NBA :: דנבר נאגטס אלופת 22/23 לראשונה בתולדותיה!

לא השוויתי במעשים ואין לי מושג מה קרה שם, אני גם לא מאשים אותו בשום דבר. לפי מה שהבנתי, בהסדר בין הצדדים במשפט האזרחי, הוא הסכים לשלם לה, להביע צער אבל לא להודות במעשה או משהו כזה. כל אחד שיסיק מזה מה שהוא רוצה.

פשוט לקובי “החליקו” על הדבר הזה בצורה שאם זה היה ספורטאי לבן לא היו מחלקים לו על זה. מה קרה למשפט “belive all women”?

היתה איזה כתבת בוושיגטון פוסט שצייצה את זה, השעו אותה מהעבודה שלה (והחזירו אותה היום). אני לא יוצא נגדו, אני יוצא נגד תרבות “cancel”

קובי הוא בדיוק הפוך מתרבות ה-cancel - הוא חזר מהר מאד להיות אייקון בקונצנזוס למרות סיטואציה שהיום היתה הופכת אותו למצורע. חשבתי פחות או יותר כמוך עד שפשפוש קטן בויקיפדיה עשה לי סדר לגבי הפרטים שידועים בוודאות.

החליקו לו את זה גם כי באמריקה אם אתה ממש מוצלח סולחים לך. קלינטון למשל.

@Paco-Pavon הוא בהתחלה הכחיש שבכלל קיים איתה יחסי מין, רק שאז נמצאו ראיות שקושרות אותו. אחר כך הוא שינה את קו ההגנה ל’מין בהסכמה’, ניהל משפט בו הוא מכפיש אותה ובסוף פרסם התנצלות ברוח של ‘לא הבנתי שמבחינתה זה לא סבבה’, שילם לה דמי שתיקה וסגר את העניין. שמועות על כך ששמו עדיין מופיע במאגר עברייני המין של מדינת קליפורניה.

יש המון תלונות שווא והגזמות ובנוסף האנושות צריכה לחשוב על מה עושים עכשיו כשהרקורד של כולם גלוי ושקוף - הרי כמעט ולא קיים אדם שלא תמצא אצלו משהו אם לא תחפש - אז הגיע הזמן שיתחילו לסלוח לאנשים. כל זה בצד, לטעמי במקרה של קובי לדעתי לא צריך להיות גאון כדי להבין מה היה שם.

אני מסכים עם המסר הכללי מאד, אבל שוב - במקרה של קובי מדובר על בחורה שנמצאו על גופה סימני חניקה (עדיין לא מעיד על חוסר הסכמה) ופציעות ‘אינטימיות’ שלא מאד קונסיסטנטיות עם מין בהסכמה לטענת המשטרה וכו’. יכול מאד להיות שמדובר סתם בסקס פרוע, אבל זה ממש לא היה רק “גרסה מול גרסה” סטייל מה שנראה שהולך אצל כריסטיאנו/ניימאר למשל. אני נוטה להאמין שמדובר בחוסר הבנה, אבל עדיין מפה ועד סי.קיי המרחק גדול. בעידן הנוכחי הוא היה נשרף מהאירוע הזה חד משמעית.

זה היה גרסה מול גרסה, תוך שהוא מכחיש. רק אחר כך הוא שינה את גרסתו, בעקבות הראיות שנמצאו.

נו כן, זה היה גרסה מול גרסה עד שזה לא היה גרסה מול גרסה… אני לא מבין מה הפואנטה.

אתה בטוח שזו הסיבה שסולחים לקלינטון? בגלל שהוא מוצלח?

אני לא חושב שהבנת אותי, אני לא משווה בין חשדות של קובי לסי קיי במעשים שלהם. סי קי לא עשה שום דבר פלילי, (התנהגות מגעילה ולא מוסרית אבל לא בתחום פלילי) קובי נחשד בפלילי.

שוב , לא נראה לי שזה בכלל נתון לויכוח יותר מידי, אם קובי היה בחור לבן. הוא היה מזמן “מחוק”.

לי זה לא משנה, אני מסתכל על קובי הספורטאי. אני משאיר את זה לאמריקאים. פשוט מפריע שהמשפט “belive all women” תקף רק אם אתה שייך למעמד ולצבא הלא נכון של פוליטיקת הזהויות.

מזכיר לי שתפסו את גסטין טרודו שם על עצמו “black face” בגלל שהוא ליברלי ויקיר השמאל סלחו לו. אם הוא היה פולטיקאי ימני, הקרירה שלו היתה נגמרת.

