילטון??? איזה סילוף זה כשמי ששומע את לברון הדגול חושב שיש פה רצח עם של שחורים בזמן שהאפס משתף פעולה עם הסינים שאשכרה יש להם מחנות ריכוז???

באמת?? אתה חושב שאני שונא את מי שחושב שונה ממני?? אני שונא שקר וחוסר היגיון פנימי. אתן לך דוגמאות: אני מגחך כשאני רואה הפגנת הומואים שבה מרימים שלט נגד “איסלמופוביה”… פוביה, ילדי כיתה אל"ף יקרים, זה פחד לא רציונלי… ואם אני הייתי הומו הייתי רועד פחד מהאיסלאם שבו יש לרצוח הומואים… ולפני שמישהו נאור קופץ ואומר לי שגם ביהדות מותר לרצוח הומואים: מתי לאחרונה מדינת ישראל הוציאה להורג הומו?? לעומת ה 9 או 11 מדינות מוסלמיות שזה מועגן אצלן בחוק להוציא להורג הומואים!!! חוץ מהמדינות המוסלמיות האחרות שמענישות הומואים בדרכים אחרות ונותנות לעם לטפל בבעיית ההומואים שלהן…

אותו דבר הפימינזם… מי שמקשיב לפימנסטיות צורחות כל היום ברשתות החברתיות חושב שנשים פה חיות גרוע יותר מכל נקודה בהיסטוריה… ואז אותן נשים באות ותומכות בכיסוי הפנים האיסלאמי המזעזע כי זה “מעצים נשים” (מה לעזאזל??) בזמן שבאירן נשים מסכנות נלחמות כדי להסיר את זה.

אני שם לב לחוסר ההיגיון הזה, שם לב לצביעות ולשקר.
דווקא אני סופג המון המון שינאה כי אני חושב בצורה שונה.
כבר הבנת שאני ערבי, אז כשבא השמאלן הנאור התורן ללמד אותי למה מדינת ישראל היא מדינת אפרטהייד גזענית שמדכאת אותי ולמה אני חייב לשנוא אותה והוא מגלה שאני אשכרה ימני שמסרב לקבל את הנרטיב שלו הוא מיד הופך לאגרסיבי, מעליב אותי באלף עלבונות, כמו בוגד, חסר שכל, שטוף מוח, זלזול מתמשך בכל מה שאני אומר ומה לא… דווקא הצד הנאור והלא גזען של המפה הפוליטית הם האנשים הכי פחות פתוחים וסובלניים למי שיש דעות שונות מהם. דווקא האנשים האלה הם הכי גזענים שאני אי פעם היכרתי.

ברגע שהאנביאיי החליטו לתמוך בתנועה מרקסיסטית, גזענית ואנטישמית כמו Black Lies Matter אז הם נתנו לגיטימציה למה שקורה עכשיו…
כמו שאמר משה, אם כולם היו לוקחים את הדרך של ג’ורדן, לא הייתי אומר מילה… אבל הטינופת שהולכת עכשיו זה אשכרה תנועה של עליונות שחורה.

זוכר את המקרה של לוקה דונצ’יץ’ כשטינופת חסר כישרון מהקליפרס קרא לו White boy bitch או משהו כזה?? שום סערה… שום השעייה… שום מילה. הרי שחורים לא מסוגלים להיות גזענים. ברור. הם סבלו אז נותנים להם פאס. נכון??
הליגה הפכה לפוליטית וכך הרחיקה אנשים כמוני ומהרייטנג המת רואים שיש המון כמוני. וזה משמח אותי.
איפה הליגה היום ואיפה הימים של מייקל…

אני עם חבריקו מעלי, אני חושב שהוא יוצא נגד התרבות הפרוגרסיבית הצבועה ומלאת השקרים שמתפשטת בעולם, ולברון הוא אחד הקולות שלה. בהסתכלות רחבה יותר אני גם חושב שמדובר בתופעה החברתית בעלת פוטנציאל ההרס הגדול ביותר לחברה המערבית הליברלית שהתפתחה ב-100 השנים האחרונות, ואנחנו בדרך לשם בצעדי ענק.