P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

אתה מדבר על שתי מועדונים שבלי הנפט הם מועדנים שאחד מהם בעברו קיבל בראש מהפועל ת"א והשני מתקשה למלא אצטדיון במשחק של ליגת האלופות (לא ישכח בחיים שברצלונה הגיעה לשחק מול סיטי בבית וקהל ההצלחות שלה הצליח להשקיט את הקהל של סיטי)

ראית כמה הם אמורים להפסיד? הם זורקים זין על החוקים ויש כאלו שמתעקשים לקרוא לזה גשם.

מצטער על הבוטות.

וזה לא קשור לברצלונה או מסי . שנאפולי או אחת האיטלקיות טיפה חרגו מהפייר פלי אופ"א נכנסו בהם כאילו אין אלוהים שלא לדבר על מכבי ת"א.

ביום שירסקו לרסיסים את פיפ"א ואופ"א הכדורגל רק יבריא מזה. קטאר קנתה אותם לחלוטין כולנו יודעים את זה אבל חלקנו טומנים את הראש בחול ומספרים סיפורים.

אני מתכון יותר לפסז מאשר סיטי דרך אגב.

אז תסביר לי מה אתה מפחד מסופר ליג? כל המעשייה שהסופר ליג תגדיל את הפערים. עכשיו יש לך פערים שאי אפשר להדביק אותם באירופה.

איזה לסטר תזכה בצמפיונס?

בצרפת עכשיו פסז עם הרכב שלישי זוכה באליפות.

מפחד זו מילה גדולה. הסופרליג בתיאוריה הייתה יכולה להיות אופציה יפה מול ארגון מושחת כמו אופ"א, אבל גם בסופו של יום הכסף נשאר במקומות מאוד ספציפיים או כפי שהן כונו בחוזה שלהן, אצל “המייסדות”.

קבוצות ביניים שכרגע יש להן את היכולת להתפתח ותיאורטית להגיע למעמד גבוה יותר בזכות התנהלות חכמה וסקאוטינג טוב הן ללא עתיד אמיתי. היה פה בפורום קונצנזוס כמעט מוחלט שזה עדיף, אבל ממה שאני ראיתי, כולם פה אוהדי הקבוצות החברות, אין פה אוהדי קבוצות דרג ב’.

אני לא מטיל ספק שאופ"א חרא, אני לא מטיל ספק שפריז וסיטי משתינות על כולן, ומעל הכל אני בטוח שהפתרון הזה לא יביא פתרון אמיתי רק ייצר בעיות אחרות של חוסר שיוויון. אומנם אני לא באמת יכול לדבר בשמו, אבל להרגשתי יוהאן קרוייף היה שורף את החוזה של הסופרליג אם היה בחיים.

אני מקווה שתעמוד פה אלטרנטיבה טובה לאופ"א, אבל הפיתרון של הסופרליג לא באמת דואג לענף.

נדב יש עכשיו סופר ליג קוראים לזה פרמייר ליג…

היא מונעת מקבוצות מסויימות להשתתף כי… ככה? לא. אין מקום להשוואה.

הסופרליג במתכונת הקודמת הייתה עדיפה על ליגת האלופות של אופ"א כי הכסף היה מחולק בין 20 קבוצות. לא 3 קבוצות עם כיסים אינסופיים כמו עכשיו. בסופרליג עושים כסף מכדורגל, לא מבאר הנפט של אבא.
אני מקווה שתקום סופרליג במתכונת אחרת שתראה טוב לאוהד הממוצע המטומטם. שלא יפגין מול משרדי המועדון עם ה “עשירים, נמאסתם” שלו כשהמועדון שלו פושט את הרגל.

לגבי PSG.
ההכנסות ב 18\19 היה 636 מיליןן יורו. ההכנסות ב 19\20 היו 540 מיליון יורו. זה כשחצי עונה היה קהל. ב 20\21 הם צפוים לרדת מתחת ל 500 מיליון.
חוקי הפייר פליי של אופ"א , בשונה מלה ליגה, מתבססים על הכנסות של שנים קודמות, ואסור לעבור את ה 70%.
אם אני לארג’, וההכנסות של PSG היו 500M, מותר להם להוציא 350M על משכורות בעונה הקרובה.
אין סיכוי שהם עומדים בזה עכשיו, בטח לא עם מסי בסגל.
החישוב שאני עושה מבוסס על מספרים רשמיים ופומביים. אני לא יודע איך אופ"א לא מתביישת בזה, ואיך היא שמה את השייח של פאריז בתפקיד רשמי באירגון. אירגון של כדורגל אירופאי, והשייח לא אירופאי אפילו.