נראה לי שלא הבנתי אותך נכון

אני חושב שבגלל שלא ידוע לנו מה קרה שם אז אין סיבה לדון על האם הוא אנס או לא, משום שפשוט לא ידוע לנו.
אני מתנגד להאשמות עליו כי חלאס, עברו כמעט 20 שנה והבן אדם שילם על חטאו (לפי בית המשפט והאשמת).
מפריעה לי העובדה שיש עונשים שלא נגמרים. וואלה בצבא הייתי גונב שטויות, האם אני גנב לכך החיים? האם אם חס וחלילה אמות יכתבו על הקבר שלי “גב, עשה שלום עולמי, עצר את ההתחממות הגלובלית, גנב”?
לא יודע מה היה שם, אבל הבן אדם שילם על חטאו (תרתי משמע) ולאחריו הוא חי כבן אדם טוב ועשה המון טוב. ככה הוא צריך למות.
לכל הקריאות האחרות אין מקום.

גם אפשר להכנס לדיון פילוסופי של האם בן אדם שאנס פעם אחת אך הציל עשרות אנשים הוא בן אדם טוב או רע בהשוואה לבן אדם כמוני כמוך שלא עשה שום דבר ויחשב לבן אדם טוב ככל הנראה. קצת כמו האם תהיו מוכנים לרצוח אחד כדי להציל 100,ואם כן האם אתם רוצחים או אנשים טובים?

זאת הסיבה שכולם שונאים פרופסורים לפילוסופיה…
תצפה בThe good place אם עוד לא צפית, הנאה מובטחת!

הליגה מושהה.

מישהו? משהו?

גמר שהיה לא כוחות, בסופו של דבר למרות שהלייקרס קבוצה יותר טובה לפני הפציעות של ההיט ואחריהן, ההיט הוציאו מעצמם 100%. טיילר הירו היה הרכז הפותח שלהם ועם כל הסימפטיה אליו הוא לא לרמה, עם כמות איבודים מחרידה בכל משחק. וג’יי קראודר נתן הגנה טובה אבל היה בור בהתקפה. דאנקן רובינסון היה מדהים עם השחרור כדור המהיר ביותר שראיתי אי פעם אבל היה צריך לשמור על לברון המון דקות וזה היה קשה לצפייה לפעמים. גם שני דאנקן רובינסון ביחד יתקשו להתמודד עם הפיזיות של לברון.

אני חושב שבאיזשהו מקום עבור ההיט מה שעצוב זה שהם הצליחו לחצות את הרף של השתתפות מכובדת, והגיעו עד לאזור של כאב לב. הם הצליחו לבנות ציפיות בסדרה, ואת משחקים 2 ו 4 הם היו יכולים לקחת עם קצת יותר ריכוז, בעיקר את 4. הם כל כך נחותים מהלייקרס שהם היו חייבים לקחת כל מה שנתנו להם, וקשה להאשים אותם אבל הם קצת פספסו. לא בטוח שתהיה להם עוד הזמדנות, הליגה הזו חמקמקה ופתאום שחקן כמו באם יכול להיפצע, פרי אייג’נט טוב לא יגיע בקיץ, מיליון דברים יכולים לקרות. דוראנט וקיירי יחזרו שנה הבאה, גם גולדן סטייט, הקליפרס עדיין עם סגל עמוס בטירוף ואולי כן יעשו משהו שנה הבאה. בקיצור - בגלל הפציעות הם פספסו הזדמנות פז של שנת מעבר. (כל האמור נכון גם לדאלאס להערכתי)

כיוון שגם ככה חלק לא קטן מהנ.ב.א זה מעקב אחרי אופרת הסבון המהלכת שהיא לברון ג’יימס, אז התייחסות מהירה - לראות אותו אומר I want my damn respect אשכרה גרם לי לבחילה קלה בבוקר ובאסה קטנה במהלך היום. לאט לאט אני קצת אוהב את זה - סה"כ הדבר שאני הכי שונא בלברון זה הזיוף הבלתי נגמר. די לזיין לנו את השכל על “אני רק רוצה להשיב את הפרנצ’ייז הזה לגדולתו”. באת בשביל עצמך, וכי ידעת שהגעה של עוד כוכב ללוס אנג’לס זה מנייה בטוחה. וזה בסדר - כל הכוכבים בליגה עובדים ככה, מותר לך. אבל לפחות סוף סוף הוא קצת מודה בזה. אולי עוד קצת מזה יבנה סימפטיה עבורו. מזל שהיה את דיוויס לידו שסיפק כמה רגעי feel good אמיתיים.