אני חי באירופה מספיק זמן ויכול להעיד שפה אין ערכים. פשוט אין. הם ימכרו גם את אמא שלהם לדאעש, העיקר הכסף, אז אין מה לצפות מהם לשום דבר.
מה שמצער זה שגם האוהדים האהבלים שלא מבינים שהעסקנים הציניים האלה מנצלים את האהבה שלהם למועדון כדי לעשות רווחים אישיים.

בפן המקצועי, קצת לא ברור איך ההתקפה של פריז אמורה להתנהל.

מסי ניימאר ואמבפה נמשמכץ שלישייה קטלנית, אבל אף אחד מהם לא חלוץ. איך פריז מתנהלת עם ניימאר ואמבפה בכלל כיום?

עזוב שטויות של עמדות. מי יבעט את הפנדלים?

לא בעיה. ראמוס, מסי, ניימאר ואמבפה יחטיאו כל אחד בתורו.

האמת עם ראמוס שאלה גם מי ירד להגנה…

אולי יחתימו את רונאלדו ואז יהיה מי שיחכה ברחבה. אם זה יקרה ניימאר יוכל למזמז את אחותו כמה שיחפוץ.

מסי באמצע יורד לאחור גם, אמבפה בימין וניימאר בשמאל. מה רע?

נ.ב לא שהוא בגיל, אבל מסי “לא חלוץ” לא הפריע לו להבקיע 50-60 שערים בעונה בממוצע בעמדה הזאת. בליגה הצרפתית? הוא יעשה שם קציצות מבלמים.

זה נכון שרמוס נפצע לחודש וחצי?

כן, בגלל זה הוא לא הגיע לארץ.

אגב הגיעו לארץ - חכימי היה מדהים. אמנם היינו עסוקים בלשרוק לו בוז כל המשחק, אבל הוא חתיכת שחקן. מאז דני אלבס מסי לא שיחק עם שחקן שיכול להשתלט על אגף ימין ולתת לו לנדוד לאמצע בחופשיות.

טוב לפחות אפשר להתנחם שבעמדה אחת הם קיבלו חתול בשק. בגיל כזה שחקן שנפצע כל כך הרבה ועוד אחרי שהוא לא היה פעיל בקיץ. אומר למה ריאל לא הזילה דמעה שהוא עזב.

ואני מחבב את ראמוס.

מארקה על המשכורת של מסי

ועל שכר של כמה שחקני PSG

מי שמתעניין במצב הפיננסי של הקבוצה, מוזמן לקרוא.
https://twitter.com/SwissRamble/status/1427146077321433091

עוד החתמה לקבוצת הכוכבים : נונו מנדש מספורטינג , השאלה + אופציית רכישה של 40 מיליון יורו.

Nuno Mendes to Paris-Saint Germain, HERE WE GO! Loan with buy option for €40m, personal terms agreed. Loan fee will be €7m. Five years contract. 🇵🇹🇫🇷 #PSG #DeadlineDay

Paperworks to be signed with agent Miguel Pinho in the next hours. Sporting & PSG also in talks for Sarabia. pic.twitter.com/Rlo5pn9GLp

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 31, 2021

כיף שהחוקים לא חלים עלייך, מעניין מה הדרך הבאה שלהם להשתין על אופא?!?

באופן ממש מצחיק, אני מתעב אותם שלא מכרו את אמבפה לריאל נטו בגלל אגו. כל כך לא ספורטיבי שיש קבוצה שאשכרה יכולה לבחור לא לקבל 200 מליון יורו על שחקן שעונה הבאה ילך חינם (!!!) רק בשביל להראות שיש להם יותר גדול.

הקבוצה השנואה עליי כרגע, וזה עוד כשמסי שם. מחכה לי עונה ארוכה עם המון יחסי שנאה אהבה איתם.