אני אף פעם לא אהבתי את לברון, אפילו אפשר להגיד שדי שנאתי אותו, במיוחד אחרי שעבר למיאמי ובנו קבוצת על ולקח אליפויות, אבל…וכבר כתבתי זאת בעבר בגמרים מול הווריורס כשקמתי במיוחד רק כדי לראות אותו מפסיד לאט לאט מצאתי את עצמי מחליף צדדים, פתאום הבנתי שאני בעצם מעריץ אותו ורוצה שהוא ינצח כנגד כל הסיכויים את הקבוצה שהיא אולי הטובה בהיסטוריה של המשחק.
אפשר לא לאהוב את כל המסביב של לברון, אבל כבר מספר שנים שאני כבר לא יכול להתכחש לעובדה שמדובר בשחקן הטוב ביותר ששיחק את המשחק, שחקן פיזי ואתלט על, אבל גם השחקן החכם בליגה, עם ראיית משחק משובחת ו IQ כדורסל הגבוה ביותר שאני ראיתי, ובשנים האחרונות הוסיף גם יכולת קליעה טובה מבחוץ, ובניגוד לג’ורדן וקובי למשל גם שחקן סופר קבוצתי שמשחתף הרבה יותר את החברים שלו.
ואז השחקן שהכי שנאתי ופתאום בעל כורחי הפכתי למעריץ הכי גדול שלו החליט שהוא מגיע לקבוצה שלי וכבר כמעט מיד מביא לי אליפות :slight_smile:

אמרו שהוא מגיע תמיד לגמר בגלל המזרח החלש, אז הגיע למערב הקשה ובעונה הראשונה המלאה שלו הוא מביא אליפות.

רק חבל שהגמר היה מול ההיט ולא מול בוסטון או יאניס, בהחלט הגיע להיט להיות בגמר ובאטלר היה פשוט ענק בפלייאוף הזה אבל גמר מול הסלטיקס השנואים או מול הטוען לכתר השחקן הטוב בעולם היה לדעתי יותר מעניין ואולי אף יותר שווה כוחות.

שאלה של תם, צפית בגורדן משחק?

לא ישיר, אבל ראיתי הרבה משחקים שלו וגם של מג’יק.

צריך ממש להתאמץ כדי למצוא משהו רע להגיד על לברון, על המגרש ומחוצה לו, אחרי העונה הזאת. בחיי שהשנאה כלפיו זה אחד הדברים הכי מגוחכים שקיימים בספורט, אולי שני רק לשנאה כלפי רונאלדו.

באמת?? יש כל כך הרבה דברים רעים להגיד על האפס הזה מחוץ למגרש שאני לא יודע איפה להתחיל. בן אדם שפל.

אני חושב שהגזמת עם “בן אדם שפל” אבל אין ספק שמדובר באחד האנשים היותר צבועים בפלנאטה.

יעידו על זה תושבי הונג קונג והמוסלמים בסין שנשלחים למחנות ריכוז בתחנות רכבת (מזכיר לנו משהו לא?) ואף אחד באמת לא יודע מה נגמר איתם.

נ.ב גם דיויד בלאט לא היה מסכים עם האמירה “אי אפשר למצוא סיבה לשנוא את לברון”

מסכים. אני לא אוהב את לברון, ותמיד עודדתי את הקבוצות ששיחקו מולו, אבל לא הייתי מרחיק לכת לקרוא לו בצורה כזו.

מייקל ג׳ורדן היה ברמה אחרת מלברון ג׳ימס. ג׳ורדן לא נתן לאף כוכב אחר בליגה סיכוי לאליפות. 6 אליפויות ב-8 שנים, פעמיים שלושה תארים ברצף, ועדיין- אף סדרת גמר לא הגיעה ל-7 משחקים. ג׳ורדן קלע כמעט 40 נקודות במשחק החמישי של סדרת הגמר מול יוטה בחוץ (המגרש הכי רועש אז) כאשר היה חולה מאוד. אין דברים כאלה. ג׳ורדן גבר על שחקנים היסטוריים שיכלו לזכות באליפויות אילולא הוא היה שם פעם אחר פעם עם תצוגות תכלית בגמר המזרח או גמר הNBA. במשחקו האחרון במדי הבולס קלע יותר מחצי הנקודות של הקבוצה והפך פיגור לניצחון.

אם ג׳רי קראוס לא היה מתנהג בצורה טיפשית ואנוכית, כנראה שג׳ורדן היה זוכה בעוד אליפות אחת נוספת (לפחות). שיקאגו לא זכתה באף אליפות לפניו, ואף אליפות אחריו (אפילו לא הגיעה לגמר מאז 1998). מיאמי והלייקרס, לעומת זאת, זכו באליפות לפני לברון.

לברון שחקן גדול, אבל הוא לא המלך. בשנות
ה-90 הכרתי אנשים שלא התעניינו יותר מדי בנבא, אך ידעו מי זה מייקל ג׳ורדן. אני מכיר אנשים היום, על אף התפתחות הרשות החברתיות והתקשורת בכלל, שלא יודעים מי זה לברון ג׳ימס.